2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kızlar sanırım bende idrar yolu enf. Oluştu tahlilde bir şey çıkmamıştı ama idrar çıkışında anormal bi yanma var ölüyorum acısından tarım Dr a gidicem tekrar yok böyle bi şey:KK43: var mi başına gelen..

6+2 de bugün kontrolüm vardı, bebeği gördük. Pıt pıt kalbi atıyor.doktorum sesini de dinletti.pek güzel bi duygu.5mm henüz.Allah isteyen herkese versin. Hepimize sağlıklı gebelik yaşatsın. Sağlıcakla kucağımıza alalım.[/QUOTE

Hayırlı olsun canım bende 6+2 yım geçen c.tesi bakildi bebeim 2mm benim ki geç döllenmemi bebeim geriden geliyor galiba

6+2 de bugün kontrolüm vardı, bebeği gördük. Pıt pıt kalbi atıyor.doktorum sesini de dinletti.pek güzel bi duygu.5mm henüz.Allah isteyen herkese versin. Hepimize sağlıklı gebelik yaşatsın. Sağlıcakla kucağımıza alalım.
Ay Cnm maşallah 6+1 de benimde doktor randevum var ilk kez gideceğim umarım kalp atışınıda duyarız

kokulucilek123 .!.:
anladım canım bende sürekli okuyorum mol gebelıgıde duymustum kese var 4+1 de gördük onu ama tabı ıcınde bebek falan yoktu bu persembe tekrar randevu aldım bakalım kalbını duyabılcekmıyız 5+2 olucam perşembe günü biraz erken belki kalp atısı ıcın ama vajınal duyulur belki inşallah duyarızda rahatlarım senın kontrolun ne zaman ? bendede sabahları hafıf bulantı oluyor ama oyle dayanılmıcak gıbı degıl genelde 6. haftada baslıyormus bakalım nasıl olcak.. acaip halsızım ben 2 saattır uyuyorum mesela ancak güç topladım
Benim doktorum vajinal bakmadi canim. 5+2cumartesi günü bebek vardi ama kalp atisi icin erken dedi haftaya ctesi gel dedi ama esim nobetci cuma aksami gideriz kese 2.5 3 cm olduysa kalp atışı olmali dedi yoksa vajinal bakariz konusuruz dedi. 22 haftalik bebegimi kaybettim bir husran daha olmasin dua edin bana canim allah hepimize sag salim kucagimiza almayi nasip etsin.
Benimde sabah bulantilarim basladi malesef kusmadim ama bugün kötü gecti. Midesi bulanip su icemeyenler yemesenizde su icin susuz kesinlikle olmaz ben cok agir gecirmeme ragmen kusup arkasindan yudum yudum su iciyordum biraz limon sikin bir kac damla ama icin muhakkak su bebek icin cok onemli..

Kızlar bugün doktor randevum vardı. Doktor üstten bakınca keseyi göremedi. Alttan bakınca keseyi gördü ama bebeği göremedi :KK43: yolk sacı gördüm dedi. Bu da bebeğin oluşacağını gösterirmiş ama benimle aynı haftada olanlar kalp atışını duyuyor. Doktor korkma dedi ama çok korktum. Geç döllenme mi acaba neden böyle oldu? Bir de rahmin geriye doğru dedi hiçbir şey anlamadım

Kızlar bugün doktor randevum vardı. Doktor üstten bakınca keseyi göremedi. Alttan bakınca keseyi gördü ama bebeği göremedi :KK43: yolk sacı gördüm dedi. Bu da bebeğin oluşacağını gösterirmiş ama benimle aynı haftada olanlar kalp atışını duyuyor. Doktor korkma dedi ama çok korktum. Geç döllenme mi acaba neden böyle oldu? Bir de rahmin geriye doğru dedi hiçbir şey anlamadım

Valla bende aynı durumdayım benden sonrakiler bile herşey gordu ben daha iki gün once . az öncede yazdım arkadaş 6+2 benimle aynı onun bebek 5mm benim 2mm hiç bisey anlamıyorum

Valla bende aynı durumdayım benden sonrakiler bile herşey gordu ben daha iki gün once . az öncede yazdım arkadaş 6+2 benimle aynı onun bebek 5mm benim 2mm hiç bisey anlamıyorum
Benim alttan bakmasına rağmen bebeği göremedi. Geç Döllenme mi acaba bu durum. Sen kalp atışını duydun mu peki? Yolk sac varsa bebek kesin oluşur dimi :KK43:

Kızlar sanırım bende idrar yolu enf. Oluştu tahlilde bir şey çıkmamıştı ama idrar çıkışında anormal bi yanma var ölüyorum acısından tarım Dr a gidicem tekrar yok böyle bi şey:KK43: var mi başına gelen..
Canım iki gün önce benim de öyle oldu. Çok korktum bebeğime bir şey olacak diye. Tatildeydim heralde ondan oldu diye düşündüm. Gebelikten önce test yaptırmıştım hafif bir idrar yolu enfeksiyonu vardı. Doktor bol bol su iç Demişti. Su içince kendiliğinden geçti.

