2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Bende

Bende de hicbir belirti yok ,hala saka gibi geliyo ,midem bulansin istiyorum ,aslinda sansliyiz kolay bir hamilelik gecirdigimiz icin
kızlar inanın siz kaşınıyosunuz :KK57: mide bulantısı istiyoruz diyosunuz yaa burda bir çok arkadaş olarak dövebiliriz sizi :KK4: , bi yaşayın da görün diycem ama yine kıyamam yani hep böyle devam edin inş. :KK36:

@nisanannesiece @pdrci1 @aktayarda P perdecan Sibelsss Sibelsss @nur1441 B Byzcrcv @ayluc @armoisee @KardelenYlmz G gullsee @yesilime @massskara kızlar sizden haber bekliyorum yasınlerınız için cuma namaz vaktıne kadar zaman var okuyacagınıza dair bana geri dönüş yaparmısınız not alıyorum ve her hafta cumaya kadar bir yasın okumanız gerek bu hafta herkes iki yasin okucak sehıtlerımızede bagıslıcaz haber beklıyorum kızlar sizden
okudum canım iki tane

Kızlar benim azıcık kanamam vardı doktor Progestan vermişti ama ne zamana kadar kullanacağımı söylemedi. Kanamam 3 gündür durdu çok şükür. Sizce ilacı bırakayım mı?

Kafam dagilsin diye en sevdiğim seyi yapıyorum basket macimizi izliyorum günlerdir cok üzüldüm. Valla bebeğe birşey olacak diye korkuyorum.
Haber kanalına bakmamaya çalışıyorum.
Yemegim tencerede, ortalığı topladim supurdum :KK55:
Bende basketbol maclarina bakiyorum birde gidip izlesem daha iyi gelicek :KK55:
Kızlar benim azıcık kanamam vardı doktor Progestan vermişti ama ne zamana kadar kullanacağımı söylemedi. Kanamam 3 gündür durdu çok şükür. Sizce ilacı bırakayım mı?
Dr birak diyene kadar birakma tatlim genelde 3 ay kullandiriyorlar

Bence kesinlikle bırakma yeni kanamanın oluşmaması için ve bebeğin daha iyi tutunması için gerekli bu ilaç. Bi dahaki kontrolünde sorarsın doktoruna.

Günaydın güzel anneler. Gece hiç uyumadım. Dün akşam doktora gittik kesenin yeri hiç iyi değil dedi.ne demek kesenin yeri iyi değil acaba ya? Sağa yapışık gibi ondan mı acaba?

kalp atışı da hala yok.durum kötü dedi. Zaten üç gündür az az ama pıhtılı kanamam var. Bugün kendi doktoruma gideceğim. Geç döllenme olmuş 2 hafta geriden geliyor.internette 2 hafta geriden gelen bebeklerle ilgili hiç iyi şeyler yazmıyorlar. Bana dua edin kızlar Allah hayırlısıyla bebeğimi bana bağışlasın.çok korkuyorum.
Cnm benim geriden geliyorsa eğer şu an kalp atışının olmaması normal sanki.
İnşallah duyacaksın cnm allah yardımcın olsun. Dualar seninle ve bebişinle.

Kızlar geçen gün doktora gittiğimde bebeğim hareket ediyordu el ve kollarını oynatiyordu öldüm resmen onu öyle görünce. Videoya çektim hergün bakıp bakıp seviyorum :KK68: minicik ama herseyi oluşmuş bide hareket ediyo minnak. Benimle aynı haftada olanlar gidince dikkat edin hareketlerine :21:
:KK9::emir_bebek:çok merak ediyorum bende

@cerrodoksin iyi olmana sevindim. ohh mis gibi bakar anacığın şimdi:KK36:
çapaya gittim kan sulandırıcı bebeğin için çok önemli dedi dr. hematolojiye yönlendirdi testlerin sonucuna göre tekrar dozunu ayarlayıp başlayacaklar. 8+5 tim ultrasonda 10+2 çıktı yanlış ölçtü herhalde anlamadım.:KK64:
ve de 2li test için gün verdiler 28 ine.
sol kasığım ağrıyor (hala) bebişime bişey oldu zannetmiştim drdan çıkınca ağzım kulaklarımdaydı:nazar::rolleyes:

@nisanannesiece @pdrci1 @aktayarda P perdecan Sibelsss Sibelsss @nur1441 B Byzcrcv @ayluc @armoisee @KardelenYlmz G gullsee @yesilime @massskara kızlar sizden haber bekliyorum yasınlerınız için cuma namaz vaktıne kadar zaman var okuyacagınıza dair bana geri dönüş yaparmısınız not alıyorum ve her hafta cumaya kadar bir yasın okumanız gerek bu hafta herkes iki yasin okucak sehıtlerımızede bagıslıcaz haber beklıyorum kızlar sizden
canım ben ne zamandır giremiyorum tel bozuldu bakamıyorum pek. tamam ben cumaya kadar 2 tane okurum okuyuınca söylerim inşallah.

Kızlar geçen gün doktora gittiğimde bebeğim hareket ediyordu el ve kollarını oynatiyordu öldüm resmen onu öyle görünce. Videoya çektim hergün bakıp bakıp seviyorum :KK68: minicik ama herseyi oluşmuş bide hareket ediyo minnak. Benimle aynı haftada olanlar gidince dikkat edin hareketlerine :21:
gözünaydın canım yaa tahmin edebiliyorum o video yu nasıl izlediğini. bizde Cumartesi gideceğiz kontrole kalp atışını duyarız inşallah bende eşime video ya Çek dedim ama çekinir Çekmez o :KK43:

Bugün uzun süredir normal porsiyon yemek yedim.yani kuş kadar yiyordum yada sadece çorba iciyodum ama şimdi hamile değilmiş gibi yedim
Lokmayla yemeyi ozlemisim yaa :kk77:
Bandim ekmeği :KK48: ve zevk alarak yedim :nazar:

Aynen bugün yedim yedim doymadım :) Annem ye kızım ye kızım dedikçe ben yedim :)) şükür yaaa:anneadayı::KK48:

canım bebeğinin hareket ettiğini söylemiştin ya karnında oynadığını hissediyomsn merak ettim de ben sanki hissediyor gibiyim bşyler ama küçücükken nasıl hissedilir ki diyorum minnacık daha yaa:KK48: :emir_bebek:

Karnimda oynadığını hissetmiyorum canım sadece Yüzükoyun yatınca gaz hareketi gibi bişey oluyo.zaten suan hissetmek için çok erken ama ilk hissettiğim an yazarım burdan :))

Cnm ben okuyacağımı yazmıştım iki taneyi dün de okudum zaten. Muhtemelen sen msjı görmedin

X