2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Aslında evet canım haftada bır de olur hem daha güzel olur bakalım sayı artsın tekrar sorarız ayda mı yoksa haftada mı istediklerini cok bi zamanımızı almaz ki iki yasin
canım toplu yasin okunucak galiba bende okurum :) bana da bi abla söylemişti 40 gün boyunca elini karnına koy oku diye 13. gün falan benimde sizinlede okurum.

Slm arkadaslar bende 5+5 haftaligim hamile kaldigimdan beri karnim agriyo kramp giriyo arada birde adet alacakmisim gibi agriyo.Agri disinda hic kanama yada lekelenme olmadi allaha sukur. Sizdede oluyomu boyle agrilar allahim ins onemsiz birseydir
Evetttt a
evet canım. aynıymış. bugün doktora gittim kesesini gördüm. bulantı falan var mı sende? senin de bebeğin hayırlı olsun.
henüz bulantı yok şukurler olsun ama sancı var gün içinde bi de dün gece acayip bi kasılma hissttim sag kasıgımda sende durumlar nedir? bu arada biz de keseyi cuma günü gördük kalp atımı i.in heyecanlanıyorummm :)))

Hayır canım haftada 41 yapalım dedk bazıları yetısmez dediler o yüzden ayda 41 yasin yapıcaz toplam 41 olucak yanı sen max 2 tane okuyo olucaksın canım suan 19 kişi okurum dedi daha artar belki bazı almak ıstıyenler 2 bazıları 1 alıcak her ay dogum yapana kadar 41 yasin toplamak canım ayın son cuması da bagıslancak listedeki herkese
BNDE okurum 2 tane mealinden ama olur mu

Evetttt a

henüz bulantı yok şukurler olsun ama sancı var gün içinde bi de dün gece acayip bi kasılma hissttim sag kasıgımda sende durumlar nedir? bu arada biz de keseyi cuma günü gördük kalp atımı i.in heyecanlanıyorummm :)))
ağrım yok arada böyle üşütmüşüm de ağrıyor gibi oluyor. çabuk geçiyor. dün yoruldum biraz. sol tarafımda sabit bir ağrı vardı. gece uyudum falan sabah yoktu ağrı. genelde yatıp dinleniyorum. ben de bugün gittim gördüm keseyi. 2 hafta sonra gel dedi doktor. ben de kalp atışı için heyecanlanıyorum. ailelere daha söylemedik. kalp atışından sonra söyleriz dedik. ben de çok heyecanlıyım düşünmemeye çalışıyorum.

hanimlar bende 9+2 günlük hamileyim benimde agiz tadim yerinde deildi migdem sallaniyordu resmen ilk basta tuzluya asiri düskünlügüm oldu 8.ci haftamizin sonuna Dogru gecti simdi herseyi yiebiliyorum bulantimda pek kalmadi gögüslerim agrili ve cok sisti halen agri var ama acayip yumusadilar sizce hersey yolundamidir acaba böyle olanlar varmi
Canm aynı durumdayız sıkıntı yapma normal bir durumdur ne güzelişte erkendn kurtulduk mide bulantısından 9+0ım bugun dünden beri bulantım hafifledi istediklerimi yiyebiliyorum artık. gögüslerimde yumuşacık sen diyince farkettim sıkınca acı var ama hala:KK45:

Canlarım çok teşekkür ederim. Bol su içerek gittim ve sonunda gördüm bebeğimi. Kalp atışını da gördüm. Belirtilerim birden kesildiği için çok korkuyordum. Çok şükür hiçbir sıkıntı yok. Geç Döllenme olmuş, bebeğim 6 haftalıkmış aslında ve 0.33 cm. Allah'ım isteyen herkese nasip etsin inşallah :KK200:

Benim de hiç bulantım yok ve iştahım çok açık. Dikkat ediyorum ama bir kilo almışım bile :KK12:

Amin canım ben de okuyabilirim. Biraz yavaş okuyorum ama ayda 1-2 tane okurum inşallah.
oyyy maşallah canım çok şükür ne güzel bizde görürüz inşallah yaa eylülün 10 da gitcz inşallah çok güzel Bi duygu gerçekten o zaman ki sabırsızlığımız da cinsiyet olacak doğana kadar sabırsızlık merak hiç bitmeyecek galiba :KK48:

Kızlar nerdeyse herkesin midesi bulanıyor. Kusma yoksa da bulantı var.

