2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Benim mide bulantim var azda olsa yoyebiliyorum sukur ama mide bulantisi iyi birseymis dr bana bebigin tutundugunu gosterir demisti midem bulaninca sevinen tip oluyorum

bu şimdi biçok kişiyi yıkıp geçecek :) Bulantı sıkıntısı yaşamayan annişler eyvahhh diye korkuyla geçircek saatleri. Benim bulantım hiç yok, dediğinizide okuyunca anında üzüldüm benimki tutunmuyor mu acaba diye.

bulantısı olmayanlar korkmasınlar tatlım ,1. hamılelıgımde hıc bulantım olmamıstı ama oglum sag salim dogdu , bundada midem bulanmaya basladı , kusamıyorum ama yemeklerden bir tiksinti var dün basladı , yani her hamılelık farklı

Dimi..haklısın. kalp atışını duyana kadar demeyeyim demiştim ama napayım olmuyo böle. söyliycem işyerime.
Canım ne yaptın gittin mi doktora. Biz gittik dün keseyi gördük. Haftasıyla uyumlu yolksalc da oluşmuş dedi. Ilk bebeğimin sekizinci haftada kalbi durdugu için aspirin verdi. Değerlerin artışı da güzel dedi. Kalp atışı için 15 gün sonraya randevu verdi. yalsa arkadaşım gibi bende çok kötü oldum doktora gidince. Her an kötü bi haber alacakmış kötü birsey görecekmisiz gibi geliyor usg de. Geçmiş deneyimlerimiz bilinçaltından kendini gösteriyor hemen. Dün kontrole girmeden başladı kalbim güm gum atmaya doğru düzgün nefes alamadım. Kaç saate kadar da gelemedim kendime. Kalp atışım nefes alis verisim çok zor düzeldi. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Bebeklerimize kavuştursun bizi.

Kızlar dün keseyi gordum çok şükür haftaya perşembe kalp atışı için çağırdı Dr.:) bulantı yok ilk hamileligimde de olmamıştı ama gel gor ki elim ayağım tutmuyor resmen ayakta bile duramiyorum hiç halim yok kendimi sürekli yatağa atiyorum ve biraz hareket edince kalbim deli gibi çarpıyor.. Allah yardımcımız olsun hepimizin..

Çok doğru. şu an aynen ben dediğin gibi oldum. hiç bulantım yok , hiç bişeyim yok. sitede aynı dönemde arkadaşlarla konuşmak istemiştim ama okudukça tedirginleştim gerçekten. bende hiç biri yok.

Amacim uzmek degildi ben dr.un bana soyledigini soyledim i mide bulantısı cekilmezse tutulmicak anlamina gelmiyo tabikide ama bulantida tutundugunun gostergesi imis diye yazdim kusura bakma uzdugum icin

Ah zavallı kocalarımız allah sabır versin onlara.bende dun üstüme üstüme geliyo gıcık etmek için huylandığım yerler var oralarıma dokunuyo falan herzaman yapar ama hamilelikte çekilmiyo git başımdan diye bi bağırmışım küstü bana ama biraz anlayış diyorum yok.kokusu bile midemi kaldırıyo benım. Bu aada kızlar eşlerinizlede konusun bu konuda ciddi ciddi hamilelikte yaşadığınız stres sıkntı bebeğin doğduktan sonraki huylarını etkiliyor. İlk cocugumda cok kavga ederdik sürekli aglardım. Kızım doğunca burnumuzdan getirdi gazıydı ykusuzluğuydu stresli bi bebekti. İkincidede hiçmi hiç kavga etmedik oğlumda cok rahat ettim çok sakin bir bebekti.ona göre yani eşlerle arayı iyi tutmak laxım sonra yine biz cekiyoruz.

Arkadaslar mide bulantısı olmamasi tutunmadigi anlamina gelmez sadece dr bana bu sekilde soylemisti kimseyi tedirgin etmek icin yazmadim kusura bakmayin

Arkadaslar mide bulantısı olmamasi tutunmadigi anlamina gelmez sadece dr bana bu sekilde soylemisti kimseyi tedirgin etmek icin yazmadim kusura bakmayin
kuzum benim tiksintim var, öğürmem bulantu kusmam yok. doktor sıkıntın var mı dedi. yorgunluğu söyledim bi tek. eğer bulantı olmaması sorun olsaydı, söylerdi doktorlar. ilk gebeliğimde de bulantı kusma olmadı. doktorum bazı kadınların böyle dedi. DİPNOT: hamile olmadığım zamanlarda, özellikle regl olduğumda hep bulantım kusmam öğürmem olur. garip dimi

korkmamaya çalışıyorum, beklemek ve takip sürecindeki zaman geçmek bilmiyor ama bekleyip sağlıklı olduğunu öğrenmek için sabrediyorum :)

Bende kocamla konuşmuyorum şuan tartışmadım da neden olduğunu bilmiyorum :) o da benimle konuşmuyo ben konuşmuyorum diye benden daha tripli bir adamla evliyim
sizinle son adet tarihimiz aynı :) siz doktora gittiniz mi? ne dendi acaba? ben de pazartesi planlıyorum ama biraz daha beklesem de daha mı netleşse görüntü kalp atışı vs. diyorum.

Gozun aydin darisi kalp atisina inşallah

kıyamaam anlayabiliyorum seni.. Allah yardımcımız olsun, sağlıkla sıhhatle olsunlar inşallah. bizde dün gittik ve gördük. minicik karanlık bir delik/boşluk gibi bişeydi :) belli bi süreden sonra beni aspirine başlatacağını söyledi. sanırım diyabetimden ötürü bu.. cuma günü yine gel, kaç haftalık kalbi ne zaman duyulur konuşalım dedi. bi de Sen tam benim dişime göre alengirli bişey çıktın, bu çok iyi dedi :) o ne oluyosa artık :) tip1 diyabetli bir anne bulgusu ona heycan verdi sanırım

Tombik hepsi normal.Üzme tatlı canını biz kadınlar hersey istediğimiz gibi olsun isteriz ama bazen karsimizdakinin isteklerini unutuyoruz hele suan iki kat hormon tavan zaten :) Farkında değiliz ama bebek içimizde olmaya başladığı an ona baglaniyoruz eşimizi unutuyoruz galiba.Sakın üzme kendini gereksiz yere bebeğin sağlığını düşün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…