2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Canım avokadoyu nasıl veriyosun? Yediremedim ben bi türlü, öğürüyor

Doğuda bi ilçe deyim ben . Avakado çok sordum malesef yok sagol yorum için . Öğün aralari belli asLinda. Sabah 9 öğle 13.00 aksam 17.00 birde yatmadan 20.00 gibi. Nasıl iyi mi sence .. aralarda da keyif ce emer

Doktorunuz hangisini önerdi ?

Kizlar bebekleri yurutmek icin koltuk altindan takilan yurutme yardimcilari varya onlardan alan oldumu hic?
Disarida cok dusuyor tek elimle tutmasi ve egilmesi zor oluyor onlardan alacagim

Bazen yogurda katip veriyorum, az da yulaf atiyorum. Ama genelde direk yediriyorum. Tamamen yumusamis olmasi lazim. Yoksa buruk bir tadi oluyor. Bir de birkac tarif var internette bebek mamasi olarak bak istersen
Baktım tarifler, denedimde ama sevmedi. Bende yiyemedim gerçi yağlı ağır bi tadı geldi. Olmazsa meyvesine azar azar katarım artık, tadını bozmazsa

kızlar 146 tl tuttu doğum günü pasta tabağı, çatalı, kaşığı, bardağı, balonu, masa örtüsü, flaması
eşim kesicek beni akşama
110 tlde pasta.

Kizlar bebekleri yurutmek icin koltuk altindan takilan yurutme yardimcilari varya onlardan alan oldumu hic?
Disarida cok dusuyor tek elimle tutmasi ve egilmesi zor oluyor onlardan alacagim
Şu köpek tasması gibi olandansa alma derim,cok sacma geliyor cocuga da aynı muamele yapilıyormuş gibi.cok uzun yürüyeceksem ben olsam kanguru ya da baston araba alırdım yanıma.azcık düşşúnler alışırlar yakında

Canim tesekkurler fikir icin ama ben bu benzetmeyi cok hos bulmuyorum. O kemerler cocuk guvenligi icin takiliyor ve fkullanisli olacaksa takarim tabiki. Bugun dizlerinin ustune dustu morardi dizleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…