2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
kızlarr 2017 nisan annelerinden birinn bi sorusu var bize aynen ekliyorum

Atales verdigin pankek tarifinde peyniraltı suyu yerine devam sútü koyabilir miyiz sence? hic yapmadm o suyu,yogurt mayalamaktan bile muzdaribim bu ara,elimin ayarı gitti

Karisim yapmak istemiyorum ama bazi seyleri tek yediremiyorum. mesela yumurta sarisi veriyorum demissin. biseyle karistirmadan cok kuru olmuyomu? bebis yutamaz gibi geliyo bana. yumurtayi biseyde eritip veriyorum genelde. mesela bugun tarhananin icinde yumusatip verdim. birde sogan sarimsak vermek istiyorum ama nasil verebilirim?ben bebekken cok severmisim sogani belki oglumda sever:)

Ca
Canim acaba kocan utaniyor cekiniyor olabilirmi bu tarz hareketlerden?utanmaktan kastim bilirsin bizim toplumumuzda ataerkil bir yapi var ve erkeklerin duygularini belli etmeleri pek hos karsilanmaz. mesela benim esim bana adimla cok seslenmez canim hayatim vs. der. ama bazi akrabalarinin yaninda ozellikle bu kisi erkek va yasliysa ismimle hitap eder askim maskim demez. aklima bu geldi benimde.

Fırında balık yaparken sarımsaklari tek tek ayiriyorum ama kabuklariyla birlikte yağlı kağıda sariyorum balık pişen e kadar o da bi köşede pisiyor. Kağıdı açıp kabugubdan çıkarınca lokum gibi oluyor acı tadı da kalmıyor bu şekilde verdim ama 1 dış i gecmedim belki İçi yanar diye :) çok güzel oluyor kendimiz de yediğimiz için bir baş sarımsağı bu şekil pisiriyorum hep. Balığın olduğu tepsi ye değilde bi kat altına izgarasina da koyabilirsin. Yüksek ısıda yapacaksan çift kat yağlı kağıt . Kağıt yanmasin arada ters düz yap.

Birde yumurtayı sarisini direk koparıp koparıp veriyorum ben hatta 3 aydır bu şekil yiyor . Rahat yutuyorlar

Oyle birkac sivilce degil tatlim.baya cenesi boynu.elleri kizariyor

Evet ben de böyle düşündüm okuyunca polarisss

Kizlar bende muz vermeye 2 gundur basladim oda muzun ceyregini tabi.
8 aylik olduk bugun buarada.
Muzun sindirimi zordur buyuk oglumdada 8 aylikken baslamistim.

Bir kac gundur nazarmi degdi bilmiyorum yigite ne versem tukurmeye basladi severek cildirarak yiyen cocuk gitti yerine herseye kafa ceviren tukuren cocuk geldi (
Insallah gecici bir durumdur canimi sıkıyor bu durum.Yemek yerken halimizi gorseniz her yerimiz mama oluyor tukurmekten.

Kahvaltida bende tikandim kizlar.@atales tarifi kacirdim galiba altarnatif olur bizim icinde belki.
Corba sallayip ekleyip yapiyorum birsekilde.
Bugun ilk kez balik verdim onuda tukurdu ama yinede yedi birazda olsa.
Ama buyuk oglumdaki gibi degilim cok takilmiyorum oyle saatli kuralli degil ogunlerimiz.
Bazen sadece anne sutu aldigi gunler bile oluyor.

Bizim de sadece kahvaltiyla ggecen gunler oluyor canim. pankek tarifi vermistim. 1 yumurta sarisi 1 sulu armut rendele 1 tatli kasigi zeytin yagi 4 yemek kasigi peynir alti suyu.yogurt suyu da olabilirmis.bunlari blendrla falan karistir.sonra 2 yemek kasigi tam bugday unu ve cay kasiginin ucuyla karbonat ekle bi kasikla karistir.yagsiz tavada arkali önlü pisir.armut yerine istedigin meyve sebzeyi kullanabilirsin tabi ki

Teşekkür ederim canım bir de bunu deneyeyim.. Şimdi biraz emmeye başladı ama normale göre çok çok az yine günde 4,5 sefer ve taş çatlasa 4-5 dk lık süreyle emiyor

Diş cikariyorsa iştahsızlık başlıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…