Ben de ise aşırı iştah açıklığı, karnımdan önce gözümün doymaması durumları mevcut. Hatta olayımı pis boğazlığa kadar götürebilirim. Ancakkk kontrolü elden bırakmıyorum. Benim gibi bulantı yaşamayan var mı? Korkuyorum çok fazla kilo alacağım diye...
Bende de mide bulantisi yok.istahim da acilmadi.sadece asiri uyku hali ve yorgunluk var.ilk hamileligimde de bu sekilde olmustu.
hanimlar bende 9+2 günlük hamileyim benimde agiz tadim yerinde deildi migdem sallaniyordu resmen ilk basta tuzluya asiri düskünlügüm oldu 8.ci haftamizin sonuna Dogru gecti simdi herseyi yiebiliyorum bulantimda pek kalmadi gögüslerim agrili ve cok sisti halen agri var ama acayip yumusadilar sizce hersey yolundamidir acaba böyle olanlar varmi
Benim de goguslerim cok sisti ve cok agriyor.bu arada da oglumu sutten kestim ikisi bir araya gelince cok kotu oldu sanirim.sislik sutten mi gebelikten mi anlayamadim.tas gibi cok agriyor.

Tabiki :) Yas: 27, boy:164, kilo:62, sat: 26 haziran 2015, mdt: 8 nisan 2016, ilk cocugum, yasadigim sehir: istanbul.

40-50 gunde bir adet oluyordum o yuzden adet tarihim o kadar geri :) simdiden tesekkur ederim.

Tmm cnm eklerim yarın

Hayır canım haftada 41 yapalım dedk bazıları yetısmez dediler o yüzden ayda 41 yasin yapıcaz toplam 41 olucak yanı sen max 2 tane okuyo olucaksın canım suan 19 kişi okurum dedi daha artar belki bazı almak ıstıyenler 2 bazıları 1 alıcak her ay dogum yapana kadar 41 yasin toplamak canım ayın son cuması da bagıslancak listedeki herkese

Bende okumak isterim nasıl olacak

AzRASILAM AzRASILAM teşekkür ederim canım. ne zaman müsait olursan o zaman ekle listeye. kendini yorma. sat 23 temmuz
mdt 28 nisan
Tmm cnm

AzRASILAM AzRASILAM yaş 29 boy:163 SAT:4temmuz2015 mdt:12.04.2016 ilk çocugum Kocaeli

Tmm cnm yarın eklerim inşallah

• Beğen
Reactions: cle
Bende çalışıorum ama bi iki tane okurum ne olcak bi fırsatını bulurum bende varım

Kızlar nerdeyse herkesin midesi bulanıyor. Kusma yoksa da bulantı var.

Ben de ise aşırı iştah açıklığı, karnımdan önce gözümün doymaması durumları mevcut. Hatta olayımı pis boğazlığa kadar götürebilirim. Ancakkk kontrolü elden bırakmıyorum. Benim gibi bulantı yaşamayan var mı? Korkuyorum çok fazla kilo alacağım diye...

Ayniyiz çok dertliyim:KK61:

Merhaba bir suredir okuyorum ama yeni yazabildim AzRASILAM AzRASILAM beni de uygun olunca listeye ekler misin 26 yas 171 boy 65 kilo balıkesir ilk bebis SAT 26 haziran tahmini doğum 01 nisan ama doktora gore sekiz haftalık çok şükür kalp atislarimizi duyduk
Bu arada yasin için ben de okurum beni de listeye alabilirsiniz
Hepimiz hayirlisiyla bebislerimizli saglikla kucagimiza alalim insallah

Merhaba bir suredir okuyorum ama yeni yazabildim AzRASILAM AzRASILAM beni de uygun olunca listeye ekler misin 26 yas 171 boy 65 kilo balıkesir ilk bebis SAT 26 haziran tahmini doğum 01 nisan ama doktora gore sekiz haftalık çok şükür kalp atislarimizi duyduk
Bu arada yasin için ben de okurum beni de listeye alabilirsiniz
Hepimiz hayirlisiyla bebislerimizli saglikla kucagimiza alalim insallah

Tmm cnm yarın inşallah

Hayırlı olsun :)

X