2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380

Ayni durumdayim canim henuz cok kusmuyorum ama yiyemiyorum agzimin tadi berbat surekli bulanti hali. Kolumda serum yatiyorum surekli. Tesekkur ederim canim darisi basina insallah sende duyarsin yaz mutlaka. Ben 6+1de duydum canim bugun hayirlisiyla kucagimiza alalim ins. Guzel haberlerini bekliyorum

Benden kiistiyorlar. Pihtilaşma için test istemedi biz mi talep ediyoruz doktor demiyor mu :/ ben sağlık Ocağında bütün testleri yaptırdım değerlerim normaldi doktor baktı şu tahlilide ekstra yaptır demedi
Canim senin gebelik kaybin var mi pihtilasmayi ancak o zaman istiyorlar ki saglik ocaginda degil genetik laboratuvari olan bir yerde yapiliyor universite hastanelerinde yada ozelde 1000 1500 e yaptiriyorlar . Herkesten ostenen rutin bir test degil ileri tetkik canim.

Cnm bende bugun gittim 5+2 benimde keseyi gordu baya bir tahlil istedi haftaya yine gel dedi ozaman 6 haftalik oluyo kalp atisina bakicak bebek varmi diye normal yani cagirmasi
Bende bi test istemedi doktorum. Hadi insallah bebek varmi goreceğiz yarın öyle mi :) tesekkur ederim :)

Ben 4+3 te ilk kontrole gittim,5+1 de keseye gittim,6+1 de kalp atışı için gittim,kalp atışı olunca 8+1 de çağırdı.

Benim 6+1 de göründü çok şükür,inşallah sizinki de görülür.
Himm anladim canim doktoeum hic bisey soylemeyince kafamda deli sorular dolaniyordu. Bizimki de insallah senin minnagin gb gösterir kendini
Canım telaşlanma bence olabilir ne güzel işte ilgili alakalı demekki illa bi sorun olmasına gerek yokki
Haklısın canım ama doktor hicbirsey soylemeyince bi sıkıntımı var diye kurdum bende. Teşekkür ederim inşallah güzel haberler veririm yarin sizlere. Iyiki varsınız nisan annişleri

Amin canim insallah. Ben 29 temmuzda vermistim ege univ. Sonuc bugun cikti cunku labda kani calisan 1 gen eksik calismis ve hoca kabul edip onaylamamis boylece bu tarihe sarkti. Benim 1 gebelik kaybim var canim. Malesef 22. Haftada. Allah bunu sag saglim kucagimiza almayi nasip etsin kanli canli kipir kipir oglumu kaybettim. Senin kac kaybin var canim iğne ne kullanıyorsun? Coraspinde kullaniyor musun?

Amşnn inşş...:)belkide neden olmasın ben aslında,salih zeki olsun istiodum ama oda seminere gitmiş 6 ay yok ddediler onun için şimdiimran ayhana gidiorum iki kere gittm henuz şimdilik memlun kaldım allah nasip ederse doğumuda orda yapmayı düşünüorum

Canım salih zeminin yerinde olmaması belki de avantajdır surekli hastane değiştiriyor zaten. Bir arkadasim ona gidiyordu kürtaj yaptı kurtajina girmedi hastane kayıtları da var hatta. Girdim demis bide. Sonra da çıkmasına rağmen bir hafta yatış gostermisler. Bir de gece nobetinde adlı bir vakası var netten detayli ararsan ulasirsin öğretmenin biri doğuma geliyor gec müdahele ediyor ebeler halletmeye calisiyor uyuyor diye annede bebek de vefat ediyor. 2 Yil di sanirim meslekten uzaklastirilmisti.süre dolunca ozellerde devam ediyor. Bence de herşeyde vardır bir hayir

http://www.sanliurfa.com/haber72010-dogum-doktoruna-3-yil-hapis.htm.
http://www.porttakal.com/ahaber-sanliurfa-dogumevinde-saglik-skandali-85167.html Canım 2. Haberde de kusurlu bulunup 2 yil uzaklaştırma almış.

Canım bende aynı şekildeyim 2 hafta da 3 kilo verdim ne olacak bilmiyorum banada bulantı hapı verdi bende hem bebek aspirini hemde kan sulandırıcı iğne yapıyorum yeterkş bebekler iyi olsun razıyız herşeye

Selam kızlar, takip ediyorum sizleri ama yazamadım bir türlü. Randevu gününü bekliyorum ama daha 6 gün var. Nerdeyse herkese keseyi görmüş, kalp atışları duyulmuş (Maşallah)

İlk bebeği olacaklar çok şanslısınız. Çalışanlar da dahil buna. İlkinde meğer ne rahatmışım ben ya. Bu sefer cidden oturmayı özlüyorum. Tek sevincim hala tatildeyiz.

Kızım çok hareketli, sabah kalkar kalkmaz tempo başlıyor. Çok şükür sizler gibi bulantı, kusma ağrı vs. şikayetlerim yok. Rabbim sizlerin de yardımcısı olsun.

Hamişlerimiz de epey artmış maşallah.

Canım benimde ilk batırmada artık daha zor giriyor progrstron da gece koyduğum ertesi gğn Öğlen bembeyaz geliyor peçeyete ama Dr Um gelsin giden gitmiştir bu şekilde kullanmak daha etkili dedi önceden ağızdan içiyordum geri akıyor tekrar ağızdan mı içiyim dedim böyle dedi

Cnm doktor sanada herşey yasak dedimi bana yolculuk uçağa binme fazla hareket etme yorulma dikkat et cinsel ilişki yasak dedi iki hafta ama bi sorun olduğunu söylemedi normal mi sence bu yasaklar

son birkac gundur bizim kız da surekli karnıma vuruyor
normalde vurma huyu yoktur
sanırım hissediyorlar bir sekilde
biz yanında hic ama hic konusmuyoruz

Gozun aydin cidden o sesi duymak müthiş
Kızlar bebişlerin kalp atışlarıhla uyumak ne güzel. Rabbim inşallah kokusuyla sarılıp uyumayı da nasip eder. İçinde yavrunun olduğunu bilmek müthiş duygu.Çok şükür...
Hele ilk tekme dahada muthis
Cidden bende aynisini dusunuyorum diger cocugun sorumlulugu var .yavrumu kucagima bile alamıyorum yasak oldugundan allahtan bilincinde herseyin beni bu konuda zorlamiyor. bizde tatildeyiz oyuzden hareketten yoruluyor

Canım benımde bir kaybım var 17 haftalık bütün testlerımız temızdı basından beri hiçbir sıkıntı yoktu ama nasıbı okadarmıs canım bugun Corasprn verdı kullan zararı olmaz faydası olur dedi bizde hem doktorun hem bizim içimiz rahat olsun diye yaptırdık 1350 liraydı test doktor indirimiyle 1.100 lıra ödedik 2 haftaya cıkıcak pekı sende cıktı mı pıhtılasma basladın mı iğneye canım inş temiz cıkar tahlıllerde sadece içimiz rahatlasın diye yaptırmıs olalım

5 haftalıkken keseyi gördük bi daha ki çağırışı da kalp atışını dinlemek için dedi doktor. Beni de 6. Haftanın içinde çağırmış oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…