2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Elif de elini ayagini cok savurarak uyuyor.besikte tahtaya carpinca dalamiyor kolay uykuya.ben de sabah 6 7gibi aliyorum yanima.iki uc saat daha uyuyayim diye. Kendi odasindaki besik daha buyuk.ama orda da döne döne carpar.gece odasinda yatmadi hic.gunduz yatti ama gece de denesem mi artik diyorum.
Mesela tatile gidicez.adamlara bebek de var dedim.tamam dediler ama bi daha ariycam.nasil tamam.bize besik verirlerse olmaz.tek kisilik yatak vermeleri lazim ki esim yatsin. Yoksa çarpa çarpa hemen uyanir.
Iki yil oldu herhalde esimin ayri odasi var evde :)

Aynen canım dediğin gibiyiz hazımsızlık mı çekiyor acaba diyorum gece karnını çekip gerdirip duruyo masaj yapıyorum rahatlıyo gibi oluyor ama yıvarlanıp uyandırıyor kendini özlediğim tek şey uyku oldu 1 yıldır uyku yok biz annelere umarım ilerleyen yıllarda uyuruz geceleri hayal olmaktan çıkar uyku

Çok güzel olmş o 1 balonunu sende normal havayla şişirmişsin bnde kendim şişirdim helyum gazından bi çocuk öldü burda ağzına sokmuş filan korktum dikkatli olun sizde kızlar helyum gazıyla şişirilen balonunuz varsa eğer Allah korusun

Otribebe monodozun tıkacını yuttu bizimki:)) korkuyodum zaten, pek meraklıydı onu ağzına almaya, ben içerdeyken babası farkedene kadar yutuvermiş işte.. sorduk doktoruna, kendiliğinden çıkar dedi neyseki, beklemedeyiz:)

Bezelye veren var mı?? Tanelerinin kabuğunu soyuyomusunuz?
Cok uzun siredir veriyorum canim. Kabuk sorun olmuyor. Gaz yaptimi dikkat etmedim genelde kiymali turlu yemegi yapiyorum
canim oteli mutlaka ara netlestir. Hatta konustugun kisinin ismini al ve telefonla konusurken ses kaydi yap. Sana bebek icin park yatagi getirecekler. Tekli yatak icin de koltugu acabilirler belki. Otelde doluluk coksa zaten ek yatak gelmeyecektir
Helyum gazi yerine farkli bir gaz kullaniliyormus canim ucuz olsun diye. Simdi tam icinde ne oldugu arastiriliyordu en son

Banyo konusu gecmis. Ben baby buchen sampuan ve sabunu kullaniyorum. Artik kuveti biraktik. Ayakta dus aliyoruz. Daha pratik oluyor. Bir de poposundaki kakayi yikamak icin basmali uni baby goz yakmayan sampuan almistim. Gecenlerde lazim oldu yuzumu yikadim. Gozlerimi cok fena yakti

Merhaba hanımlar.Bugün öğlen otele girişimizi yaptık.antalyalı annelerimize selam.teog tatili ve 1mayıs tatili hafta sonları derken üç günde izin alıp kaçtık istanbulumuzun kaosundan.sezon erken olduğu için otel tam keyiflik sessiz sakin geçen yıl Ağustos'ta tam curcunaydı .banyo konusunda bizde bioderma
ürünleri kullanıyoruz.kızımın alerjisi olduğu için cildide hassas atopik dermatit pediatrik alerji doktorumuz önermişti özellikle nemlendiricisi çok rahatlattı kızımı.kaşıntıyı ve kızarıklığı hemen önlediği için ben memnunum.

Benim bebegimin de sut urunleri ve yumurta alerjisi var. Linola sampuan, dusjeli, vucut losyonu ve yuz kremi kullaniyoruz. Tavsiye ederim cok faydasini gorduk. Egzamamiz hic kalmadi.

Canım konseptini çok begendim özel den ya da burdan . Siparisinın detaylarını atarmisim. Bana da 10 kişilik lazim . Aynı seninki nden istiorum. Şimdiden siparis veriyim gelsin benim ogluş da mayis da 1 yaş olacak. .

Teşekkürler canım. Konsept 1 yaştı. Pastayla kurabiye yaptırdım 1 şeklinde. 1 yaş posteri internetten fotomagnet diye bi yerden yaptırdım su etiketleride oradan. Anı panosunu çarşıda bi yere yaptırdım. Kovalardan aldım 3 tane birine yumuşak şekerler koydum birine kurabiyeleri birinede çatal bıçakları. Tabak bardak ve peçeteler 1 yaş yazıyordu. İkramlıkta kuru pasta mercimek köftesi sarma ve börekti.

bu da bizim dogumgunuydu kızlar.23nisan♡atlattık şükür.guzel de gecti.masadaki renkli toplar cake pops,hoş oluyor dogumgunlerinde.pasta umdugumdan guzel oldu.yalnız balonları helyumla doldurcaksanız ona uygun biraz kalın almak gerekiyomuş.yoksa bizimki gibi uçmaz,yeri boylar:)

Kızlar merhaba
Prima premıum care bayağ saçmalamış son değişimde, özellikle erkek bebekler için dikkatli olun o pamukçular büyük risk, sleepy tavsiye edildi bize, deniyorum bakalım varmı kullanan yorumlarınızı rica ediyorum Sleepy için..
Direndik günde 7-8 bez aldım pamuklar fileden popoya yapışmasın diye ama yok çözüm değil birde pişik yapmaya başladı şikayetvari.com a girdim zibil gibi şikayet yapılmış...
varsa kullanmaya devam eden dikkatli olun ...

Bizde 15 günlükken pişik yaptı canım hemen bıraktık. Aktif bebek kullanıyoruz. Komiliyide sevdim. A101 bezide güzeldi ama bedeni küçük biraz 4 se 5 alman lazım. A101 in üreticisiyle sleepy ninki aynıymış ondan da memnun kalırdım sanırım.

biz uzun suredır bım ınbezını kullanıyoruz cokta memnunum..

2 ay fln oluyo prima aktif bebek kullanıyoruz artık. Ama öncesinde premium care çok iyiydi, ben hiçbir sorun yaşamadım. Gece 12 saat kalıyodu altında, aktif bebekte aynı şekil. Diğerlerinden molfixle huggies denemiştim ama sevmedim bilmiyorum, belki önyargı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…