2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Çok sinirli ve çok mutsuzum canım böyleyken çocuk doğunca da perişan edecek sinirli ve mutsuz olacak. Karnımda bebeğim olmasa kendime kötü şeyler yapmayı bile aklımdan geçirdim. Bu şekilde nasıl mutlu bi çocuk dunyaya getiricem ben :KK43:
canım benım allah korusun , bebegını düşün , iyi seyler düşün tatlım , kilolar hayatımızdakı bir ayrıntı , ayrıca güven bana cocuk dogunca emzirdikce öyle hızlı veriliyorkı

2. Hamileligim ve suanda gobegim 4-5 aylik gibi sis..gorenler sasirio..hicbi pantalonum olmuo..biraz gobegim vardi ama2 kati sisti..benim gibi olan varmi?
midede şişkinlik canım , benımde bulantım var inan hıc bır sey yiyemememe ragmen sankı 1 danayı yemısım gıbı mıdem sısıyor , anlam veremıyorum sanırım midede sıskınlık yaptı hamılelık

günaydın bugun arkadasa davetliyim kahvaltıya:21::KK73: sizdede oylemi bilmiyorum ama önüme hazır yemek gelince sanki daha rahat yiyorum. bide akşam olunca apartmanı yemek kokuları sarıyo off ki off .:KK48: şöyle sulu sulu yemek yapanım olsada yesem diyorum. kendi yaptıgım yemek kotu geliyor bana. hepinize hayırlı mutlu günler :KK36::KK60:

canim bende senin gibiyim hiç mi hiç belirtim yok. Insallah bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza alırız.

bende Tahibe hanıma gittim ilk randevumda çok yakın arkadaşımın çok güvendiyi bir doktordu o önerdi iki oğlunu Tahibe hn dünyaya getirdi. Ancak ben gittiğimde çok ilgisizdi minimum cümle kurup hiç acıklayıcı davranmadı. Yüzümüze bile bakmadı nerdeyse. Sen memnun musun canım? Daha öncede gitmişmiydin ? Bu halinden acaba bi aksilik varda erken olduğu için mi pek bişey söylemiyor diye düsündürdü. Cumartesi ikinci randevum var insallah daha ilgili davranır yoksa değiştireceğim gb.

Çok geçmiş olsun neyseki bebişin iyimiş canım. Allah bebişlerimizi korusun. Iç kanamayı vajinadan mı gördü canım ?

İlk gidişim olucak canım, nette çok iyi yorumlar yapılmış hep onun için. Bakalım benimde randevum cumartesi günü memnun kalmazsam birde o hastanede figen hn var onun içinde çok iyi yorumlar vardı onu denerim.

günaydın bugun arkadasa davetliyim kahvaltıya:21::KK73: sizdede oylemi bilmiyorum ama önüme hazır yemek gelince sanki daha rahat yiyorum. bide akşam olunca apartmanı yemek kokuları sarıyo off ki off .:KK48: şöyle sulu sulu yemek yapanım olsada yesem diyorum. kendi yaptıgım yemek kotu geliyor bana. hepinize hayırlı mutlu günler :KK36::KK60:
evet aynen oyle canım sanırım sendede bulantı var , bende kendım yemek hazırlayamıyorum , kokuyor bana hersey , baskası hazırlayınca daha kolay yenıyor

Canım aynı durumdayım sanki kendi evime girince midem bulanıyor başım dönüyor ama başkası önüme getirince daha iyiyim sanki : )

Canım benim 10 gundur kahverengi hafif kanamam var progestan iğne ilaç kullanmadığım kalmadı ama azar azar devam ediyor. 1hafta rapor verdi Dr. Ama sen Dr. La konuş acil durumun var hemen alır seni... Uzulme
Benim dün akşam geçti canım Allaha şükür . Ama senin baya sürmüş sana nedenini söyledimi peki dr.

aynen öyle

elim lezzetlidir ama kendi yaptığım yemek güzel gelmiyor hazıra konunca çok seviniyorum :)

Benim bulantım ne zaman geçecek :KK43: çok kötüyüm ben yataktan çıkamıyorum :KK43:

en azından çalışmıyorsun:) öyle düşün bi de.. ben çok yoğun çalışan ve stresli bir ortamdayım, sürekli toplantılarım oluyor evim ve işim de uzak olduğundan bir de yol derdim var. daha bulantılarım başlamadı ama başlayınca napıcam bilmiyorum:) yatak olsa da yatsam şimdi mesela aah ah..

X