2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Merhaba arkadaşlar
Aranızda süt içsen varmı (annelerden yani ) 30 sinde aşımız var gidince sorcam doktora ama Canımda çok istiyor Doğumdan buyana hiç içmedim, oğlum emiyor , sizlerde durum nedir
Bazen bi iki yudum içiyorum canım ama kana kana içemedim oğlana dokunur filan diye gaz yapar diye yoğurt peynir gibi şeyler yiyorum ama bşy olmadı

Arkadaşlar Gaziantepte bir bebeğe kıyafet gönderebilecek varmı ?
9 aylık Ramazan Berat erkek çocuk...
Ben aylık gıda ve bez masraflarını üstlendim, kıyafet yardımı için destek olursanız çok sevinirim, 9 ay ve üstü kıyafetleri gönderebilirsiniz, yorum yapan arkadaşlara özelden adres göndereceğim...

Merhaba arkadaşlar
Aranızda süt içsen varmı (annelerden yani ) 30 sinde aşımız var gidince sorcam doktora ama Canımda çok istiyor Doğumdan buyana hiç içmedim, oğlum emiyor , sizlerde durum nedir
ben içiyorum canım çokta severim. hiçbir sorun yaşamadık Allaa sükür. tabi bi kaç gün az az içip takip ettim baktım tepki yok gaz yok devam ettim hergün içiyorum 3aydr falan

Atales ayy yüreğim ağzımda okudum tüylerim diken diken oldu. çok korkuttu bizi Elifcik Allahım onları korusun. bende içerde oyun oynarken sessizleşince hemen yanına gidiyorum bişey mi oldu diye. senin o an yanında olman büyük mucize

Yaaaa bende istiyoruum. Cok guzell.bizimki daha tutunup sıralamiyor bile.
Bizim emeklemiyor tutnup kalkmıyor ama koltuğa koyduğumda yada sehpalarda sıralıyor sürekli yürümek istiyor elini uzatıyor. Elif emekliyormu..
Oğlum dizinide kıvıramıyor emeklemiyor ondanmı kıvırsa tutunup kalkacak

Elif de emeklemiyor.sürünüyor. aslinda cok esnek vücudu.her yerini her turlu kivirabiliyor.

Merhaba arkadaşlar
Ben hep iciyorum canim buldukca. Cok severim. Herhangi bir sorun olmadi. Ben zaten bebege gececegi konusuna inanmiyorum. Bir suru deneme yaptim kolik zamanlarinda da gazlar gecince de. Fark yoktu

Ben
merhaba,
Ben hedıye olarak TEMA'ya bağışta bulundum 100tl ve bana 50 adet kart gönderdiler misafirlere dağıtmak üzere.. uzerınde de sızın adınıza tema ya bağışta bulunulmuştur falan yazıyor güzel de bu kart.. bırde oğlumun adı soyadı ve tarih. Magnet kokulutas dağıtsam bunlar bu süre sonra cop oluyor. Ayrıca hıc kımse bendim çocuğumun resmini dolabına asmak zorunda değil ya :) bence daha anlamlı oldu

Çok güzel, bravo. Burdan paylaşmanızda ayrıca güzel olmuş, çünkü son derece örnek bi davranış. Birçok açıdan çok mantıklı bi hediye olmuş.

Çok güzel, bravo. Burdan paylaşmanızda ayrıca güzel olmuş, çünkü son derece örnek bi davranış. Birçok açıdan çok mantıklı bi hediye olmuş.
Teşekkür ederim.. eğer yapmak ısteyen olursa Tema nın sıtesınden nıkah kartları bölümünden bakabılır nikah kartını d.gunu kartına cevırdıler bızım için ve gelen misafirlerimiz de çok beğendi. Resmini atarım akşama.. D.gunumuzden bır resim ekledim ama :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…