2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
inşallah canım tek duam bu inan ki, dr iyi iş yerimden bir kaç arkadaşım muayenehanesine gitmişti dr un, şimdi hastaneye geçmiş, inşallah bebeğim devam eder inşallah heveslenmek istemiyorum ama umut çok fena bir şey gerçekten...

Cnm inş herşey yolunda gider ve bebişlerimizi kucağımıza alırız sağlıkla ve afiyetle inş. Sen ankara da mısın?

Merhaba kızlar, bugün ilk kez doktor muayenemi oldum ve hiç memnun kalmadım. Vajinal ultrasonla baktı kese var fakat çok ilgisizdi doktor. Sizlerden kan tahlili falan istediler mi ? Benden hiçbirşey istemedi 15 gün sonra kalp atışı için gel dedi. Birde reçete verdi vitamin folik asit vs. Yarın özele gidicem tekrar. İstanbul avrupadan önerebileceğiz doktorlar carsa önerilerinize ihtiyacım var kızlar.
Bana yapıldı canim kan tahlilleri
denemek istedim ama güzel olmadı
muhtemel doğum tarihi mart annelerinden baktım:oops:
Bilgilerimizi verelimmi canim basliyormusun yapmaya

Günaydın güzel annecikler. Ben bugun dayanamadim kadın dogumcu arkadasima gittim. Cok şükür keseyi gördüm asıl doktoruma yarin gidicem. Tahlil falan da yaptirdim bir degerlendirir. Darisi sizlerin basina. Birde keseyi ve kalp atışını görsek biraz yük kalkar omzumuzdan..

Günaydın güzel annecikler. Ben bugun dayanamadim kadın dogumcu arkadasima gittim. Cok şükür keseyi gördüm asıl doktoruma yarin gidicem. Tahlil falan da yaptirdim bir degerlendirir. Darisi sizlerin basina. Birde keseyi ve kalp atışını görsek biraz yük kalkar omzumuzdan..
Gozun aydin darisi kalp atisina inşallah
olmadı ki tablo şeklinde çıkmadı :KK61:
Olsun yapicak biri cikar inşallah

İnşa
haklısın canım benim Allah iyi doktorlarla iyi insanlarla karşılaştırsın herzmn bidaki gidişinde umarım bebişin sana görünür hu hu burdayım annecim hiç biyere gitmeye niyetim yok der gerçekten dualarım zor günler geçiren herkesle bol bol dua etcm sizin için kimsenin üzülmesine dayanamıyorum ben ya :KK36:
Inşallah canım inşallah bende hep dua ediyorum Hayırlısı için tabii yarın inşallah bebeğimi görebilirim inşallah Rabbim yar ve yardımcım olur...

X