2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
kızlar yine birşey sorıcam size :) dr. bana bebeğimin boyunu söylemedi bende unuttum sormayı ... Ultrason görüntüsünde köşede mm ölçülerde yazan şeyler var onlar arasında bebeğin boyutu yazıyor mu bilginiz var mı ?
Çok merak ediyorum lütfen cevap :)

Benim kardeşim chicago da yaşıyor şu anda yanına gidebilirim aslında ama düşünüyorum been hala... Kalacak yer için para ödememiş olurum.. Ama artısı kadar eksileri de var gibi , eşim kendi işini yapıyor üretici o yüzden biz herşeyi bırakıp gidemeyiz zaten:KK66: çocuk için iyi mi olur bakmak lazım vergi işi varmış negatif olarak onu araştırcam aslında neymiş tam diye ama araştırmadım daha..

Canım vergi olayı şöyle;
Çocuğunun Türkiye deki malından mülkünden Amerika belli bir yaşından sonra vergi alıyor, (25-30 yaş sanırım)
Çocuğun yaşamını Amerika da devam ettirirse bu zaten sorun değil, vergi malum her yerde ödüyoruz,
Dediğim gibi biz ilerde temelli yerleşmeyi düşündüğümüz için şu an bi karışık bizim kafalar ama iş durumlarımız çok müsaade etmeyecek gibi doğum için gitmeme...
Eşin bırakır döner, doğuma gelir vs. kararınızı verince hallolur hepsi, kalacak yer olması büyük avantaj tabi...
Hayırlısı diyelim...

çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için. hiç bir şikayetim yok çok şükür ne yanma ne kaşıntı. eritrosit hiç yok görünüyor sadece lokosit ile epitel 8-10 görünüyor. idrar kültürü istedi doktor ona da temiz çıkar yüksek ihtimal demiş mailinde. antibiyotik ben de kullanmak hiç istemem haklısın, gerek de olmaz inş. sen atlatmışsındır umarım geçmiş olsun.

Tuhaf ama benimde hic sikayetim yoktu canim o yuzden ilac kullanmadim bi dahada baktirmadim. Umarim gecmistir temizligime dikkat ediyorum kusa kusa bol su iciyorum beslenme malesef

kızlar yine birşey sorıcam size :) dr. bana bebeğimin boyunu söylemedi bende unuttum sormayı ... Ultrason görüntüsünde köşede mm ölçülerde yazan şeyler var onlar arasında bebeğin boyutu yazıyor mu bilginiz var mı ?
Benımkı sag alt kösede 6+5günlük 0.79mm yazıyo daha 1 cm bıle yok benım yavrum:21:

dr ölçüm yaptıysa CRL görülür Baş-Popo Ölçümüdür bu da

kizlar doktora kontrole ne kadar zamanda gidiyorsunuz. 8 haftalik hamilieyim en son 2 hafta once gitmistim kalp sesini duyduk.birdaha ne zaman gitmeliyim dra sormayi unutmusum.

kizlar doktora kontrole ne kadar zamanda gidiyorsunuz. 8 haftalik hamilieyim en son 2 hafta once gitmistim kalp sesini duyduk.birdaha ne zaman gitmeliyim dra sormayi unutmusum.
Bende bugun gittim canım bir sorun olmadıgı sürece kanama falan gıbı 3 hafta sonra çağırdı bayramdan önce gidicem sonrada bayramdan sonra ekimin ilk haftasıda ikili test için giderim canım bir aksilik çıkmaZsa inş

X