2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Bugün tiroid tahlili yaptırdım tsh 8.38 çıktı. Hamilelerde 2nin altında olmasi gerekiyormuş çok canim sıkıldı :KK43: bebekte kalici sorunlara yol acabilirmis. Endokrine randevu aldim yarin gidecem bakalim inşallah düşer ve bebegime zarar vermez.

ozgesinan ozgesinan ben de okurum insallah. Beni de ekle

ağrım yok arada böyle üşütmüşüm de ağrıyor gibi oluyor. çabuk geçiyor. dün yoruldum biraz. sol tarafımda sabit bir ağrı vardı. gece uyudum falan sabah yoktu ağrı. genelde yatıp dinleniyorum. ben de bugün gittim gördüm keseyi. 2 hafta sonra gel dedi doktor. ben de kalp atışı için heyecanlanıyorum. ailelere daha söylemedik. kalp atışından sonra söyleriz dedik. ben de çok heyecanlıyım düşünmemeye çalışıyorum.
Bizde kimseye söylemedik doktor iki
Hafta sonra çağırmıştı bir haftam kaldı ama bu süreç çok zor geçiyor gün sayıyorum resmen sitrese giriyorum istemeden kalp sesini duysaydık içim rahatlicaktı :/

oyyy maşallah canım çok şükür ne güzel bizde görürüz inşallah yaa eylülün 10 da gitcz inşallah çok güzel Bi duygu gerçekten o zaman ki sabırsızlığımız da cinsiyet olacak doğana kadar sabırsızlık merak hiç bitmeyecek galiba :KK48:

İnşallah görürsün tabi canım. Pıt pıt atacak seninki de :) doğana kadar hep bir merak hep bir endişe sürüp gidecek belki de. Hatta doğduktan sonra daha da artacak. Annelik zor :)

Arkadaşlar merhaba ben bişey sormak istiyorum sizlere.. Benim adetim 3 gün geçtiğinde kan testi yaptırdım negatifti sonra doktor tarlusal verdi rahim duvarın kalınlaşmış ilaç bitmeden adet olursun dedi ama ilaç biteli şuan 7.gün oldu ve ne yapsam bilemiyorum..

Arkadaşlar merhaba ben bişey sormak istiyorum sizlere.. Benim adetim 3 gün geçtiğinde kan testi yaptırdım negatifti sonra doktor tarlusal verdi rahim duvarın kalınlaşmış ilaç bitmeden adet olursun dedi ama ilaç biteli şuan 7.gün oldu ve ne yapsam bilemiyorum..
kan tahlili yaptırdınız mı?

GKBgkb GKBgkb ya ben doktora gidince bi saf gibi oluyorum daha doğum fln bi şey sormadim ben de normal istiyorum ama emel hnm çok pozitif hep normal davran seklinde yaklasti ama bilemem tabi sevgi hastanesi evime yakin o yüzden düşünüyorum ama bakalim çok yolun basindayiz hayirlisi artik hepimiz icin

Bence de haftada 41 yasin olsun canım. Çok bilmeyenler birer okusun. Sonuçta bizbize okuyoruz. Bende 3-4 tane okuyabilirim. Hatta belki daha fazla. Çalışıyorum iki de çocuk olunca bir başlayım artirabilirim de okumami yani.
Artırmana gerek kalmaz canım max 2 tane dusucek 10 11 kişiye digerleride birer tane okumus olucak okuyamayan haber verir yerini okur tamamlarız hemen inş

GKBgkb GKBgkb ya ben doktora gidince bi saf gibi oluyorum daha doğum fln bi şey sormadim ben de normal istiyorum ama emel hnm çok pozitif hep normal davran seklinde yaklasti ama bilemem tabi sevgi hastanesi evime yakin o yüzden düşünüyorum ama bakalim çok yolun basindayiz hayirlisi artik hepimiz icin
Amin canım benim, benim dediğim doktorların muayenehanesi var onlarda doğumu sevgi hastanesinde yaptırıolar. Çevremde cok gden var bu doktorlara oyuzden dedim sezeryana yönlendiriolar diye yoksa bende daha hiç bişey sormadım :) Hakkımızda hayırlısı inşallahh

Kızlar bel agrisi cekeniniz var mi? Başka hiçbir belirti.m yok (gögüslerim dışında) ancak inanılmaz bel agrım var sanki tutulmus gibi. geceleri altına yastık koymadan uyuyamaz oldum...:KK43:(

X