2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kızlar günaydın dün Dr a gittik 6 haftalık gorunuyo dedi bebisi yine görmedik kalp atışı da yoktu:KK43: moralim bozuldu ya Dr cihaz eski net göstermiyordu falan dedi ama bir şüphe dusmedi değil icime kalp atışı görenler kaç haftada gordu acaba?

7.haftada gittim kalp atışı için. senin daha 7 değilse keşke gitmeseydin ama artık olan olmuş. 7.haftanın sonunda git

Kızlar günaydın dün Dr a gittik 6 haftalık gorunuyo dedi bebisi yine görmedik kalp atışı da yoktu:KK43: moralim bozuldu ya Dr cihaz eski net göstermiyordu falan dedi ama bir şüphe dusmedi değil icime kalp atışı görenler kaç haftada gordu acaba?
Canim uzme kendini daha sabah izledim kagan Kocatepenin videosunu gec duyulabilir kalp atisi diyordu uzman tv.ye gir 9.hafta yada 8.hafta videosunda ben daha dun karnimdan ilk defa duydum daha once alttan duyduk hep

İyi geceler arkadaslar,

Ben de bugun doktora gittim, keseyi gordu. Haftaya da kalp atisi icin gidecegiz.

Allah tum bebisleri esirgesin hayirlisiyla:emir_bebek:

Gözün aydın,darısı benim gibi duymayanların başına.Ben de 5 eylül'de duyacağım inşallah.

Kızlar günaydın :anneadayı::KK200: sorması ayıp sizdede akıntı varmı özellikle sabahları sarımtrak böyle krem gibi akıntım oluyor acaba hamilelikten mi yoksa iltihap mı ya anlayamadım günde 3lt yakın su iciyorum bu iltihaplanma neden olup duruyor onu da anlamıyorum:110::KK43::KK43:

Benim de var malesef aynı zamanda da kaşıntı :KK43:

günaydın kızlar

dün çok çok feci düştüm anlatamam ALLAHtan kırılma çatlak olmadı sanırsam ama çok canım yandı feci burktum

bugün canım çok yanıyor :KK43:

Çok geçmiş olsun.Verilmiş sadakan varmış.

günaydın bugun arkadasa davetliyim kahvaltıya:21::KK73: sizdede oylemi bilmiyorum ama önüme hazır yemek gelince sanki daha rahat yiyorum. bide akşam olunca apartmanı yemek kokuları sarıyo off ki off .:KK48: şöyle sulu sulu yemek yapanım olsada yesem diyorum. kendi yaptıgım yemek kotu geliyor bana. hepinize hayırlı mutlu günler :KK36::KK60:

ben de kendim yapınca yemekten tiksiniyorum örn:tavuk :) ama önüme gelince güzel yiyorum :)

Benim bulantım ne zaman geçecek :KK43: çok kötüyüm ben yataktan çıkamıyorum :KK43:

çubuk kraker ya da limonla bastırmaya çalışsan.Bana ikisi de çok iyi geliyor.

Benim dün akşam geçti canım Allaha şükür . Ama senin baya sürmüş sana nedenini söyledimi peki dr.

Geçmesine çok sevindim canım.Umarım tekrarlamaz.

en azından çalışmıyorsun:) öyle düşün bi de.. ben çok yoğun çalışan ve stresli bir ortamdayım, sürekli toplantılarım oluyor evim ve işim de uzak olduğundan bir de yol derdim var. daha bulantılarım başlamadı ama başlayınca napıcam bilmiyorum:) yatak olsa da yatsam şimdi mesela aah ah..

Benim bulantılarım başladı ve çok yoğun çalışıyorum.Dün toplantının ortasında istifra edeceğim diye korktum :KK43: Çok zor oluyor,umarım hafif atlatırsın bu yoğunlukta.

Moralini bozma cihaz farkından dolayı olabilir.Ben de 7.haftada duyabileceğim,doktor gördü ama kalp atışını duyamam dedi.

kızlar saçlarınız dökülüyor mu. vitamin fln vermedi dr daha. baya dökülüyor geçmedi.

Benim çok dökülüyor.Bir dahaki kontrolde söyleyeceğim.

matsiyahoje matsiyahoje cnm kaç gündür seni sorcam böyle mutsuz olma en güzel zamanların görmezden gel eşini

kilon kaç ki dert ediyor

napak yani, ALLAH vergisi normalde yapamadığımız diyeti hamileyken yapmak çok daha zor
canım dün canıma tak etti bebek de etkilendi karnım baya ağrımaya başladı çok korktum. konuştum eşimle.
dedim ben dayanamıyorum ben dayansam bebek şimdiden dayanamıyo karnım kasılıyo bişeyler oluyo ben dedim sokakta bulmadım çok bekledim çok dua ettim çok ağladım bu bebeğe kavuşmak için. haklısın dedi. konuştuk baya anlaştık.
başka sıkıntıları da varmış kendiyle alakalı onları konuştuk. baya konuştuk yani canım sonunda tatlıya bağladık. inşallah böyle devam eder. bugün baya iyiyim ama o kadar kendimi üzmüşüm ki karın ağrım mide bulantım vs derken sağlığımdan oldum. inşallah iyidir bebeğim.
leke yoksa sorun yoktur dimi? :KK61:
kilom da 90-91. evet kiloluyum hep kiloluydum bide ayağım kırıldı yatarken çok kilo aldım.iyileşince de 2-3 kilo verdim daha veremeden hamile olduğumu öğrendim. hala diyetime devam ediyorum ama bazen insan dayanamıyo. eşim aslında destek olmak için yapıyormuş. patates kızartması gördüm mü üstüne atlıyorum hamilelikten midir nedir bilmiyorum ama çok düşkün oldum. bebeğe de sana da zararlı diyo yeme diyo. aslında haklı.ben de biraz alınganım galiba. sürekli ağlayasım var.
geçecek inşallah canım. sağol ilgilendiğin için. sizler olmasanız ben napardım bilmiyorum :KK60:

