2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Yok sanmam canim onemli olsa Hemencecik antibiyotik yazardi
Tam hatirlamiyorum ama oglumda fl yi 7 ilemi carpinca boyu cikiyordu ne unutmusum ilk hamileligin uzerinden 5 yil gecince

Gunlerrrrdir giremedim en son erdem hastanesinde olanlar sebebiyle doktorumdan memnun olmama rağmen baska hastaneden randevu almistim pazartesi gittim doktor beni hemen acile yatırdı tansiyonum cok dusuk oldugu icin 2 serum taktılar tam 6 saat surdu bebeğine bu tansiyonla kan gitmez bebegin gelisimi durur yada kalbi durur dedi hemen isi birakman gerek ayakta 3 saatten fazla kalamazsin dedi 8+1 ken bebegim 7+3 gunluk cikti ultrason cihazi daha ayrintiliydi kese etrafindaki kanama yerlerini gosterdi 9 ayi raporla geciremezsin isten cik dedi is yerime gidip konustum beni idare edin doktorum boyle diyo dedim mudurum bizim isimiz oturmakla olmuyo uzgunum dedi bolge mudurumu aradi ucretsiz izne ayirin beni dedim oda kabul etmedi yillik izne ayrildim 15 gun sonrasi icin egitim arastirma hastanesinden heyetle rapor almaya calisicam ama zor veriyorlarmis onuda istifa etmekte istemiyorum cok borcumuz var esim tek basina yetemez napicagimi sastim kolum kalkmiyo butun gun uyuyorum midem zaten cok kotu su icememek beni öldürüyor icince hemen kusuyorum ilaclari bile zor aliyorum hic boyle hayal etmemistim gebeligimi 55 le hamile kaldim 50 kilo ya düştüm tum gun acim verdikleri mide ilaclarida fayda etmiyo iki gunde bir gidip acilde serum taktiriyorum kollarim mormor damar bulamaz oldular

canım Allah yardımcın olsun rapor fln halledersen üç ayı geçince azalıyormuş bu şikayetler.
böyle müdürleri patronları anlamıyorum az bir yardımcı olsalar ne olur sanki

canım Allah yardımcın olsun rapor fln halledersen üç ayı geçince azalıyormuş bu şikayetler.
böyle müdürleri patronları anlamıyorum az bir yardımcı olsalar ne olur sanki
Hic anlayış yok ikiside bayan halbuki en iyi onlarin anlamasi lazim beni umarim heyetle rapor alabilirim yoksa istifa sart oldu

Hic anlayış yok ikiside bayan halbuki en iyi onlarin anlamasi lazim beni umarim heyetle rapor alabilirim yoksa istifa sart oldu
aaa kadın bide. uzun süredir mi çalışıyordun haklarını fln kaybetmekte kötü olur
Bu arada sen nasil oldun en son kanaman vardi diye hatirliyorum
oluyor arada ama bebek iyi. kan sulandırcıyı kestik şimdi bakalım nasıl olacak

Canım Allah yardımcın olsun suan işten daha önemli bebegının saglıgı var dıkkat etmen gerek kendıne bak kilo vermissin bebegının gelısımıde gerıden gelıyormus yardım edebılcek bırılerı yokmu yakınında annene falan gIdıp orda kalsan yada o sana gelse enaZından devamlı biri senle ilgilenmiş olur corba ıcmeye calıs sıvı tuketımını ordan karsılamaya calıs canım bu zmanlar cok önemli inş heyette rapor verir idare ederler seni borcunuz olmasa evde dururdun ama borcunuz varmıs zor durum canım yada eşin cok fedakarlık yapıp ek iş bulucak canım bu arada kilo vermissin ama göbiş cıkmaya baslamıs

aaa kadın bide. uzun süredir mi çalışıyordun haklarını fln kaybetmekte kötü olur

oluyor arada ama bebek iyi. kan sulandırcıyı kestik şimdi bakalım nasıl olacak
1 yil oldu ama sigorta matrahim cok yuksek dogum parasi yuklu bir mebla alicaktim kismet artik sende yorma kendini cok sukur bebek iyiymis
Kayinvalidemle ayni apartmandayiz ama pek ugramiyo karsi komsum bi ablam var o geliyo sık sık yemek getiriyo filan evimi topluyo annem rahmetli oldu kimsemde yok yakinimda tekim canim esimde sen cik isten dusunme borclari ben bi sekilde hallederim diyo ama ben nasil halletcek diye kafayi yiyorum evet kilo verdim ama gobus aldi basini gidiyo :) minigim buyusun saglikla dogsunda tek duam o

Bide sey sorucam benim goguslerim normalde yok gibiydi 75 b buyuk geliyodu simdi 85 beden sutyen aldim montofon gibi oldular hem kasiniyolar hemde catlaklar basladi aranizda krem oneren varmi yada dogal yontem

Amin canım inş eşin annesine söylesin biraz yardımcı olsun barı aksamları falan yemege cagırsın oraya gıdın onunda torunu olucak sevmeye gelınce cok severler bıraz ilgilensinler seninle komsundan da Allah razı olsun bana yakın olsan ben bile ilgilenirim yapabıldıgım kadarıyla insanlık ölmedi ya

Bide sey sorucam benim goguslerim normalde yok gibiydi 75 b buyuk geliyodu simdi 85 beden sutyen aldim montofon gibi oldular hem kasiniyolar hemde catlaklar basladi aranizda krem oneren varmi yada dogal yontem
Kozmetik sektöründe çalışan bir arkadaşım var hatta kendi firması da var. Sadece bebe yağı kullandım dedi diğer pahalı kremlere hiç gerek yok dedi. Bi de sakın kaşıma dedi yoksa çorak toprak gibi parça parça oluyomuş hep nemli tutmak lazım

Cok gecmis olsun canim bayan olmasina rağmen anlayissiz olmasina pes kilo kaybin icin cok uzulme bebek depondan alir mutlaka ben bebek yagi kullandim komilinin hic catlagim olmadi ne gogusde ne gobegimde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…