2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Benim oğlumda bir ara çıkarıyodu, hatta resimleri de var dili dışarıda, ara ara yapıyodu, bi şikayet olduğunu farketmemiştim o ara ben. Şimdilerde yapmıyo, unuttu diye düşündüm ben

Benim oğlumda bir ara çıkarıyodu, hatta resimleri de var dili dışarıda, ara ara yapıyodu, bi şikayet olduğunu farketmemiştim o ara ben. Şimdilerde yapmıyo, unuttu diye düşündüm ben
Geçicidir diye bnde pek önemsemedim ama arkadasım öyle söyleyince içime kurt düştü..bizimde gülünce bile dili dışarda.. doktordan randrvu aldık gece gece.. umarım önemsiz bişeydir

Oğluma diş temizliği için bundan aldık e bebekten tuna ben fırçalarken hep bakıyordu istiyordu fırçayı ona da böyle bşy aldım oyun oynar gibi ikimizde fırçalıyoruz dişlerimizi almak isteyen olursa diye paylaşmak istedim fiyatı da uygundu 7-8₺ bşy

Eklentiler

• WP_20170428_002.jpg
    21,4 KB · Görüntüleme: 70
Bu gun oğluşumun doğum günü saat 22:36 da doğmuştu şu saatlerde hastanede sancılar içindeydim zamanın hızlı geçtiğini böyle zamanlarda anlıyoruz dün gibi daha geçmiş sayfaları okudum doğum hikayelerimizi filan çok duygulandım Allah isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah Yarın öğlen yapıcaz partisini çok heyecanlıyım:)

12 ay
79 cm
10 kg

Kızlar selam
Bez değiştirmeyi düşünen var ise sleepy şiddetle tavsiye olunur deneyin farkı bizzat göreceksiniz prima premium care çok bozdu kendini, sleepy de ne koku ne pişik ne sızdırma fiyatıda oldukça makul ( tanıtım fiyatı :) Stok yapıcam ufaktan )
Korkarak başladım oğlumun cildi aşırı hassas ama keşke daha önce alsaymışım dedim kesinlikle...

Kızlar antalya da olan ya da antalya ya tatile giden var mı aranızda. Hafta içi gitmeyi planlıyoruz nasıp se oğlumu havuza sokmak istiyorum. Ama bilemedim hava nasıl girilir mi açık havuzlar a

Doğum günümüz bitti kızlar çok güzel geçti migrenim tuttu ama yinede eğlendik harika geçti herşey istediğim gibiydi bütün emeklerime değdi şükürler olsun oğlumuz artk 1 yaşında Pasta şeker hamursuz bu arada beklediğimden iyiydi tadıda öyle süslemeleri bana ait :)

Eklentiler

• IMG-20170429-WA0052.jpg
    114,7 KB · Görüntüleme: 102
  • IMG-20170429-WA0053.jpg
    54,4 KB · Görüntüleme: 85
Allah Rahmet eylesin. Size de dayanma gücü versin inşallah

Allah rahmet eylesin canım mekanı cennet olsun Allah sabır versin profil resminden tanıdım seni

Seni çok iyi anlıyorum canım bende aynı şeyi annem için hissediyorum 4 yaşımdayken ölmüş ve hatırladığım doğru dızgun hiçbir anımız yok 4 yıldırda babam yok Allah zamanla sabrını veriyor ama içimiz hep acıyor cennette buluşacağız inşallah bütün sevdiklerimizle Allahın izniyle hiç ayrılmamak üzere

İnşallah canım yaa ama ne bileyim yaşama isteğimi yitirdim yani yitirmekten ziyade hayattan zevk almıyorum bı tuhaf oldum oğlumla ilgileniyorum ılgım sefkatimde hiçbir eksilme yok ama kendi açımdan büyük bir bosluktayim babama aşıktım resmen dünya bi yana o biyanaydi o gitti benimde içinde bisiler gitti ama ne gitti ne olcak bilmiorum duygularım çok karisik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…