2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Doktorun yanından çıktım. Progestan verdi. Bu doktor çok ilgiliydi. İçeriden kanama gözükmüyor dedi. Kalp atışları da var dedi. Inşallah Rabbim bebeğimi bana bağışlar.
Çook şükür canım kalp atışlarını da duyduysan yerleşme kanamasıymış demekki için rahatlasın ilacını aksatma inşaallah sag salim kucağına alırsın bebegini.Sitres yapma ağırlık kaldırma bebeğin seninle maaşallah

Slm arkadaşlar bisey sorcam doktor bazı testler yazdı onları yarın sabah sağlık ocağından yaptiricam ama aç karınlamı gitmem lazım bilmiyorum. Yaptıranlar cvp yazabilirlermi
Ben de yarin yaptirabilirim. Bana ac gel dedi.sekere falan bakilcakmis.tam olarak neler istendi senden canim

Bana da progestan verdi. Fitil şeklinde kullanırsan iyi olur dedi. Bir de lekelenmenin rengi değişirse gel hemen dedi. İlişki Olmasın ve bol bol dinlen dedi. Doktorun dediklerini dikkate alacağım umarım bir sıkıntı olmaz.

Inşallah canım moral verdiğin için çok teşekkür ederim. Rahatladım artık. Dün çok stres Yaptım ondan da olabilir

Arkadaşlar bide bol bol su için. Bol su içmek çok önemli bu tür lekelelerde.

inşallah inşallah canım bana fitil olarak kullan demedi ama daha etkiliymiş sanırım öyle duydum bende. Ben hap seklinde yutuyorum.

Doktorun yanından çıktım. Progestan verdi. Bu doktor çok ilgiliydi. İçeriden kanama gözükmüyor dedi. Kalp atışları da var dedi. Inşallah Rabbim bebeğimi bana bağışlar.

Hadi gözün aydın benim içtendi kanama bende hala devam ediyorum progestana.Allah hepimizin bebeğini bağışlasın

hayırlı olsun :)
Benimde hamilelikten önce 2 olan triroidim hamilelikten sonra 4.40 çıktı, 15 gün sonra 4.20 ye düştü. ailemde de var hep trioid... endokrine yönlendirdi doktorum, randevu aldım bende gidicem bakalım, henüz ilaç falan başlamadım ben. nasip işte, istediğin kadar herşey kontrolümde zannedelim, olmuyo elimizde değil hiç bişey. Allahtan hayırlısı herşey için. ama endişelenecek bişey yok, beyin gelişimi değilde zeka seviyesini etkiliyor demek daha doğru. bebeğin ıqsunu 5-7puan etkiliyormuş okuduğum kadarıyla, yapacağımız endişeye değmez bence, temkinli olmakta fayda var ama üzülme, sıkma kendini

Muhtemel dogum tarihimiz ayni, ben de yarin gidicem ins duyabilirim

Ben de çok korkuyorum.Günlerdir Tiroid konusu Kafamı kurcalıyor

Merhaba hanımlar.kilo konusunda problemim var 72 kiloda hamile kaldım.listedeki arkadaslara bakıyorum bi kaç kişi dışında kiloları 50 60 civarında. Acaba benim kilo konusunda endişelenmem gerekiyormu? Nelere dikkat etmem lazım kalıcı kilo lara sahip olmamak için.bebegim için sürekli faydali şeyler yiyorum hiç kısıtlama yapmıyorum.ama kalıcı kilo istemiyorum kendimde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…