2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
canım biraz bünye meselesi birazda hami
günaydınnn bu bulantılara ve ağız tadına çare bulanlar var mı?????
gunaydın canım ben abidik gubidk arkadaşımız dedikten sonra 2 gecedir yatarken ballı süt içiyorum iki sabahdır cok iyi uyanıyorum.kesinlikle çozdum mide bulantısı aclıktan oluyor.kalkar kalkmaz ekmek zeytin atıyorum bide ağzıma rahatım cok şükür.süt olayını bir dene derim.

Cnm ,ben henuz keseyi gormedim bendede hic agri sizi bisey olmadi ,bende korkuyorum ,midem bulansa sevinicem ki bulanmamasi avantaj aslinda
evet canım benmde bulantım yok cok sukur ben bıle sasırıyorum kendıme normalde en ufacık seyden mıdem bulanırdı :) benm sadece bel ağrım var bakalım kan verdım bugunde rahat edemedım cumaya cok var

tatlı daha çok kötü yapmıyor mu? kaybedecek bir şey yok onu da deneyelim

Duygusal olarak bitmiş durumdayım ben durup durup ağlıyorum Ayy sinir oldum kendime
Bende aynıyım normalde sakin bir insanım önüme geleni tersliyorum şimdi. Ne yapıcam bilemedim.
Gaz bombardimani gibiyim kizlar. Karnimin ici savas alani resmen. Uyku duzenim kalmadi gece dikiliyorum gunduz uyukluyorum resmen
Uyku düzenimde sorun yokta gaz konusunda ben de aynıyım 5 aylık hamile gibi oldum

günaydınnn bu bulantılara ve ağız tadına çare bulanlar var mı?????
Aç kalmamak iyi geliyor ama tamamen çare değil :-( Hemen Nisan gelse keşke. Hamileyken zaman duruyor.

Dene bence zaten cekiyosun belki iyi gelir sanada.bal koymak istemezsen sade iç ılık olsun ama. Tarihlerimiz aynı senle ben rahatladım şükür sadece ağzımın tadı bozuk gun boyu yediklerimden tat alamıyorum

o bende de var ne yaparsam yapayım kalıcı bir çözüm olmuyor

ayrıca ben herşeyi yiyemiyorum midem bulanmasa bile bana her şey kötü geliyor 1 kilo vermişim ve üzülüyorum da bebeğimi güzel besleyemiyorum sağlıklı besinleri tüketemiyorum diye

Kızlar size acil bişey sorcam. Ben çalışıyorum ve çoğunlukla fotokopiyle işim oluyor. Benim olmasada bi arkadaş rica ediyor fotokopisini alır mısın diye? Bilginiz var mı bu makina zararlı mı bu süreçte bizlere? Daha da iş yerinde kimseye sölememiştim, arkadaş benimle ilgili kağıtlar verdi al fotokopisini çek lazım sana bunlar diye. atlattım sonra çekerim diye. e o da yanlış anladı tabi. söyleyeyim hamile olduğumu ben ya olmuyo böle.

Zararı konusunda bilginiz var mı sizlerin? niyeyse çekiniyorum ben kullanmaya.zarar vercekmiş gibi geliyo.

tebrıkler

Canim benimde günüm size yakın. Merak ettim. Diğer değerlerin kaçtı. Şu an için Bulunduğu zamana göre çok ii geldi bana değerin. Sat in neydi
Canım sat 18 temmuz. 3+6 da değerim 185di bugün 4+3 de değerim 850 çıktı. Sende değerler sat nasıl?[/QUOTE]
Bende değerler biraz düşük tekrar ver dedi dr um. Sat 17. Geç dollenme olabilir diye düşünüyorum. Adet günümde 64 çıktı. Bir gün sonra 160 . Perşembe ya da cuma tekrar vericem bakalım.

Kizlar sizce benim degerlerim cok mu anormal ya kafayi yiyeceğim gercekten mol gebelik midir sizce oof of bir yıkım daha kaldirabilir miyim bilmiyorum
değerlere takılma canım ya , ben ılk hamılelıgımdede hıc kan tahlılı takıbı yaptırmadım , anlamıyorumda o işlerden direk keseyı gorup kalp atışına bakıyorlar , aklına kotu seyler getırme , her seyın ıyı olsun

katılıyorum zaten zırt pırt hamıleden kan alınmasına da karsıyım ayrıca ne gerek var

Canım sat 18 temmuz. 3+6 da değerim 185di bugün 4+3 de değerim 850 çıktı. Sende değerler sat nasıl?
Bende değerler biraz düşük tekrar ver dedi dr um. Sat 17. Geç dollenme olabilir diye düşünüyorum. Adet günümde 64 çıktı. Bir gün sonra 160 . Perşembe ya da cuma tekrar vericem bakalım.[/QUOTE]
Canım önemli olan iki günde iki katına çıkması. Başka hiçbişey düşünüp kafanı bulandırma. Güzel artmış değerin :)

Kızlar eşimle tartıştık bitti tekrar tartıştık bitti tekrar tartıştık artık tekrar tartışmamak için konuşmuyom çok kötüyüm çok ağladım karnım ağrıyo korkuyorum
bu dönemler duygusal olmamız normal tatlım , belki normal vereceğimiz tepkilere aşırı alıngan tepkıler verebiliyoruzdur , bence üzülme tatlım

Kızlar gunaydin yazdıklarınıza yetişemiyorum soran arkadaşlarla burdan genel yazıyorum.Anladigim kadariyla kabızlık mide bulantısını tetikliyor. Tuvalete çıktıktan sonra rahatladım biraz.5 gündür kabizliktan bitmistim.Gaz ve şişkinlik mideyi de zorluyor.Neyse ballı tarçınlı süt içen arkadaşlar size de iyi geldiyse doğru yoldayız 2. Buldugum şey tuzlu salatalık.Pazardan küçük salatalık aldım ikiye bölüp tuzlayip yiyorum ama kabuguyla yiyin çok iyi geliyor. 3.Kızarmış ekmek ve yağsız peynir 4.Zeytin ekmek (bunu yazan arkadasa katılıyorum aralarda iyi geliyor.Çünkü zeytinyağı oldugu icin mideyi yumuşatıyor.) 5.Muz. Ben son olarak da tahin almayi düşünüyorum eskiden ülserim vardı kaşık kaşık yerdim iyi gelirdi şimdilik bu kadar denedikçe yazalım :)))

bence söyle zarar verebılır ilk 3 ay cok onemlı

şu an senin dediklerini okudukça bile midem bulandı tatlım , benım dun aksam gecmıstı normal yemek yedım ama sabah tekrar başladı , ilk hamılelıgımde hıc mıde bulantısı olmamıştı , bunda her seyden tıksınıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…