2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
mutsuzperi canım kayinvalidem sağolsun üzerime titrer, kızından ayirt etmez biz bazen sadece düşünmeden konuştuğu icin ufak tefek sorunlar yasiyoruz, yani sorun dedigimde karşılıklı bir konuşma geçmiyor aramizda sadece ben uyuz olup unutuyorum o kadar
Aman yok yatılı misafir falan alamam valla. Sadece zorunluluktan dolayı k.v ler geliyor ki o da herşeyi benle beraber yapar zaten.
Süpürge olayina gelince valla benim baston süpürge var kuvvetim oldukca onla yapiyorum. Gecen hafta gorumcem bastan aşağı süpürdü sildi sagolsun
Ama ben yine dagittim

yerim yerim

Bende
Bende de hicbir belirti yok ,hala saka gibi geliyo ,midem bulansin istiyorum ,aslinda sansliyiz kolay bir hamilelik gecirdigimiz icin

Tşk ler kızlar, güzel dileklerinizi, yorumlarınızı okudum çok mutlu oldum. Allah razı olsun hepinizden. Ben bu bebeği istedim mi istedim, ama Rabbimin var bi bildiği ki bana bu bebeği de nasip etmedi. Onu oraya bağlasam da durmicaktı, nasibim olmadıktan sonra. Dünyanın sonu diil, en azından hamile kalabiliyorum. İstediğim zaman, kendimi hazır hissedince, bütün araştırmalarımı yaptırıp, dr kontrolünde tekrar denerim. Allah nasip etmeyeceği şeyi hayal de ettirmezmiş. Benim de hayalim annelik, sağlıklı bir yavru bir gün bana da nasip olur inşallah Allah izin verirse...

Ben okuyacm canim en gec yarın inş

Bende

Bende de hicbir belirti yok ,hala saka gibi geliyo ,midem bulansin istiyorum ,aslinda sansliyiz kolay bir hamilelik gecirdigimiz icin
aman canım tövbe de bulanmasın miden çok kötü gerçekten 3 ay dolsa da geçsin şu bulantılar die bekliyoruz yemek yiyememek çok kotu bide su içilmiyor fln çok şanslısın tatlım hep böyle ağrısız sızısız sağlıklı hamileliğin olsun hepimizin de inşallah♥♥

geçmiş olsun canım bnm rabbim çok şukur sabrını vermiş sana güçlü metanetli Bi bayansın ilerde yeniden hazır olduğun zamanda sağlıklı şekilde hamile kalırsın Allah'ın izniyle

A

Ayyyyy bende geçen cuma keseyi gördüm.Her bir şeylerimiz aynı :) Benim doktor garanti olsun diye midir nedir haftaya cuma dedi.Senden 4 gün sonra da ben görürüm inşallah.
Amin canım pirinç tanelerimizin kalp atışlarını görelimde rahatlayalım.ben pzt görürsem sen cuma kesin görürsün zaten.

Mrh canim tansiyonun dusmus olabilir bende cok halsizim elim ayagim kalkmiyor ,tansiyonum 9 5 yukselmiyoda ,kavun ,incir ,ceviz tansiyonu dusuruyomus onuda yeni kesfettim ,

Bende

Ay gerçekten istenecek bir şey değil hafif bir bulantı değil ki ben hafif geçiriyorum başkalarına göre... Hayatın çok etkileniyor yemen içmen bozuluyor yataktan kafanı kaldıramıyorsun iş hayatın sekteye uğruyor... Gerçekten özenilecek bir şey değil geçse de rahat etsem... =(

Insallah canim ,seninde bir an once gecsin bulantilarin

Kafam dagilsin diye en sevdiğim seyi yapıyorum basket macimizi izliyorum günlerdir cok üzüldüm. Valla bebeğe birşey olacak diye korkuyorum.
Haber kanalına bakmamaya çalışıyorum.
Yemegim tencerede, ortalığı topladim supurdum

Kızlar geçen hafta bugün keseyi gördük 4 mm di daha nekadar oldugunda bebek görünüyor acaba? yarın kontrolüm var acaba görülürmü bebeğim? hafta geçmiş oluyor tam ?
Canım 4mm se çok çok minik göremessin.ben 5+6 iken 16 mm idi kese ve ne bebiş vardı ne kalp atışı.sadece embriyoya dair oluşumlar var dedi doktor.ve kalp atışı için on gün sonrasına gün verdi düşün.20 mm olmasını bekle canım.biliyorum beklemek zor ama........

Haklisiniz, bende sanki bulantim vs bisey olmayinca bi aksilik mi var acaba diye dusunuyorum ,bu haftalarda hissedemiyoruzda ,doktora gidip gorunce rahatliyorum haftaya kontrolum var gecen hafta kalp atislarini duydum sukur

Kızlar ben hep midem niye bulanmıyo diyodum dünden beri hiçbişi yiyemedim iştahım o kadar açıktıki düne kadar herseyi yiyen ben akşam yemeğini sabah kahvaltısını yapamadım şimdi azck çorba içtim çokta halsizim eşim şimdi işten gellcek ben hala pijamalarla uzanıyorum off vazgeçtim tamam bulanmasın çok zormuş.. yarın tam 9 haftalık olcam inşallah.

Bebek arabasi icin erken bencede iyicr arastir oyle al derim benim oglum hic duruyordu bebek arabasinda duzgun kullanmadim baston aldik sonra buyudukce kullanmaya basladik catlak icin sadece bebe yagi kullandim ama ilerisi için onerilerde bulunabilirim
Kolay gelsin tatlim dinlene dinlene yap
Bencede iyi yapmissin icin rahat eder tatlim

Canım günümüz aynı.ben pzt duymayı umuyorum inşallah aksilik olmaz.ama cuma görmeyebilirsiniz.öyle bir durum olursa panik yapma.beşinci haftada alttan muayene ile görende var sekizinci haftaya kadar bekleyende.geç olsunda güç olmasın.alışverişe gelince ben son aylara kadar bişey almayı düşünmüyorum.

Ne güzel canım şanslısın olur arada öyle anlaşmazlıklar ama seni kızı gibi görmesi çok güzel bişey

canım bebeğinin hareket ettiğini söylemiştin ya karnında oynadığını hissediyomsn merak ettim de ben sanki hissediyor gibiyim bşyler ama küçücükken nasıl hissedilir ki diyorum minnacık daha yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…