2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Ya esim benim piskolojimi bozdu bu cocuk kisa diye diye benide delirtti sonunda iki uc gunde bir boy olcuyorum:KK57::KK47:persentile bakiyorum 10 ile 25 persentil arasi cikiyor bizde zaten selvi boylu bor aile degiliz esim 157 ben 155 falaniz dalyan. Gibi bir cocuk beklemiyorum sonucta ama simdedn genetige bakilmaz diyor bazi doktorlar:KK43::lülülü:
Hayatım doğduğu zamanki boyuyla aynı persentilde ilerlediği sürece normal. En azından gelişimiyle alakalı bir sorun olmamış oluyor. Yoksa diğer türlü elbette yetişkinler içinde kimi uzun kimi kısa oluyor, bu bir problem değilki, sağlıklı olsunlar, gelişimleri sıkıntısız olsunda varsın kısa varsın uzun olsunlar:KK66:

Merhaba arkadaslar,
Biz bir yas asimizi olduk. Boy 78 ve kilo 10.500 cikti. Yurumeye baslayali hrgun kafayi biryere tosluyoruz hic dikkat etmiyo sipa. Bugun de dudagini patlatti. Aman dikkkat yavrucum diye daha cok dolanir oldum arkasinda
Menenjit asisini yaptirmaya karar verdik. Bir ay sonra gidip yaptiricaz.
nursena07 nursena07 gecmis olsun kuzum

Hamilelik suphesi olan arkadaslara herseyin hayirlisini dilerim :KK66:

Merhaba arkadaslar,
Biz bir yas asimizi olduk. Boy 78 ve kilo 10.500 cikti. Yurumeye baslayali hrgun kafayi biryere tosluyoruz hic dikkat etmiyo sipa. Bugun de dudagini patlatti. Aman dikkkat yavrucum diye daha cok dolanir oldum arkasinda

Maşallah aynı gibi kiloları boyları :) bizde öyle hep bi yerlere vuruyor kendini dikkatli ol diyorum hep ama anlamıyor henüz dilini ısırdı bi kere yanlışlıkla bi kere dudağını yaralanmadık yeri kalmadı böyle böyle dikkat etmeyi öğrenecekler inşallah hamile değilmişim çok şükür canım :)

Kızlar oğlumun ayak baş parmağının dibinde böyle bşy olmş sizin bebeklerinizde varmı yoksa anormal bi durum mu m.ettim

Eklentiler

• WP_20170426_009.jpg
    WP_20170426_009.jpg
    26,9 KB · Görüntüleme: 126
Merhaba arkadaslar,

Biz de olduk 1yaş aşımızı.ateş,döküntü yapmadı.böyle olunca da aşı etkin olmadı mı diye düşünüyorum.ates yapsa ayrı,yapmasa ayrı.yaranamazlar bize:)

Kızlar oğlumun ayak baş parmağının dibinde böyle bşy olmş sizin bebeklerinizde varmı yoksa anormal bi durum mu m.ettim
oğlumda değil ama ben de oluyor dönem dönem. uzadıkça o dipteki tırnak biraz yukarı cıkınca kırılmıştı benim. sonra düzeldi. braz araştırmıştımda çinko eksikliği diyordu ama kendimde olunca önemsemedim ben :)

oğlumda değil ama ben de oluyor dönem dönem. uzadıkça o dipteki tırnak biraz yukarı cıkınca kırılmıştı benim. sonra düzeldi. braz araştırmıştımda çinko eksikliği diyordu ama kendimde olunca önemsemedim ben :)
bu arada mantara benzemiyor bence. ailede çok var bizim onlara benzemiyor en azından.

Bide kızlar yarın akşam 1 yaşına girecek oğlum 22:36 da yumurta beyazı vermeye başladım çok beğendi severek yiyor 3 gündür deniyorum bşy olmadı tam bir yumurta yer versem ama ağır gelir mi
Bizim doktor, çeyrek yumurta beyazıyla başla, her hafta çeyrek arttır demişti, 4 hafta yani 1 ay sonunda tam yumurta verebilirsin demişti. Gerçi ben vermedim henüz. Yemezsede çok bi kayıp değil demişti, zaten alerjik bi bebek, bikaç daha geçsin diyorum ben

Bizim doktor, çeyrek yumurta beyazıyla başla, her hafta çeyrek arttır demişti, 4 hafta yani 1 ay sonunda tam yumurta verebilirsin demişti. Gerçi ben vermedim henüz. Yemezsede çok bi kayıp değil demişti, zaten alerjik bi bebek, bikaç daha geçsin diyorum ben
Mm anladım canım az veriyorum bende henüz tepki yok ama olursa diye tek mercimeğe vardı alerjisi oda geçmiş tekrar denedim verdim tepkş vermedi vücudu alerjik bebek zor Allah kolaylık versin sizlere

Kızlar oğlum dilini dışarı cıkarıyor.. bu iki üç aydır böyle ben dişe bağlamıştım ama bugun bi arkadaşım görünce karnımı ağrıyor aaba yada kulağı dedi bnde bilmemki hiç farketmedik dedim.. sizin bi bilginiz varmı dilini dışarı cıkarmasında

Kızlar oğlum dilini dışarı cıkarıyor.. bu iki üç aydır böyle ben dişe bağlamıştım ama bugun bi arkadaşım görünce karnımı ağrıyor aaba yada kulağı dedi bnde bilmemki hiç farketmedik dedim.. sizin bi bilginiz varmı dilini dışarı cıkarmasında
Karnım ağrıyınca dilimi hiç çıkarmadım dışarı kulağım ağrıyıncada. Bebek olsam bi yerim ağrısa bağırarak ağlarım niye subliminal mesajla bi yerim ağrıyor demekle uğraşıyım :) bilmiyorum çok saçma geldi bana hiç duymadımda

X