2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
kızlar haberleri izlemeyeyim diyorum ama dayanamıyorum. çok ağlıyorum Allah dayanma gücü versin.. çok acı..

İzlemeyin kızlar ben hiç bakmıyorum bebeğim etkilenmesin diye.Baktıkça sinirim bozuluyor sizde uzak durun lütfen zaten çok hassas bir donemdeyiz. Üzüntü bebeğe geçiyor dikkat edin

Sol kasık ağrısını ben de yaşıyorum cnm. İlkinde korkmuştum çok. Dr.a gidene kadar panik halindeyim. Çok şükür bir sıkıntı çıkmadı. Normalmiş yani.

Sol kasık ağrısını ben de yaşıyorum cnm. İlkinde korkmuştum çok. Dr.a gidene kadar panik halindeyim. Çok şükür bir sıkıntı çıkmadı. Normalmiş yani.
canım benim önceden kistim oluyordu 5-7 cm gibi. basit kist reglle geçiyordu. ondaki acı gibi dıştan elimi sürünce bile acıyor. iki hafta önce gittiğimde 2 cm basit kist var demişti. büyüyor galiba

canım benim önceden kistim oluyordu 5-7 cm gibi. basit kist reglle geçiyordu. ondaki acı gibi dıştan elimi sürünce bile acıyor. iki hafta önce gittiğimde 2 cm basit kist var demişti. büyüyor galiba
Öyle mi çok geçmiş olsun cnm
Bebeğe zararı yoktur inş. Dr ne diyor peki?

o zaman önemsemedi farkli bir dra gittim ptesi oda laf kalabalığına getirdi. ultrasonda sol tarafa bakmadı galiba.
Önemli bir şey olduğunu düşünmediler de o yüzden mi acaba? Ama yine de ihmal etmemek lazım bir sıkıntı yoksa bile senin kafanın rahatlaması için bunu bie Dr.dan duymak ii olur

Benimde kasıklarım cok agriyo adet olcakmis gibi offf su aylari biran once atlatip 5 6 aylik olmak istiyoruuum

Kızlar beslenemeyenlere bi haberim var.Mide bulantısı sebebiyle beslenemiyorum ve süt icemiyorum diye üzülüyodum.Çünkü normal sütten bile çok tiksinmeye başlamıştım.Bu yüzden meyveli sütleri deniyodum ama onlarda bile bir sürü katkı olduğunu bildiğim için içime sinmiyordu. Ben normalde çilekli ve çikolatalı sütü çok severim.Eşimde bunu bildiği için markette bişey bulmuş alpro soya sütü! Çikolatalı ve çileklisini almış.Önce görünce bunu icemem deyip yüz ekşittim sonra denedim tadı çok güzel.Midem bulanmadan içtim.Sonra iceriģine baktım.Ve internetten araştırdım içinde bizim için faydalı çok şey var.B2 B12 D2 Kalsiyum, fosfat vb. Bu ürün özellikle vejeteryanlar için piyasada çok tuketiliyormuş.Soya sütü olduğu için tamamen organik ve dünya kalitesinde bir ürünmüş.Normalde bizim tukettigimiz sütlerde nerdeyse gerçek süt yok denecek kadar azmış.Marka ismi vermek yasakmı bilmiyorum ama ben bu ürüne geçmeye karar verdim.Sizinde bilginiz olsun.En azından kalsiyumu yeterli miktarda karşılıyor.

