2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Sarimsagi dedigin gibi deneyecegim canim. hem bebis hem kendimiz icin:)

Kızlar üst diş çıkarken böyle olan var mı? Kanamış bu gece yattığı yer benim kolum kan olmuş. Alttakinin yanı çıkmadan üst dişte böyle şeyler oldu kafam karıştı normalmidir diye :s birkere daha orası beyazlamıştı sonra geçmişti şimdi böyle oldu 1 haftadırda çok sık uyanıyor

Bu konuda bilgim yok ama bence çok kaşındıgı için tırnagıyla orayı kesmiş olabilir o yüzden kanamıştır sen yinede bi dr sor nolur nolmaz

acelya2687 canım sesin çıkmıyor hayırdır

Bu konuda bilgim yok ama bence çok kaşındıgı için tırnagıyla orayı kesmiş olabilir o yüzden kanamıştır sen yinede bi dr sor nolur nolmaz

acelya2687 canım sesin çıkmıyor hayırdır
Yok canım kaşıma değil gece kanamış. Zaten oraya elini sokmuyor pek acıyor sanırım. Bakalım dişin ucu var gibi ama tam olarakta diş diyemedim

Daha hiç tek yıkamadım hep iyi bir anne olacagımı düşünürdüm ama sanırım ben beceriksiz bir anneyim en son yıkadıgımızda oturttuk hoşuna gitti canım
Küvet varsa evde tek yıkarsın. 50 günden beri tek yıkıyorum uyansın şimdi banyoya giricez çok seviyorum beraber yıkanmayı :)
Küvete girin beraber oturun bebişide önüne oturt sırtı sana yaslı şekilde suda sürekli aksın duştan mis gibi yıkarsın. Artık oturabildiklerinden daha kolay yıkamak

Sarimsagi dedigin gibi deneyecegim canim. hem bebis hem kendimiz icin:)
Sarımsağı et suyunada koy canım onuda seviyorlar. Ben artık çorbalara uyuyosa tadı 1 diş sarımsak atıyorum antibiyotik niyetine :) dünde salçalı sarımsaklı et suyunu içti valla. Salçalı ver diyemem bizde domates alerji yapmadığından salçalı verebiliyorum

Yok direk veriyorum parca parca. sonucta parcalayamayacagi bisi degil. tukruk bezleri de calistigi icin islanir merak etme. herseyi yumusatirsan oyle alisir canim o da seni zorlar ilerde diye dusunuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…