2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Desteğin için çok sağol canım konuşucam mutlaka

siz zaten çok uğraşlarla bu bebeğe sahip olmadınız mı yaa? daha her şey çok yeni üstelik, eşinin bu aşamada mutlu ve destek olması gerekir. sen de ona bunu anlat ve eğer bebeğe bişey oluras sırf sen stres yaptın diye bunu kaldırabilecek mi sor bakalım. herşeye üzme canını sen de. daha önceki yazılarından da farkettiğim üzere daha önce de bebiş haberi daha gelmeden regl olcam galiba diye kapılar arkasında ağlıyordun:) biraz daha rahatlamaya çalış artık, sorumlulukların var iki kişi için de:)

İlk gidişim olucak canım, nette çok iyi yorumlar yapılmış hep onun için. Bakalım benimde randevum cumartesi günü memnun kalmazsam birde o hastanede figen hn var onun içinde çok iyi yorumlar vardı onu denerim.
Canim umarım ben gittiğimde modunda değildir.yoksa benimde arkadasim cok memnun. Çok güzel geçsin güzel haberlerle gel inşallah randevun. Benimde cumartesi 13.20 de randevum saat yakınsa karşılaşırız belki :)

Ben idrar da yaptım saglik ocaginda geçen hafta
demek ki her sağlık merkezi aynı değil. ben şişlidekinde yaptıramadım idrar testi yapılmıyo burda doktor. kan testimi sabah yaptırdım. idrarı da artık hastanede yaptırırım. bişey sorcam idrar testi içinde aç karnına mı olmak gerekiyo?

en azından çalışmıyorsun:) öyle düşün bi de.. ben çok yoğun çalışan ve stresli bir ortamdayım, sürekli toplantılarım oluyor evim ve işim de uzak olduğundan bir de yol derdim var. daha bulantılarım başlamadı ama başlayınca napıcam bilmiyorum:) yatak olsa da yatsam şimdi mesela aah ah..

Allah yardımcın olsun canım ama dua et çok dua et bulantın olmasın :) yada bulantın olsun ama çıkartabilesin :KK43:

Kızlar günaydın dün Dr a gittik 6 haftalık gorunuyo dedi bebisi yine görmedik kalp atışı da yoktu:KK43: moralim bozuldu ya Dr cihaz eski net göstermiyordu falan dedi ama bir şüphe dusmedi değil icime kalp atışı görenler kaç haftada gordu acaba?

Kızlar günaydın dün Dr a gittik 6 haftalık gorunuyo dedi bebisi yine görmedik kalp atışı da yoktu:KK43: moralim bozuldu ya Dr cihaz eski net göstermiyordu falan dedi ama bir şüphe dusmedi değil icime kalp atışı görenler kaç haftada gordu acaba?
6 haftalık bnm de sadece kese gözüktü 5-6 haftalıkdır muhtemelen kötü düşünmeyin

kalp atışı 7-8 de olur

en azından çalışmıyorsun:) öyle düşün bi de.. ben çok yoğun çalışan ve stresli bir ortamdayım, sürekli toplantılarım oluyor evim ve işim de uzak olduğundan bir de yol derdim var. daha bulantılarım başlamadı ama başlayınca napıcam bilmiyorum:) yatak olsa da yatsam şimdi mesela aah ah..
Aynı durumdayız :-( Yolda içim dışıma çıkıyor. İşte kafamı kaldıramıyorum ama yetiştirmem gereken raporlarım var. Bilemiyorum ne olacağını. 9 ay Allah sabır versin hepimize.

X