2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Umudunu hemen kaybetme dınlen bol bol evde yat bekle biraz canım korkma 2 gün snra yıne kan ver bakalım üzme kendını

Canim uzulme hemen baska bir dr.a gitseydiniz cihaz eski olabilir daha once yazdim burda ama belki okumamissindir benide dis gebe yapti dr ayni gun baska dr gittim kese var dedi sakin haa sikinti yapma bak gorceksin keseyi

Kızlar bir şey soracağım kalp atışlarını duyduktan sonra düşük riski baya bir azalıyor değil mi? Bazı arkadaşlar eski tecrübelerinde kalp atışlarının durduğunu Yazmış yani kalbi attıktan sonra Durmuş yani bu risk ne zamana bitecek 9 ay hep risk altındamıyız bir türlü sevincini yaşayamıyor insan Beta artıyor mu kese yi göreyim kalbini duyayım sonrada sürekli kalp atışlarını kontrol ettireyim ben depresyona girdim sanırım hiç evden çıkasım yok zaten halimde yok ili gücü de serdim geceleri de sanki hamile Değilim de amaliyattan yeni çıkmış hasta gibi midem bulanıyor her yerim ağrıyor başın Dönüyor Işık rahatsız ediyor eşimin bazı hareketleri ki her zamanki Şeyler batıyor yani mutlu olacak yerde sürekli huzursuzum

Canım kaç haftalık ki daha bu değerde görülmeyebilir üsten mi baktı benim 3000 Lerde üstten görülmüştü kese Can'ını Sıkma biraz bekle bir kaç gün bence Bebeğin seninle güzel düşün güzel olsun herşey

Allah korusun canim sanirim hareketleri hissedene kadar endiselerimiz biraz daha fazla olcak ama hareketlerden sonra oyi olduklarini anlicaz ayy ben tatildeyim esim calisiyor gormedigim icin sorun yok ama ilk hamileligimde benimde gozume batiyordu malesef

benim bebişim kalbini duyduktan sonra bizi bırakmıştı. ne yazıkki gebeliğin 9 ayı da stresli. ancak biz şimdi bize emanet edilen bebişlere iyi bakabilmek için güçlü ve pozitif olmak zorundayız. ben günde 99 defa ya mübdi çekiyorum dua etmeye çalışıyorum. Rabbim bebeğimi bana bağışla beni de bebeğime bağışla diyorum. inş. hepimiz sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız.

Cnm biz de eşimle tartıştık bugün 3. Gün. Dün hiçbirşey olmamış gibi davrandı ama ben hiç yüz vermedim bilmiyorum belki barışırız ama onu hiç affetmeyeceğim
canım ben de çok kırıldım ama unutucam. sen de unutmaya affetmeye çalış.
biz napcaz bu erkeklerle ya. hamile hamile üzüyolar ya bizi en çok o dokunuyo

kalp atışı için 7.haftada git. sonra duymayınca boşa telaşlanma canım. 5de kese 7de kalp
Yarın keseyi görürüm diye düşünüyorum zaten tabi ki bebişim sağlıklı ise:) eşim gelincede kalp atışlarını beraber duyarız:)
Erken canim sen 6.hafta olunca git evet aynen bunu demek istemistim her hamılelık farkli

Guzel haberlerini bekliyoruz pit pitlari

Allah yardımcin olsun canım cidden cok zor zamanlardan geciyoruz allah korusun askerlerimizi polislerimizi
Daha keseyi görmedim :) gidip keseyi göreyim sonra da kalp atışı için giderim tekrar:)

hosgeldiniz allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin satlarimiz ayniymis :)

Son düzenleme:
Dua et canim bol bol yapcak baska biseyimiz yok insallah guzel haberlerini aliriz Allah yar ve yardimcin olsun

Annecikler ağzımdaki tat demir yalamış gibi değil resmen porçöz içmiş gibi.
normal mi? sudan bile porçöz kokusu geliyo.
çok da severim çamaşır suyunu porçözü onlardan mı tiksiniyom yoksa

amin hepimizin inşallah bana çok olumsuz şeyler söylediler ilk başta kesesi düzensiz düşer dediler kalbi atmıyor düşebilir dediler hep korktum yüreğim ağzımda geçmek bilmedi günler ama artık olumsuz bişey yok böyle devam eder inşallah çok zor bi durum.

canım kendini üzme yoktur bişey inşallah. kese görünmesi için değerinin biraz daha artması lazım
ptesi görürsün inşallah

Canim uzulme hemen baska bir dr.a gitseydiniz cihaz eski olabilir daha once yazdim burda ama belki okumamissindir benide dis gebe yapti dr ayni gun baska dr gittim kese var dedi sakin haa sikinti yapma bak gorceksin keseyi
eşimde dedi başka doktora gidelim diye hava çok sıcak dayanamadım biz ilçede oturuyoruz sadece ilçe devlet hastanesi var ama pazartesi olumsuz derse uzak falan demicem sıcakta olsa özel hastaneye gidicez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…