Benim alttan bakmasına rağmen bebeği göremedi. Geç Döllenme mi acaba bu durum. Sen kalp atışını duydun mu peki? Yolk sac varsa bebek kesin oluşur dimi :KK43:

Galiba geç döllenme bende çok geç bulustm bebekle iki gün önce kalp atışını doktor ben gordum dedi.haftaya gel dedi acil iç kanamali gebe gelince beni cikardilar.ama benimde bebek yokken yolk saç vardı tek umudumdu. :)

Merhaba hanımlar.kilo konusunda problemim var 72 kiloda hamile kaldım.listedeki arkadaslara bakıyorum bi kaç kişi dışında kiloları 50 60 civarında. Acaba benim kilo konusunda endişelenmem gerekiyormu? Nelere dikkat etmem lazım kalıcı kilo lara sahip olmamak için.bebegim için sürekli faydali şeyler yiyorum hiç kısıtlama yapmıyorum.ama kalıcı kilo istemiyorum kendimde.

bende 73 kilo ile hamile kaldim ve bu kiloyuda son bi sene de aldim, veremeden hamile kaldim :KK43: hamur isi ni kesinlikle yeme dedi doktorum ve tabi tatlidan mumkun oldukca kacin dedi. o kadar halsiz ve uyusugum ki hic yuruyuste yapmiyorum. bakalim sonumuz ne olacak...

Galiba geç döllenme bende çok geç bulustm bebekle iki gün önce kalp atışını doktor ben gordum dedi.haftaya gel dedi acil iç kanamali gebe gelince beni cikardilar.ama benimde bebek yokken yolk saç vardı tek umudumdu. :)

Haftaya bir daha gideceğim inşallah bu kez görünür bebeğim ve kalp atışı duyulur. Sana da sağlıklı bir gebelik ve sağlıklı bir bebiş diliyorum. İçimi rahatlattın çok sağol :)

Oluşur canım içini ferah tut o yolk sac sağlıklı bir gebelik olduğunu gösteriyor

Ben bugün kalp atışını duyarım umuduyla gittim. Bebek bile yok deyince o kadar üzüldüm ve Ağladım ki. Konuşmak iyi geliyor. Sanırım geç döllenme oldu. Zaten adetlerim çok düzenli değildi. Allah hepimizi ve bebeklerimizi korusun. Rahmin geriye dönük olması hakkında bilgisi olan var mı?

Hadi gözün aydın benim içtendi kanama bende hala devam ediyorum progestana.Allah hepimizin bebeğini bağışlasın
Canim senin kanaman kırmızı renkte mi geldi? Benim cumartesi peceteye kirmizi geldi sonra kahverengi cok az devam etti. Hala arada bi peceteye sarı kahverengi arası geliyo. Kalp atislarini da duymuştum ama simdi korkuyorum bisey olmusmudur diye. Dr u aradim sekreteri bisey olsaydi kanama devam ederdi dedi.ama benjm kac gündür süren bulantilarim kesildi. Bulantı bebegin sağlıklı oldugunun kanıtıdır diyo herkes korkuyorum

Muhtemelen geç döllenme dir. Benim hesapladigim dan 1 hafta geç döllenme olmuş doktorun dediğine göre.5+5 haftalik ken gittim ultrason la kese göründü.6+1 ken gittim vajinal kalp atışını gördüm dedi doktor.ulturasonla görülmemesinin sebebi de rahmin ters yani arka tarafa dönük olmasıymis.

Canim senin kanaman kırmızı renkte mi geldi? Benim cumartesi peceteye kirmizi geldi sonra kahverengi cok az devam etti. Hala arada bi peceteye sarı kahverengi arası geliyo. Kalp atislarini da duymuştum ama simdi korkuyorum bisey olmusmudur diye. Dr u aradim sekreteri bisey olsaydi kanama devam ederdi dedi.ama benjm kac gündür süren bulantilarim kesildi. Bulantı bebegin sağlıklı oldugunun kanıtıdır diyo herkes korkuyorum

Benim kahveli sariliydi akintilarim Dr söyledim zaten kese için gitmistim. Kesenin yanindada kanama var dedi.yani daha kahveyken Dr ilaç verince bide bir hafta uzaninca engelledi tehlikeyi çok şükür.bulati benimde yok çok takma o konuya benim başından beri hiç bir belirtim yok.

X