2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Canım teşekkürler ama ben artık Yoruldum denemekten Vazgeçtim ALlah im bu sitede isteyenlerin kucağını boş birakmasin ins

Beni de listeye ekler misin
Sat 25 temmuz doğacağı tarih 30 nisan:)

Bol su iciyorum zaten canım ama nafile iki gün önce yine olmuştu sirkeli suyla yikadim geçti sandım daha beter oldum bugün ne kötü şeymiş başına gelmeden anlamıyla insan fenalardayim yarın bi an evvel Dr u görmek istiyorum bi şey versin de geçsin su illet..

Insallah öyledir canim. Benim 3 gün felan bulanti oldu ama bugün hic yok. Herkeste bulanti sağlıklı demektir deyince bide benim lekeden sonra bulanti kesilince korktumama belki de hrsey normaldir. Bakiyorum herkeste oluyo leke kanama. Artiyo ve surekli devam ediyosa kötü galiba. Bebeğimiz sağlıklı olsun insallah...

Arkadaslar çok sukur bugun bebeğimi gordum minicik kalp atışlarınida gorduk. Oyle guzelki doktor iyice buyuttu görüntüyü sanki sadece kalpden ibaret bi fasulyeye benziyor. Minicik atan bir kalp. Halbuki kendimi alistirmistim cok kotu seyler duymaya. Hersey yoluna girmis degince aglamaya basladim sedyede. Doktora kendimi herşeye hazirlamistim sadece guzel habere hazirlamamisim dedim. Rabbim önce buradaki herkezin sonra diğer hamilelerin sonrada benim bebisimi korusun. Rabbim isteyen hakeden herkezi yavrusuna kavustursun. :)

Bence her soylenene kulak asmamak lazım. BEnim ilk hamileligim de 9 ay boyunca belki 1-2 kere midem bulandi onun disinda ne bulantı ne kanama oldu.
Cok fazla okumamak lazım. Hersey guzel olacak insallah

Benim de hala ne midem bulaniyo ne canim bisey istiyo eskiden bile daha hamile gibiydim ben ya :) :) hic yani sifirrr belirti. Insallah bir problem yoktur da tek boyle olsun ya

Bu bulantilara bu kadar takılmayin herkeste aynı olacak diyebise yok her zaman olanda oolur hiç bulunmayan da olur Bnm ki mesela yavaş yavaş geçer oldu şimdi de mide yanması var devamli bulantı olacak değil ki canm zamanla geçecek zaten stres yapmayın minnaklarinizi da uzmeyin anneleri allahim hepimizin bebeğini bağışlasin inşallah

Kızlar merhaba
Dr dan geldim malesef duymadık kalbini miniğim beni bıraktı belli ki Çarşamba yeniden göreyim dedi Dr ama artık hiç umut yok uzatmaları oynuyoruz işte bilemiyorum ki nasip sadece nasipte yokmuş uzatmaları oynuyoruz yaşamadığından emin olmaya çalışıyoruz 1 hafta daha bekleriz ama boş zaten olmayınca olmuyor demek ki ağrım yok dışarıda kanama yok ama içeride varmış bitti artık inşallah kendi düşer kürtaja gerek kalmaz tek istediğim bu gerçekten artık bu fikirden uzaklaşıyorum yeniden denemeye de istemeye de gücüm yok zaten... Allah sizlere sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah... Hepinize sevgiler... Artık buralara pek uğramam sanırım kendinize ve bebişler dikkat edin...

canım benım cok mutlu oldum yaa :) bende once keseyı gordum bebısı gormek ıcın 1 bucuk hafta bekledık. hatta keseyı bıle zar zor alttan muayene ıle gorduk. sonra tekrar dıger kotrolde baktık kı bebıs gelmısss :) ewet masallah bebısım buyuyor. ıkılı testımızı de olduk bır sıkıntı yok Allah a cok sukur. aynen canım once hamıle kalma telası sımdı saglıklı dogurma heyecanı basladı :) cınsıyetı bellı degıl henuz. 7 eylulde randewumuz o zaman bellı olur dıye umut edıyorum. sen nasılsın bulantıların basladımı umarım cabuk gecer baslarsa cunkum hayata kustum o donem :S ama sımdı cok sukur ıyıyım. tek sıkıntım her turlu kokuyu daha dısarıdan alıyorum :)

Insan bisey soyleyemiyor. Tesellide edemiyor. Ama sunu çok iyi biliyorum ki aslında hersey bitti dediğin anda basliyor.

Limon sıkın suya demişsin.Limon düşüge neden oluyomuş mümkünse limon tüketmeyin bence

Canım ne yazacağımı bilemedim, inşallah umudun yeşerir de buraya sevinçle yeniden dönersin. Allahım sabır versin, inşallah oğluşunun duaları kabul olur. Çok üzüldüm...

Nasıl yani bebek görünüyoda kalp atışı mı yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…