2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Çatılı yatak istiyorum yazmışsın da canım haftaya bende o yataklardan gardrop kitaplık filan sipariş vericem 1850₺ dedi de memnun kalırsam haber ederim sana da istersen didim:)
Evt hatırladım cnm .. bizde yaptırcaz o yataklardan.. opluma oda yapmıştık şimdi kız olunca mecbur büyük yatak lazım anneyanı beşiğinden kızım az büyüse sığmıyacak .. evt haber edersen cok sevinirim

Evt hatırladım cnm .. bizde yaptırcaz o yataklardan.. opluma oda yapmıştık şimdi kız olunca mecbur büyük yatak lazım anneyanı beşiğinden kızım az büyüse sığmıyacak .. evt haber edersen cok sevinirim
1 aya teslim ederler canım deneyimlerimi iletirim sana ona göre numarasını da veririm inşallah güzel olurlar küçükken oda yapamamıştık

Ayak tırnaklarının kenarı kızarık hepsi dökülecek mi :KK43: ayrıca kaç gün sürdü canm bugün 5. Gün azcık iyi ama gece çok ağlıyor ve hiçbişi yemiyor memeden de kesti kendini..
Evet canım dökülecek. ELlerden de olur dökülmeler. Geç gördüm yazını toparlamıştır baya şimdi. 1 haftada anca kendine geliyor çocuk oda tam değil. Bizde ilkten doktor antibiyotik verdi acil doktoruydu ağız yaralarını iltihap sandı. Ağız yaraları en zoru diğerleri bi şekilde geçiyor. Sadece emerek geçirdik yiyemedi hiç 1 hafta sonra toparlamaya başladı çok geçmiş olsun

Evet canım dökülecek. ELlerden de olur dökülmeler. Geç gördüm yazını toparlamıştır baya şimdi. 1 haftada anca kendine geliyor çocuk oda tam değil. Bizde ilkten doktor antibiyotik verdi acil doktoruydu ağız yaralarını iltihap sandı. Ağız yaraları en zoru diğerleri bi şekilde geçiyor. Sadece emerek geçirdik yiyemedi hiç 1 hafta sonra toparlamaya başladı çok geçmiş olsun
Çok saol canm evet baya toparlandı yaralar geçti ancak ağzı yarayken memeyi emmedi ve halada emmiyor kesildi sütten buda çok üzücü oldu benim için.. haricinde iyiyiz bidaha uğramaz umarım o pis hastalık tesekkür ediyorum yinede çok yardımcı olmuştun.

Merhaba kızlar 5aylık bebeğime bakıcıya başlatılacak, bakacak kişi 21yaşında eşimin bir akrabası, dikkat etmesi gereken şeyleri baltan konuşmak en iyisi, sizce neleri konuşmalıyım, nelere dikkat etmeliyim gözlemlersen? Aranızda bebeğine bakıcıya baktıran var mu? Tam gün ve yarım gün için ne kadar ücret ödüyorsunuz? Evde ne gibi işler bekliyorsunuz ?

Merhaba kızlar 5aylık bebeğime bakıcıya başlatılacak, bakacak kişi 21yaşında eşimin bir akrabası, dikkat etmesi gereken şeyleri baltan konuşmak en iyisi, sizce neleri konuşmalıyım, nelere dikkat etmeliyim gözlemlersen? Aranızda bebeğine bakıcıya baktıran var mu? Tam gün ve yarım gün için ne kadar ücret ödüyorsunuz? Evde ne gibi işler bekliyorsunuz ?
Merhaba canım bende bakıcılık yaptığım için patronum benimle çok güzel konuşmuştu ikiz 4 aylıklardı bide 3 yaşında ablaları vardı ilk gün onlar bizim canımız biz sana canımızı emanet edeceğiz gibi bşy olursa hemen ararsn elinde çok telefon olmasın işin sadece bebekler olmalı demişlerdi zaten tel kullanmıyordum o zamanlar ben çok mu iyiydim o konuda bilmiyordum ama bebekler uyuyunca yemek yapardım temizlik yapardım toz alırdım toplardım demeden içimden geldiği için yapardım bide anneanneleri arada yardıma gelirdi tabi beklediklerini söylemelisin benim bakıcılık yaptığım zamanda ücretler düşüktü şimdi hayat daha pahalı yapılacak işe göre fiyat çıkarmalısın benimde tanıdıktı bebeklerine baktığım aile umarım bebişinize iyi bakar yazmak istedim öyle :)

Tabi bide evin güvenliği balkon cam pencere filan elektrik prizler güvene almak gerekir ne olur ne olmaz emekleme zamanında Allah korusun eller filan onlarla ilgili bilgilendirebilirsin aklıma gelenler canım

Selam kızlar aylar sonra bir bakayım dedim kimsecikler kalmamış buralarda galiba. askbahcem askbahcem A after_before Aryazin sima Aryazin sima nasılsınız görüşmeyeli? Son sayfalarda tanıdık olarak bi sizi gördüm herşey yolundadır inş?
Merhaba şebnem canım nerelerdesin yaa o kadar etiketlemiştik seni kızlarla merak etmiştik bi gittin pir gittin.. biz iyiyiz valla büyütüyoruz işte hatta ben ikinciye bile karar verdim nerden geldiyse bu cesaret.. sen nasılsın kızın nasıl iyi mi ? Eskilerden aslı da var ama nicki değişmişti tuhaf bişi yazmıştı alıntılayamadım :)))

X