2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Canim iştahsızlık oldu mu peki

Kendi kendine uyuyor hala. Uyku saati gelince besigine koyuyorum iyi uykular diyorum cikiyorum odadan. Gece emmeye kalktiginda da emecegini emiyor sonra memeyi kendiliginden birakiyor, yatagina koyuuorum uyuyor. Bunlar buyuk rahatlik.
Ancak gece hic kalkmasin, kesintisiz uyusun diyorsan onu yapmadim :) sadece 1,5 saatte bir uyaniyordu eskiden, simdi o 2,5 - 3 saat oldu. Eger iki saatten once uyandiysa emzigini veriyorum, geri uyuyor.

Kizlar gunaydin. Butun gece uyumak icin debelenen bir yavru ve basinda uyusun diye bekleyen bir anneden herkese gunaydinnn... fizyolojik serum otribebe ile cekince gelen ve elimin ustunu komple kaplayacak sekilde akintimiz ve birde bogazdan bir hiriltimiz var dunden beri. Ara ara hapsuruyor ama baska zamanlarda da hapsururdu. Ates yok. Sizce doktora mi gotursem? Yoksa evde gogsune sicak havlu ve balgami cikarmasi icinde sirtina vurmacalar mi yapsam... offff benden gecti sanirim ((

günaydın... geçmiş olsun.... öksürük varmı canım... öksürükten korkarım bebeklerde üst solunum hastalıkları çabuk ilerler gözlemle sürekli bizim kızdada çok oluyor ama hep öksürüklüydü dr götürdüm... hemen antibiyotik dayıyorlar birkeresinde 6 tane iğne yedi.... sen bak durumuna göre götürürsün öksürük yoksa cok acele etme kendi yöntemlerini dene canım...evde petidus ilaç varsa yarım ölçek günde 2 defa verebilirsin

Aslında tv değilde tablet telefon blgsayar sıkıntı oda kullanabilcekleri zaman tbi şmdi değil, etrafmda bunlara bağımlı bi kaç çocuk gördm dkkat dağınıklığı algı sorunu var ve hç konuşmuyolar bi tuhaflar, dediğn gbi biz tvdr izlerdk ama hep oynardk dışarıda çok üstümüZe düşülmezdi tablet flan yoktu o yzden

calpolle dolveni dönüşümlü ver canım.... daha güzel sonuç alırsın tüm gittiğim dr lar hepsi bunu söylüyor...

puyenime geçmişi tam okuyamadim uyku tulumu buldunuz mu bilmiyorum ama ben lcw den almıştım 0 6 aylık poset seklinde tulumu çok beğenerek kullanıyordum şimdi baktım internet sitesine 6 12 aylığı da gelmiş aldım çok memnunum sende sitesinden bakabilirsin bebek arabasında bile bazen kullandım üstünu örtüyoruz o tekmeliyo bazen yere surunecekken topluyoruz battaniyesini diye ordada çok kullanışlı yani ayrıca unnado Dada bi markanın içersinde vardı uyku tulumlari hatırlamıyorum şimdi ama onlar pahali gelmişti bana

evimizde tv'miz YOK

kesinlikle baktırmıyorum
ama bu hafta babanneye gitti
inş ordada baktırmıyorlardır

şuan sürünüyor
bir şeyleri gözüne kestirip ona doğru ilerliyor

oyun oynuyoruz tvye baktırmaya vakit bile kalmıyor

Merhabalar kızlar sorum yine sünnet yaptıran annelere :) geçen hafta Salı günü oldu sünnet ama yüzüstü yatırma ya hala korkuyorum yatırsamimi artik bişey olmaz dimi dönmeye de başlamadı oğlum 5.5 aylık dönmüyor diye üzülüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…