2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Úzerini örtmuyorsa size uyku tulumu sartbizimki eskiden kavga kıyamet sıktırmaydı deniz suyunu.simdi kendi geliyo oyun etti,uzatıyo burnunu.yalnız doktorumuz çekmeyin sümükleri demisti,ödem olabiliyormu
Sogukalginligında sogan rendeleyip cikan suyunu kullanıyorum.1tatlı kasıgı sogan suyuna bal ya da pekmez katip iciriyorum.antibiyotik etkisi,cok iyi geliyor.kendime bile kullaniyorum

Evet canım terletmeyenlerden bulursam alıcam görür görmez soğanla balı da deneyeyim gece çektim burnunu uyuyamıyordu hiç yoksa çok yorulmuştu gündüz de uyumamıştı dayanamadım çektim ağladı ama napalım sonra uyudu sabaha kadar gündüzleri ayakta olduğundan akıyor zaten müdahale etmiyorum siliyorum aktıkça banyo filan iyi geliyor akıyor umarım geçer bş an önce

Canım o deniz suyunun içinde canlı bakteriler var, bir süre sonra bozuluyor yani. Enfeksiyon kapma riski oluyor.

Oglanda böyle leke cıkmıstı daha önce de,bikac taneydi.kendiliginden gecti. Bu sefer sadece bi tane.fikri olan var mı?bi seye alerjisi olsa birden fazla olmaz mıydı?

Oglanda böyle leke cıkmıstı daha önce de,bikac taneydi.kendiliginden gecti. Bu sefer sadece bi tane.fikri olan var mı?bi seye alerjisi olsa birden fazla olmaz mıydı? Eki Görüntüle 2048297
Düz bi kırmızı plaka şeklinde çıkıp, iyileşme döneminde resimdeki gibi iç kısmından düzelmeye başlıyorsa egzama canım. Eğer öyleyse yediği bişeyden olmuş olabilir. Bizimde domates yediğinde olmuştu, 1 tane kolunda çıkmıştı. Pişik de olmuştu hatta o ara.

Selam anneler oglum kulak enfeksiyonu olmus doktor agumentin verdi antibiyotik yatarak emzirmekten oluyomus diyolar bnde yatarak emzirdim hep son zamanlarda sucluluk duyuyorum su an benmi yaptim diye

Alerji testi yapıldı bi şey cıkmadı.olabilirmiş arada böyle dökuntü.o teste de biraz agladık

Selam anneler oglum kulak enfeksiyonu olmus doktor agumentin verdi antibiyotik yatarak emzirmekten oluyomus diyolar bnde yatarak emzirdim hep son zamanlarda sucluluk duyuyorum su an benmi yaptim diye
Diyenler kim doktor mu?yanlış bi kani bence halk arasında bu.doktorum hic demedi simdiye kadar ki ben cook emzirdim yatarak,halen gece sabaha karsı öyle yaparım.koynumda uyur azcık
Sucluluk duymayın yani bizim bile kulagmız tıkanıyor

Selam nisan anneleri çok sessizleşmiş buralar oğlum iyileşti yeniden hasta bile oldu balgamlı öksürük ve hafif ateş yaptı ateş durumu geçti öksürük var balgamı atamıyor kusmadığı sürece doktora götürmedim henüz genel hali iyi gibi yemesi vs. Duruma göre götüreceğim havalar soğudu başladı yine hastalıklar gripler hiç sevmiyorum bu kışı en güzel mevsim ilk bahar :) bizden haberler böyle sizler nasılsınız hastalık filan yoktur inşallah kendilerini anlatabilseler çözüm üreteceğiz de bebekler henüz çok narinler ilerlemeden atlatır umarım

Aynen cok sakinledi burası.ikinci üçüncu bebeklerde başlarız yine anlatmayahastalık kapıda valla korkuyorum.pekmez filan da yediremiyorum.propolis kullanan var mı?etkili mi acaba

Aynen cok sakinledi burası.ikinci üçüncu bebeklerde başlarız yine anlatmayahastalık kapıda valla korkuyorum.pekmez filan da yediremiyorum.propolis kullanan var mı?etkili mi acaba
Aynen öyle canım :) propolis nutrigen gördüm ama 4 yaş sonrası diyor bizimkiler için yokmu acaba araştırmak yada doktora sormak lazım ufacık bi direnci düşsün hemen hasta oluyorlar pekmez yiyo tuna ama bitmişti alamadım henüz o arada da öksürükler balgamlar başladı işte

Montessori yatak kullanan var mı?3-4yaşa kadar uygun mu acaba.oglum park yataktan atıverdi bugun kendini.yerde simdilik yatagı ama öyle de korunaklı olmuyo

Montessori yatak kullanan var mı?3-4yaşa kadar uygun mu acaba.oglum park yataktan atıverdi bugun kendini.yerde simdilik yatagı ama öyle de korunaklı olmuyo
Bizde oğlum için istiyoruz.. boyutuna göre değişiyor istediğin ölçüde yaptırabiliyorsun..biz büyük yaptıracaz 10 yaşına kadar kullansın.. şimdilik araştırma içerisindeyiz.. kızım anneyanı beşine sığmadığı gibi yaptırcaz

biz yer yatagı kullanıyoru zkendı odasında uyumadıgından ama yakın zamanda odasın alıstırmayı dusunuyorum artık buyuduler odaları ayırmanın vaktı geldıde gecıyor bıle..

biz yer yatagı kullanıyoru zkendı odasında uyumadıgından ama yakın zamanda odasın alıstırmayı dusunuyorum artık buyuduler odaları ayırmanın vaktı geldıde gecıyor bıle..
Bizde o konudan yakınıyoruz canım beşiğinde yatmıyor geceleri bizimle yatıyor odasını alamadık imkan olmadı olsa alışacak potansiyel var aslında gündüz de bizim yatakta yatıyor uyuyor da maşallah beşikte sağa sola dönünce rahat edemiyor dar geliyo gece de biz de oda rahat edemiyor valla yere yorgan mı açsam diyorum bende olmuyor böyle bi çözüm gerekiyor yoksa iyice alışacak bizim yatağa zaten alırsam 2 kişilik tada geniş bir yatak alacağm oğluma çok döne döne uyuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…