selam kizlar,

bende bol bulantili bi gun gecirdim yine oglen biraz iyiydim sadece aksam yine bulantim basladi kuru ekmekten baska bisey yiyemedim simdi biraz iyiyim sukurler olsun baslicak gene diye cok korkuyorum hic agzimin tadi yok yemegi evden baska biyerde baska biri yaparsa yiyebiliyorum ama kendim ne yapabiliyorum ne de yaparsam yiyebiliyorum esimde miziklanmaya basladi sonra pisman oluyo ama yani bazen onada hak veriyorum gercekten surekli sorunluyum hep biyerim agriyo hep midem bulaniyo iyk öyk fln modundayim midem agriyo buaralar karnim buyudu gaz sancisi cekiyorum surekli bi huzursuzum ama bebegim iyi olsun saglikli olsun yeter ki bunada sükür diyorum

bgn agdaya gittim biz kadinlara hayat ne zor ya hormonlardan midir nedir deli gibi acidi bu sefer bide korktum ama dr gidiyorum baska carem yok rahatsiz oluyo insan kendimde beceremiyorum siz bu isi napiyorsunuz?

mutlulukbenihicbirakma nasılsın canım. Bebisin nasıl

iyiyim canim cok sükür sen nasilsin? bebisimde iyidir insallah bulantilarim tam gaz devam farkli bi drdan randevu alcaz yrn eger alabilirsek cuma gidip gorcez insallah alamazsak kendi dr ma haftaya gitcez insallah iyidir minik kuzum buarada doru mu yapiyorum yanlis mi bilmiyorum esim biraz kiziyor pimpiriklisin diye ama farkli bi drdan randevu almaya calisiyorum metini duydugum sirf bi baska drada gitmek icin sonrasinda kendi dr devam etmeyi dusunuyorum neden bole bisey yaptigimi bilmiyorum manyak bi pskoloji icindeyim

Bende

Bende de hicbir belirti yok ,hala saka gibi geliyo ,midem bulansin istiyorum ,aslinda sansliyiz kolay bir hamilelik gecirdigimiz icin

ay aman fnm bulanti isteme insanin hayati degisiyo ilk basta kulaga hos geliyo ama ole hemen gecen az az olan fln bisey degil ne yedigini anliyosun ne yiyebiliyosun bazen artik ögürürken agliyorum her gece ertesi gun yine midem bulancak diye uyumak istemiyorum ama ya simdide baslarsa diye uyuyorum gercekten oyle hafife alincak bi durum degil sen yat kalk sukret

cnm ben tirsiyorum ya paket urunlerden bizim burda bi sutcu var kendi ineklerinden sagiyormus esim ondan aliyor yogurtta yapiyorum sutu buara cok icemiyorum ama yogurt cok iyi geliyor hergun 1 kase yemege calisiyorum soguk soguk hatta sutumuz bitti esim bgn bulamamis sut sabahta beri kara kara onu dusunuyorum cunku yedigim sey sayili

Bu bulantilar beni de oldurdu. Ilk gebeligimde hic olmamisti. Cok zor gecio bulantilar bas agrisi da yapio ilac icrmiyorum gunlerdir sadece yatiyorum((

Bugün uzun süredir normal porsiyon yemek yedim.yani kuş kadar yiyordum yada sadece çorba iciyodum ama şimdi hamile değilmiş gibi yedim
Lokmayla yemeyi ozlemisim yaa
Bandim ekmeği ve zevk alarak yedim
Ben de o günleri iple çekiyorum. Azıcık yiyorum tıkanıyorum resmen. Kilolu değilim 55 kiloyum ama hamile olmazdan evvel daha çok yemek yiyordum. En azından yiyebiliyordum. Sanki bir yumru var midemde gitmiyor yemeğin fazlası. Yemek yemek keyifti, keyfi yok açıkcası. Doktorun dediği bu bol kaloriyi nasıl alacağız biz bu dönemde merak ediyorum.

gün boyu uyuyup gece uykusu gelmeyenler var mı benim gibi

Bişeyler izlerken uyuyakalmistim salonda.eşim uyandırdı yatağa geçtim şimdi uykum kaçtı aklıma işle ilgili bişeyler geldi sinir oldum.Bazı seyleri cok kafama takiyorum artik. sabah da seminere gidicem gereksiz yorgunluk kızlar gece midem ve karnıma bişeyler oluyo çok rahatsız edici ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…