2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Merhaba anneler uzun zqmandir giremiyorum bebislerimizin yaslari kutlu olsun
Bu arada bebegimi hala emziriyorum ve adetim 3. Kez gecikiyor hep bhna bagladim ama bu defa 22 gun gecikti testte de cikmadi.bgun kan testi verdim sonuclar yarina kaldi.ultrasonda cikmadi ama doktor olabilir de dedi boyle geviken var mi??

Geçen akşam yemekten sonra bir üşüme-bir titreme..ama nasıl titriyorum ve ateş..sol göğsün şişti,normalde de süt orada fazla var.Dayanamadım ablamı aradım,enişteme sor,kötüyüm dedim..o da largopen (antibiyotik ve parol gibi bir ilaç dedi..antibiyotiği içmeyeyim diye direndiysem de başladım,çünkü antibiyotiksiz geçmez,orada iltihabın bir durum olmuş dediler..

Emzirmeye bağlı düzensizlik olabilir canım bende de oluyordu
Geçmiş olsun canım benimde sağ göğsüm sızlıyor bu gün galiba fazlalıktan halsizlikte var emzirmeyle geçer inşallah

Gecikme demişken malum komdomun azizliğine uğramştık adetim 2 gün gecikti dengesizlik hep olurdu ama ella hapıda gecikme yapıyor diyorlar inşallah olurum ya adet olur olmaz daha çok dikkat edcm deri altı kapsülleriyle korunma yöntemi kullanan var mı acaba nasldr

bizdede ufak bır kaza oldu hala regl olmadım dun test yaptım net bır sekılde negatıf cıktı, beklemedeyım

bizdede ufak bır kaza oldu hala regl olmadım dun test yaptım net bır sekılde negatıf cıktı, beklemedeyım
Hayırlısı canım ya bu kondomlara güvenmemek gerekmiş onu anlamış oldum ertesi günü hapıda aldım ama buna rağmen kalırsada kısmet bende yapmak istiyorum test ama korkuyorum pozitif çıkarsa diye :)

Hayırlısı canım ya bu kondomlara güvenmemek gerekmiş onu anlamış oldum ertesi günü hapıda aldım ama buna rağmen kalırsada kısmet bende yapmak istiyorum test ama korkuyorum pozitif çıkarsa diye :)
mevsimsel gecikemde yasıyor olabılırsın benım iki ay oncede gecıkmıstı bırkaç gun , normalde olmam gerekti ama olmadım ki ben 40 ımdan sonra her ay duzenlı regl oldum , eşime söyledim olmadım diye adam çok rahat kendinden emin -testtede negatif çıktı bende bekliyorum bakalım
haftaya da tatıle gıtcez ınsallah o zamana kadar olurum , yoksa tatılınde tadı çıkmıcak ;(

İnşallah olursun canım ya içeri boşalma olmadı demekki sizde bizim ne varsa gitti göğsümde acıyo bu gün oğlumda pek bi huysuz ikinci olursa napıcamı hiç bilmiyorum Allah hakkımızda hayırlısını versin tatile nereye gideceksiniz havalar çok soğuktu bi haftadır bizde kurbandan sonra gideceğiz kısmetse aydın kuşadasına 3 yılın sonunda bi rahatlamaya ihtiyacımız var hiç tatil yapamamıştık balayı otelimize gideceğiz yine bu sefer bebişle umarım güzel bi tatil olur rahat durur bebeklerimiz :) şimdiden iyi mutlu güzel tatiller size

ailemin devremülkü var güre de oraya gideceğiz 1 haftalığına, biz geçen yılda antalyaya gittik kızım 3 aylıktı gayette guzeldı...
temennım haftasonuna kadar regl olmak ve gıttıgımızde havanın güneşli olması simit bikini herşeyini aldım kızımın, gittiğimize değsin de güzel bir tatil yapalım...
not: içe boşalma tam anlamıyla olmadı fifty fifty kaçtı diyeyim teste negatif ama hiç belirtim yok regl olcak gibi de değili,m gebe gibi de değilim bekliyorum bakalım

[ İnşallah olursun canım havaların bu gun itibariyle ısınması bekleniyor diyorlar ne tatlı olur onun içinde kim bilir maşallah :) bnde belirti olarak bel ağrısı karım ağrısı ve bu günde göğüste sertlik acı ve hafif ateş var adet belirtisi hem gebelik belirtisi ayırt edemiyorum haberlerini bekliyorum senin de

bence bir cesaret test al canım stresle beklemekten ıyıdır

Kizlar coooook uzun bir aradan sonra yeniden merhaba iki cocuklu olunca girme firsati bulamadim oglum 13 aylik oldu cokta yaramaz sagolsun yasina girmeden yurumeye basladi gece uykularimiz cok kotu surekli uyaniyor gunduzde oyle kesintisiz en fazla iki saat uyuyor gece sonra saat basi kalkiyor emmedende uyumuyor uyutmaya calisyorum cok agliyor tikaniyor bu sefer acaba boy ve kilolari yazarmisiniz bizim boyumuz kisa kilo 11 boyu 72 cm

Slm kıZlar oğlum daha tay tay durmuyor ama elinden tutunca cok güzel yürüyor koşacak gibi. İki gün misafiriö vardı ablamlar nasıl geZdik havada güzeldi bol bol güneş aldık bugün gittiler oğlum arkalarından nasıl ağladı oda gitmek istiyordu dışarı..
haftaya aksilik cıkmazsa anneme gidiyorum nasıl mutluyum anlatamam bu hamile halimle zor olacakmı bilmiyorum ama gidicem kafaya koydum..20 gün oğlumla cok güzel bi tatil olcak

12,5 aylık 10 kg 75 cm kız

12,5 aylık 10 kg 75 cm kız
Ya esim benim piskolojimi bozdu bu cocuk kisa diye diye benide delirtti sonunda iki uc gunde bir boy olcuyorumpersentile bakiyorum 10 ile 25 persentil arasi cikiyor bizde zaten selvi boylu bor aile degiliz esim 157 ben 155 falaniz dalyan. Gibi bir cocuk beklemiyorum sonucta ama simdedn genetige bakilmaz diyor bazi doktorlar

çokta takılma ve bence kısa değil çocuğunuz... ben bir yerde okumustum cocugun ortalama boyu anne+baba cm olarak 2 ye böl ve cıkan sonucun artı eksı 5 i kadar olur diyordu ..
benım boyum tam uyuyor bu hesaplamaya

Bizimki de 10.500 gr filandı 9 aylıkken tartıda boyuda 76 filan çıktı ben ölçtüm evde zar zor ama her bebek kendine özgü maşallah iyi senin bebeğin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…