canım benım allah korusun , bebegını düşün , iyi seyler düşün tatlım , kilolar hayatımızdakı bir ayrıntı , ayrıca güven bana cocuk dogunca emzirdikce öyle hızlı veriliyorkı
ben de onu düşünüyorum hem evde olcam emzirirken düzenli beslenicem.
hamilelikte de az kilo alırsam doğumdan sonra veririm. :KK66:

matsiyahoje matsiyahoje bence Al karşına adam akıllı konuş, derdin ne de? Baba olcaksın şu saatten sonra çocuğunun sağlıklı olması mı benim kilo almam mı önemli de. Bir de kaç kilosun canım ben 76 kiloyum boyum da 162 gayet tombişim yani ve evlendiğimde de böyleydim. Kusura bakmasınlar Angelina Jolie ile evlenmediler, ki o bile ne kadar çöktü. :-)
1,58 boy 90 kiloyum canım. aslında 80 kiloydum rejim ve spora başlamıştım sonra ayağımı kırınca evde de tek başına olunca hep dışardan yedim evde yattım baya kilo aldım. şükür iyileştim 2-3 kilo verdim hamile kaldım. ilk tanıştığımızda 60 kiloydum kemiklerim de iri benim onlar ağır çekiyo gören 50 kilo diyodu, kemiklerim sayılıyodu. eşim çok zayıfsın diyodu. ne yesem iki lokma yiyodum bırakıyordum yiyemiyodum eşim ısrar ediyodu hadi bi lokma daha. hadi diye diye 10 senede 30 kilo aldırmış bana:) şimdi de zayıfla diyo. gerçi haklı bişey demiyorum.konuştuk çözdük sorunları çok şükür. destek olacak sağlıklı beslencez o zayıflıcak ben kilo almıcam. bebek için de iyi olur dedik. Allah sizden razı olsun baya üzgündüm kocamla da konuşmayı düşünmüyodum sizler sayesinde çözdük sorunları

siz zaten çok uğraşlarla bu bebeğe sahip olmadınız mı yaa? daha her şey çok yeni üstelik, eşinin bu aşamada mutlu ve destek olması gerekir. sen de ona bunu anlat ve eğer bebeğe bişey oluras sırf sen stres yaptın diye bunu kaldırabilecek mi sor bakalım. herşeye üzme canını sen de. daha önceki yazılarından da farkettiğim üzere daha önce de bebiş haberi daha gelmeden regl olcam galiba diye kapılar arkasında ağlıyordun:) biraz daha rahatlamaya çalış artık, sorumlulukların var iki kişi için de:)
evet canım çok bekledik bu bebişi. hatta olmıcana inandık adet olsam doktora gitçektik aşılama yada direkt tüp bebek yaptırcaktık. ben çok fazla duygusalım. hamilelik de baya duygusal yaptı beni. ondan da perişanım baya. sürekli ağlıyorum. eşimle konuştuk sorunları çözdük çok şükür. o bana daha dikkatli davranacak ben de o bişey diyince susup ağlamıcam bunu dedin beni kırdın dicem ki açıklasın kendini. evet eşim de söyledi canım bundan sonra iki kişilik düşünmemiz lazım ben bunca yıldır kendimi çok yıprattım ama artık bebeğim var dikkat etmem lazım. inşallah sağlıkla kucaklarımıza alırız bebeklerimizi.gerçekten zor dönemlerden geçiyoruz.

siz zaten çok uğraşlarla bu bebeğe sahip olmadınız mı yaa? daha her şey çok yeni üstelik, eşinin bu aşamada mutlu ve destek olması gerekir. sen de ona bunu anlat ve eğer bebeğe bişey oluras sırf sen stres yaptın diye bunu kaldırabilecek mi sor bakalım. herşeye üzme canını sen de. daha önceki yazılarından da farkettiğim üzere daha önce de bebiş haberi daha gelmeden regl olcam galiba diye kapılar arkasında ağlıyordun:) biraz daha rahatlamaya çalış artık, sorumlulukların var iki kişi için de:)
evet canım çok bekledik bu bebişi. hatta olmıcana inandık adet olsam doktora gitçektik aşılama yada direkt tüp bebek yaptırcaktık. ben çok fazla duygusalım. hamilelik de baya duygusal yaptı beni. ondan da perişanım baya. sürekli ağlıyorum. eşimle konuştuk sorunları çözdük çok şükür. o bana daha dikkatli davranacak ben de o bişey diyince susup ağlamıcam bunu dedin beni kırdın dicem ki açıklasın kendini. evet eşim de söyledi canım bundan sonra iki kişilik düşünmemiz lazım ben bunca yıldır kendimi çok yıprattım ama artık bebeğim var dikkat etmem lazım. inşallah sağlıkla kucaklarımıza alırız bebeklerimizi.gerçekten zor dönemlerden geçiyoruz.

X