2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Günaydın güzel anneler,

çok farklı bir rüya gördüm.46 haftalık hamileymişim :) doktora gidiyorum annemle birlikte.Doktor artık zamanı geçti hemen doğuma alıyoruz,diyor.Ağrısız,sancısız doğum yapıyorum.Cinsiyetini soruyorum doktora,onun için daha zaman var,diyor.Uyandım o sırada ama çok etkilenmişim.
ilginç bir rüya hayrolsun:KK68:gördün mü peki bebeğini
bende bu gece rüyamda düşük yapıyorum kanamadan sonra yeşil su geliyor:KK53:

GKBgkb GKBgkb bakalim memnuniyet durumumuza gore haberlesiriz yolumuz uzun hangi doktor iyiyse onla devam etmek isterim ben de calisiyor musun kuzu sen nasil geçiyor hamileligin
Evet canım benim çalışıyorum öğretmenimmm, uzun bi aradan sonra bugün başlıoruz maratona :) çok şükür şimdilik bi sıkıntım yok. sen calısıo musun canm?

Arkadaşla ne olur yardım edin.
Sabah tuvalette silimince kahverengi akıntı geldi
Sonra bir daha sildim yumurta akı gibi akıntı geldi üstünde üç dört damla kan var.
Sabahtan beri doktoruma ulaşamadım.
Güçlü durmaya çalışıyorum ama çok perişanım. Ne yapmalıyım?

Evet canım benim çalışıyorum öğretmenimmm, uzun bi aradan sonra bugün başlıoruz maratona :) çok şükür şimdilik bi sıkıntım yok. sen calısıo musun canm?
ben de öğretmenim. toplantı günü. :) uzun sürebiliyor. branşın ne? hangi kademedesin? ben lisedeyim. matematik öğretemeniyim. bu sene nasıl geçecek bilmiyorum. hayırlısı bakalım

Sonra bir daha sildim yumurta akı gibi akıntı geldi üstünde üç dört damla kan var.
ben tecrübeli değilim. ilk önce sakin ol ve yat. acile gidebilirsin ama panik yapma.

Bulantisi,basdonmesi,halsizligi olup calisan arkadaslar var mi? Ne yapiyorsunuz bulantili zamanlarinizda?
ilk gebeligimde evdeydim ve zor zamanlarimi yatarak gecirdim.Bu kez napacagimi bilmiyorum.
benim başlarda hiç midem bulanmıyordu ama son 4-5 gündür beni benden alıyor. çalışırken zorlanıyorum. yapacak bişey bulamıyorum sabah işe geldiğimde her an kusucam diye bekledim. ben de kusan arkadaşlara sorcaktım kusunca rahatlıyorlar mı acaba? kusmaya mı çalışsam ki?

günaydın canım panik yapmaa sakın, panik yapmak için çok erken daha:) benden regli gibi peçetelerce kan geldi haftasonu bildiğin kan geldi yanii:) kahverengi akıntıya kurban olayım:) hiçbiey olmaz merak etme ve sürekli yat bugün, dinlen bence.. kan gelmeye devam ederse mutlaka doktoruna git tabii. ama ara ara olabiliyormuş bu sorun olmaz diyorlar genelde ama herkesin farklı tabii mutlaka dr una danışmalısın ama eminimki bir sorun yoktur, panik yapma

öncelikle sakin olmalısın canım, uzan biraz doktoruna ulaşırsın birazdan daha çok erken yeni gidiyodur hastanesine. hatta mümkünse eşin seni doktoruna götürsün o esnada doktorun da gelmiş olur heralde. ama sakin ol hiç bişey olmaz Allah ın izniyle.

canım benim iki haftadır kanamam ağrım var çok şükür bebişde bişey yok.
hemen panik olma kasılma yapar. dr her durumda gel diyor kanama olunca. ama bu birşey olmuştur anlamına da gelmez. sakin ol bence aramayı bırak dru hastaneye git bence. hap iğne fln verir

Gitsene canim doktora korktum sizede ulasamadim dersin

X