2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kızlar blw denemedik biz çok korkuyorum boğulacak gibi
Canim cocuklarin yemekten bogulma tehlikesi yetiskinlere gore daha dusuk diye bir yazi okumustum. arastir istersen. bir de ilk yardim nasil yapman gerektigini oku. korkunu azaltir diye dusunuyorum.
Bebeklerinizi yatirarak mi yikiyorsnz
Kendi kuvetinde bana sirti donuk oturuyor. onunde teyzesinin aldigi oyuncak oluyor. zaten cip cip suyla oynamayi cok seviyor. hatta bazen biraz uzatiyorum sureyi eglenmesi icin

Kızlar biz 7.5 ayligiz neredeyse ama dış yok. 2 gündür çok huysuz sürekli agliyor. Alerjik bir şeyde yemedim. Dış çıkma belirtileri nasıl oluyor tam olarak. elimi surdum kabarmisti alt 2 dişin yeri

Duşakabin bizim hem de daracık,beraber yikanmamız cok zor.sepete havlu serip yanıma oyle mi alsam küvetinde file uzerinde devam simdilik

Duşakabin bizim hem de daracık,beraber yikanmamız cok zor.sepete havlu serip yanıma oyle mi alsam küvetinde file uzerinde devam simdilik
ben kuvetını dusakabıne sokuyorum fılesını cıaralı ıkı ay olmustur acık ılık su ıle dolduruyorum oturtuyorum elımde fıskıye gozu uzerınde tabı sureklı arada kol altından destek tek elle yıkayıp, tek elle fıskıyeyı tutuyorum... yanımda bırı varsa yıkanma ıslemı bıtınce hemen verıyorum o kısıye ben kuvetı temızlemek ıle ugrasıyorum ( temızlık dedıgım suyunu bosaltıp duru temız su ıle yıkıyorum sadece ve suyu suzulsun dıye dusakabınde bır sure bekletıyorum sonra odasına goturuyorum )

Kızlar biz 7.5 ayligiz neredeyse ama dış yok. 2 gündür çok huysuz sürekli agliyor. Alerjik bir şeyde yemedim. Dış çıkma belirtileri nasıl oluyor tam olarak. elimi surdum kabarmisti alt 2 dişin yeri
6 dişe sahip olarak gece uykusuz huzursuz gündüz yanlız kalmak istememe devamlı ağlama iştahsızlık .. diş çıktıktan sonra yanlız kalmak istememesi dışında hepsi geçti..

Et suyu ve et vermedim daha yeni vericem. salca 1 yasa kadar vermeyin diyolar tuzlu oldugu icin. tuz meselesi de kotu bebisler tatsiz tuzsuz seylrr yiyip duruyolar. yasina girsede agzinin tadi yerine gelse.:)

Et suyu ve et vermedim daha yeni vericem. salca 1 yasa kadar vermeyin diyolar tuzlu oldugu icin. tuz meselesi de kotu bebisler tatsiz tuzsuz seylrr yiyip duruyolar. yasina girsede agzinin tadi yerine gelse.:)
Marketler de tuzsuz Salça var canım. Tuz ilavesiz yazıyor üzerinde içindekiler kısmını da oku tuz yok. Ben Tamek aldım mesela geçen hafta

Canm benim oğlumda 5 dk kadar emiyor uzun emdiği nadir sen ona dua et. Nasıl basardın maşallah diyim
Canım zaten 2 kere gece emiyor, işte 2,3 kere de gündüz emiyor.. Her seferinde 5 dk emse en fazla yetmez ki tabi buna şükür hic emmiyordu bir ara.. Inan henüz hiçbirşey yapmamıştım kendiliğinden başladı emmeye.. Anlayamıyorum ki kendiliginden birakiyor emmeyi ve tekrar kendiliğinden başlıyor emmeye, bu ikinci oldu ama iste emmeme süresi uzadikca ben stres oluyorum, umarim bundan sonra bu kadar da olsa emmeyi bırakmaz bir daha..

Kızlar bebeğine ceviz veren var mı
Dr tavsiyesi ile mi veriyorsunuz?
Bide fikir olsun diye yazıyorum
Kendimize patetes köfte yemegi yapacaktım
Bize yaparken onada ekmek kıyma yumurta ve sarımsak karışımı köfte yaptım bide yanına birkaç dilim patetes koydum tereyağı eritip su koyup sahanda pişirdim çatalla ezip yanına da pilav koyup verdim bayıla bayıla yedi

ben ceviz veriyorum canım sabah yiyeceği pekmeze rendeliyorum. doktor verebilirsin demişti.
afiyet olsun bebişe:) benim kızımda köfteyi çok sevdi

Konuştum canım nasıl oluyorsa farkında değilmiş...

Yok canim eşimin öyle pek utangaç çekingen yönü yoktur. Bir sene öncesine göre epey değişti davranışları.

Konuştum canım nasıl oluyorsa farkında değilmiş...

Yok canim eşimin öyle pek utangaç çekingen yönü yoktur. Bir sene öncesine göre epey değişti davranışları.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…