2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380

Ah canım sen yine soguk kanlıymışsın bana göre çok geçmiş olsun bizim kız yataktan düştüğünde aldım kucagıma bagır çagır evin içinde eşim duşa girmiş onu arıyordum artık çocuk benim aglamamdan korkup susmustu allah birdaha yaşatmasın canım

Bi cisim tikansaydi onu ben de bekliyorum cikartiyor.ve en azindan o cikinca hehe nefes aliyor diycektim.ama neden oldugunu da bilemedigim icin.mudahale etmeme ragmen hala nefes alamayinca. Elim ayagima dolasti.

Eki Görüntüle 1980446 Kızlar iyi akşamlar benim kızımda olmadı ama bebişinde olan anneler yardımcı olursa sevinirim bu sivilce gibi şeyler neden olur acaba ne yapmalı
Alerji canim bu. Annenin yedigi birsey dokunuyor yada mama aliyorsa ondan olabilir. Inek sutu, yumurta alerjisi olabilir. Bence cocuk alerji uzmanina gitsinler. Kulak arkasi kabuklanma, konak, gurultulu kaka ve sumuk gibi mukuslu kaka yapiyor mu acaba? Karin agrisi huzursuzluk uykuya dalamama var mi?

Iyiki yanındaymışsın.bu minikleri uzun sure yalnız bırakmamak lazım arada mutfakta oluyorum,ses cıkmayınca tedirginlik başlıyor.geçmiş olsun cok.havale geçirdigini sandım anlattıklarını okurken
Kesinlikle iyi ki yanindaymisim canim.zaten. yaninda olmadigimda sesi kesiliyorsa hemen bakiyorum ama bu durumda saniyeler önemli oldugu icin gec kalabilirdim. Allah korusun.

Ben de oyle mudahale ettim canim ama bu herhangi bi cisim yiyecek falan olmayinca nefes alabiliyor mu onu da anlayamadim panikle. Cisim olsa ciktigini gorucem rahatliycam cunku. Dedim bu balgam boyle daha da kotu olabilir.o yuzden dik tutmaya da calistim. Insallah verek kalmaz tekrar bunlara

Atales geçmiş olsun canım. İnsan panikliyor ya anlıyorum seni. Ben hava verirken bronşiolit olduğunda bir anda titreme gibi bişey oldu çocukta ayyy dedim bişey oldu çocuğa ilaç yan etki yaptı ama nasıl panikledim babamda yanımdaydı kaptı hemen çocuğu sonra anladık ki kırmızı balık şarkısının videosundan korkmuş kaçıncı izleyişiydi halbuki :)

Bizimki kusmuklu alışığız boğazına bişey takılsa ööö ööö yapar kusar kaç kere oldu böyle elif alışık değil tabi :)

Yok canim hic oyle bagirip aglamadim.hatta bir yandan nefesini acmaya calisiyorum.bir yandan gel kizim babayi arayalim falan diyorum. Cok panik yaptim ama disimdan bi sey soylemedim. O zaten nefes alamayip bi de benim ters cevirmeme falan korkmustur. Sogukkanlilik onemli boyle durumda.

Yok canim onun sadece bogazina takilsaydi o da oksururdu ama komple solunumu tikadi. Kusmuk ciktiginda yuzunu eksitti bana bakarak ııyyy ne cikti der gibi.sonra nefes almak isteyip de hicbir yerden alamayinca cirpinmaya basladi. Komsuya indigimde burnundakiler de cikti. Zaten yüzü kipkirmizi oldu.agzinin cevresi morardi.bakışlar dondu kaldi oylece.burnundan nefes alabilseydi toparlardi.

Bende bunlar varmı bilmiyorum Can'ım alerjidir siye düşündüm bir günlük yeğenim onlar İzmir'de ben İstanbul'da söyliyim de alerji doktoruna gitsinler teşekkür ederim canım

Canım hamileelik nasıl gidio. Bu haftaları merak ediorum. Ben de yeni öğrendim hamisım. Oglusum 11 ayin içinde
Şimdilik sıkıntı yok 6 ayıma girdim.. halen cok hareketliyim sadece kucağımda cok uzun süre tutamıyorum oğlumu canım acıyor .. hayırlı olsun bebişin ben öğrendiğimde 7 aylıktı :)) allah yardımcımız olsun

Amin. Allah vermesin

doğum gününü çok şükür atlattık aile arası yaptık ama kalabalıktık, ay sonu 1 haftalığına tatile gideceğiz havalar tam ısınmadı hala sabah ve akşamalrı serin oluyor ama temennim o zamana kadar havanın düzelmesi, size sorum güneş kremi hakkında tavsiye edebileceğiniz birşeyler var mı?
kızımın cildi hassas o nedenle hem hassas ciltlere uygun hem de koruma oranı yüksek ve mümkünse fiyatıda uçuk olmayan bir ürün arıyorum...
birde şu huggiesin little swimmer bezlerinden almayı düşünüyorum havuzda falan kullanmak için kullanan var mı acaba?

Kilo durumun nedir canım hamislgn basında kactin sımdi kaçsin. Beni yorgunluk çok zorluo inşallah ağırlaşmam senın haftalrda

Sebamed in güneş kremi iyi diyorlar ama kullanmadım.

Kilo durumun nedir canım hamislgn basında kactin sımdi kaçsin. Beni yorgunluk çok zorluo inşallah ağırlaşmam senın haftalrda
Cnm ilk hamileliğimde cok zayıftım toplamda 18 kilo aldım.. bunda 65 le başladım geçen hafta tartıldığımda 73 tüm sonum ne olur bilmiyorum.. bndede başta halsizlik sinir vardı halende arada oluyor ama yapıcak bişey yok dikkat etmeye çalışıyorum..

Hımm . Herşey yavruları mız için. Sağlıkla gelsinler. .

Aşurelik buğdayı evde saksıya eksek buğday çimi olurmuki acaba?? İnternette farkli tohumlar yazıyo gerçi ama

Masalcı tırtılı aldım Atales hatta eşimle tartışarak aldım:) oğlum yine beni şaşırtmadı aslında. 2 gün burnuna bastı, hala arada burnuna basıyo, o kadar. Her çocuk farklı hakikaten işte. Almıycam bi daha oyuncak fln diyorum dayanamıyorum. Şimdide playskool yaramaz toplar aklımda, ama bilmiyorum.. var mı alan, nasıl ilgi çekici kullanışlı bişeymi acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…