2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
evet düğünümüzde fotoğraf çekimleri için gidecektik.ilave para alıyolar diye vazgeçmiştik:)güzel temiz bir yer
Fotograflarda guzel gorunuyor. Ben de yesillikli dereli havasi temiz bi yer olsun dedim. Kalmak icin gereksiz olabilir ama biz 4 saatlik yoldan gidicez diye kgitmisken kalalim diyoruz. Bi de aklimizda polonezkoy var

Canim bak bana doktor her istediğinde yemek verirsen meme verirsen obez olur dedi. Artık öğün olayina geçmeyi dene bence en azından gündüz. Yavaş yavaş aogun aralarini uzat bence

Selam kızlar yemek konusuna kilosu kan değerleri normal olduğu sürece pek dikkat etmiyorum ama normal miş günde 4 öğün ek gıda alıyor bizle beraber yiyor hep birlikte özel bişy hazırlamıyorum emmeleri ise araları baya uzadı daha sık emerdi ama azalttı istemiyor acıkmayınca max 4-5 saat emmeden duruyor kilosu 10.500gr 1ayda 300 gr almış ek gıda da yine çok fazla porsiyonlar yemiyor minik minik zorlamıyorm yoksa hepten yemiyor böyle gidiyoruz ilerde mutlaka yiyeck memede süt bitince üstten 2. Dişte patladı şükür birz rahatladı 4 dişi oldu :)

Bide ablamın kızı doğdu dün sabah şükür sağlıklı bu gün gittim görmeye emiyor ama ağlıyor gazını çıkaramıyor galiba ayaklarını karnına çekiyor hep annesinin koynunda rahatlıyor biraz minicik yaa maşallah şimdi bakınca büyümeyecekmiş gibi geliyor ama çok hızlı büyüyorlar Allah yardımcısı olsun gözüm iyice korktu şu nisan 20 gelsin diye bekliyorum malum karambole gittik bu ay:)

Bide kızlar bezleme konusunda çok zorlanıyorum bu aralar kaçıyo hep çok hareketli benden de hızlı davranıyor kilot bez nsıl acaba kullanan varmı sızdırır mı her bezlemede bi hengame oluyor
Kilot bez den kastin prima nin yeni çıkan ürünü mu canım. Ben onu kullanıyorum 5 numarasini. Benimki de 10.5 kilo. Normal bez gibi bant yeri kesme yapmıyor bu yüzden ben artık premium care i de bıraktım artık hep kilotbez kullanıyorum. Sızdırma falan kesinlikle yok. Diğer bezlerden daha sabit kaymiyor

Canım ilk 3 hafta gaz olmuyor bebeklerde

Bide kızlar bezleme konusunda çok zorlanıyorum bu aralar kaçıyo hep çok hareketli benden de hızlı davranıyor kilot bez nsıl acaba kullanan varmı sızdırır mı her bezlemede bi hengame oluyor
Premium care kullandık bizde hep, sonrasında külot beze geçtik ama hiç memnn kalmadım. Hatta internetten uygun diye 4 paket almıştık, zor bitirdim, hala bikaç tane duruyo, arada kullanıp bitiricem onları. Sızdırma olmadı ama karın kısmınında buruşuk kalan yerler kızartıp kaşındırıyodu hep, her yatırdığımda karnını kaşımaya çalışıyodu oğlum. Açıkçası çok da kolay giydirilen bişey değil, öyle reklamlarındaki gibi olmuyodu yani.. bana normaller daha rahat geliyo giydirmesi. Ama bi denemen lazım yine tabi. Bak memnun kalanlar da var.

Öğün olayı bizde de yok kızlar çünkü ek gıda hala nanemonna. Kahvaltı ve akşam yemeği tamam ama aralarda her istediğinde meme veriyorum vermezsem ağlıyo zaten

Aynen canım ondan bi deneyim bklm migrostan alayım

Canım ilk 3 hafta gaz olmuyor bebeklerde

Aa öyle mi çok fazla ağlıyor anne karnını özlüyor olabilir belki
O bezi Bi deniyeyim bklm memnun kalmazsam mecbur devam bırakana kadar

Beş dişimiz oldu birden cıkardık hepsini bi taneside yolda .. gece uykumuz yok yirmi kere belki kalkıyoruz sallanıyoruz ..nezman düzelecek gücüm kalmadı.. güneşli hergün dışardayız parka gidiyoruz ..halen ne emekleme ne tutunup kalkma var..

Bu arada kızlar d vitamini halen kullanan varmı . Bir yaş sonrası bırakılıyor ama ben kararsızım bu konuda

Doktor bize elinizdeki şişe de bitince bır daha alma dedi. Ben de bıraktım sayılır.

Diş buğdayı için kurabiyelerini kendim yapmıştım doğum günü içinde kendim yapmayı düşünüyorum.

Eklentiler

• WP_20161208_002.jpg
    72,8 KB · Görüntüleme: 54
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…