2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Yanma hissi ben de de var folik asit zaten midemi yakıyor ilacın yan etkisi gibi düşünüyorum :/ Cnm çalışmakta güzel zaman daha hızlı geçer beynin başka şeylerle meşgul olduğu için gereksiz kaygılara yer kalmaz benim beynim hep olumsuz kaygılarla doluyor önce hamile kalamicam diye korktum sonra dış gebelik mi diye korktum doktor kesenin yeri güzel dedi bu sefer boş gebelikten korktum doktor bebek var dedi kalbi atacak mı diye korktum kalbi Attı şimdi Gelişimi beni kaygılandırıyor hep bunlar boş durmaktan beyin kuruyor da kuruyor

Haklısın tabiki ama ben senin yerinde olsam evde bi diziye başlardim.yada film izleme, müzik dinleme ve kitap okuma. inan bana seminer başladığından beri strese girdim anlayişsız bir kolejde iş yaptirmaları öğretmenlik vasfının yerde olduğu şu günlerde hamile oldugunu bile bile yormalari beni çok yipratiyor. Midem bulandiginda lavaboya koşsam da,tansiyonum düşsede, bayilsamda herkes geçen yılki gibi calismami bekliyor.o enerjinin olmadığına kimse anlamiyir. Birkac çalışan hariç.Bahsettigim yönetimdeki sorun. Bunları yasamaktansa evde olmayı tercih ederdim.Bence bir kez daha düşün

Yaaaa kizlar bi aşkla şevkle giriyorum yazmaya yarin kontrolum var heyecanliyim vs demeye.. ama yine kayiplarimiz var o yuzden utaniyorum genis genis yazmaya..
Zaten tam rahatliyoryz bu seferde haberlere takiliyor aklimiz yine.
Allahim bebeklerimizi bizleri eslerimizi anne babalarimizi ulkemizi askerimizi polisimizi koru sen.. tum kotuluklerden şerden sana siginiyoruzz

canım ben istenmeyen tüylerden epilasyon aleti ile alıp kurtulmaya çalışıyorum normalde ztn sık tüylerim ve ayda 2 kez fln yapardım şimdi hamilelikten midir nedir hiiiç yapasım gelmiyo ama mecburen doktora gittiğim için alıyorum ağda hiç yaptırmadım korkudan acıyacak die alıştım epilasyon aletine canım tatlı galiba karnımız büyüyünce napcz acaba

Günaydın kizlarr bulantısız bir gün olur inşallah bunu yazarken bile bi elimde cubuk kraker :)

mutlulukbenihicbirakma canım ben bi yerde pastörize edilmemiş süt içmememiz gerektiğini okumuştum. Bi araştır istersen.

Cnm bende artık neye inancagimi sapittim ya bende söylediğinin tam aksi pastorize edilmiş sütun çok çok yüksek bi sıcaklığa sokuldu icin hiç bi vitamini kalmadığını dinledim tv bi programda sonra uzun arayışlar sonucu bu sütçü yü buldu esim süt çok icemiyorum daha çok yoğurt yiyorum ama yinede insan kendini zorluyor 2 güne bi içmeye çalışıyorum şimdi korktum bende yoğurtla bi korkum yok açıkçası çünkü mayalayarak fermante ediliyor sonuçta ama sütü bilmiyorum bide gidince dr sorayım bari

Ben tamamını yapamıyorum kendim açıkçası ben yine koaföre gitmeyi düşünüyorum :)

Canım sen çok vesvese yapıyorsun bebeğinde herhangi bir sorun yok ki neden başka doktora gitmeye calisiyosun
Böyle evham yaparak 9 ay geçmez, lütfen sadece dua ve tevekkül et. Herşey güzel olacak, bebislerimiz büyüyecek
Ayol rahat birakalim acık bebisleri valla onlari da strese sokuyosunuz ha. Kendi hallerinde buyusunler iste

çabuk olup bittiğini söylüyorlardı alışınca güzel tabi hemencecik bitiveriyo uğraşmıysn ne güzel bnde alışkın olsaydım keşke ama tırstım Bi kere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…