2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Keseyi gören arkadaşlar keseyi gördükten sonra Beta baktırdınız mı Dr bana gerek yok baktırma dedi ama ben merakımdan baktırdım 2gün önce 3500olan değerim bugün 5890 çıkmış 2 kat artmamış çok korkuyorum

[QUOT=dmlaa123, post: 42132291, member: 635338"]CAnim elini karnina koy el vekil (vekil olan Allah herseye kadirdir) yarina kadar bide ya mübdi (can veren yoktan var eden) cek yarina kadar yuce yaradana birak hakkinda hayirlisini Allah sana nasip eder insallah[/QUOTE]
Canm cok tesekkur ederim ama bi arkadas vardı burda o diyodu kürtaja karar verecekler diye iinşallah bebeğimin bende kalp atisini duyarım allahım banada nasip eder insallah cuma gidicem bende banada dua edin lütfen ikizlerimden sonra çok korkuyorum bu bebeğimde Rabbim yardım eder insallah

bu kadar yormayın kendinizi. olacaksa olur olmayacaksa olmaz. herşeyin hayırlısı
orası öyle de işte insan bir kere kaybedince bebeğini korkuyor böyle.bu konuda fikri olan arkadaşlar var mı?yada bugün dr a gidecek arkadaşlar sorabilir mi ben şimdi dr umu arasam diyecek ki ben sana baktırma demedim mi falan ?
endişeliyim

Keseyi gören arkadaşlar keseyi gördükten sonra Beta baktırdınız mı Dr bana gerek yok baktırma dedi ama ben merakımdan baktırdım 2gün önce 3500olan değerim bugün 5890 çıkmış 2 kat artmamış çok korkuyorum
Canım korkma hcg ilk haftada iki günde bir iki kayına cıkar 6-7 haftalardan sonra 3-4 gunde bır katlar zaten onuncu haftadan sonra düşüşe gecer sonra doguma kadar sabıtlenır:KK66:

Screenshot_2015-08-12-15-58-28.png
bende yyaptım aallahım kkısmet eder insallah :))

Eklentiler

• Screenshot_2015-08-12-15-58-28.png
    Screenshot_2015-08-12-15-58-28.png
    148,8 KB · Görüntüleme: 49
bu kadar yormayın kendinizi. olacaksa olur olmayacaksa olmaz. herşeyin hayırlısı
Annelık rahıme ilk düştügü andan itibaren endişedir,korkudur, sevinctir bu kadar rahatlık bence hıc iyi degıl ömrüm boyunca hiç bu kadar rahat davranamadım davranamam da o benım canımdan kanımdan her anım endıse dolu rabbıme sukur dolu tabıkı ona emanetız o ne derse onu yasıcaz elbet ama hıcbır anne olucaksa olur olmayacaksa olmaz demez arkadasım emin ol :KK66:

Benim yapmama gerek kalmamis tum bilgilerim ayni seninle. D
kızlar çin takvimi otomatik hesaplama yaptım sonuç bu

Çin Takvimine Göre Otomatik Bebek Cinsiyeti Hesaplama İşlemi

erkek-bebek.jpg

Gerçek Yaşınız 29.
Mart ve Sonrası Doğduğunuz için Yaşınıza +1 Eklendi.
Gerçek yaşınız adet tarihi zamanına göre hesaplanmaktadır.
Hamile kaldığınız ay Temmuz
Muhtemel Gebe Kalma Tarihiniz ise 17-07-2015
Çin Takvimine Göre Gebelik Yaşınız 30.
Çin Takvimine Göre Bebeğiniz Muhtemelen : Erkek
Bebeğinizin Muhtemel Doğum Tarihi ise : 08-04-2016

sizde yapmak isterseniz

http://www.cintakvimi.org/otomatik-bebek-cinsiyeti-hesaplama.php

sonuçlarını paylaşmayı unutmayın :)

inşallah öyledir canım teşekkür ederim
CANIM SABAH SAĞLIK OCAĞINDA YAPTIRMIŞTIM İÇİM RAHAT ETMEDİ HER ZAMAN YAPTIRDIĞIM YERE GİTTİM YAPTIRDIM SONUÇ 7531 çıktı rahatladım demekki sağlık ocağı ve diğer merkez farklı bu kadar fark nasıl oluyor onuda anlamış değilim ama benden tavsiye her zaman aynı saatde ve aynı merkezde yaptırın .bu arada dayanamayıp dr umuda aradım oda bana artık keseyi gördük beta bize bir şey ifade etmez dedi merak eden arkadşalar okursa

X