2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Ya bisey sorabilir miyimmm... Yaşayan mutlaka vardır.. Umarım yanı..

5+1 haftalikken karın ağrısı normal mi?? o_Oo_O
Ayakta 5 dakika dursam karnim agriyo hemen:KK43:(
Gecicek mi bu... :KK43:
Canim benimde belim agriyor sanirim normaldir istersen bi dr.una sor
E elif8884 Benimde ara ara oluyor benimde bugün tam 5. Hafta :KK43:

Benim kocamda trendyoldan bjk Store kampanya yapmış toplamış zıbınları önlükleri :KK43: halbu ki ben 3 aydan sonra almaya başlicaktım :)
Ayy bu super haber hemen bakmaliyim fanatik besiktasliyim dogum tarihini bile 19.03 istiyorum dr kabul ederse

Canımm merak edilmek sevilmek ne güzel:) Kan verdim sonucum çıksın yazıcam canım doktoru da yarın arıycam kan değerimi söylicem cumartesi gel demişti değere göre ileri geri atabilir randevuyu
canım aklımız fikrimiz bebişlerimizde :) tecrübeli arkadaşlar değerlere çok takılmamak gerektiğini Söylüyorlar aklında bulunsun normal aralıkta olsun yeterli. bebişin annesine güzelce tutunup sağlıkla büyüsün inşallah. bebişleri böyle heyecanla büyüteceğiz Allah'ın izniyle :)

hayırlı olsun bence folik asit kullanmalısınız biz kullanıyoruz :)

Doktor Decavit'in içinde folik asitte var dedi canım. Acaba ayrıca folik asit alsam mı? Bir de fazlası Zararlı olmasın. Ayy bilmemek ne kötü :) hepimize hayırlı olsun bebişler :)

B brcky hayırlı olsun canım. Biz eşimle karar aldık. İlk 3 ay kimseye söylemeyeceğiz. Sadece yarın doğuma girecek arkadaşım var. Ona söyledim.

Ben ağustos başından beri folic trio kullanıyorum. İlk hamileliğimde çatlak vs. olmamıştı. O sebeple krem vb. kullanmayı düşünmüyorum. Sürekli panikle, korkuyla yaşamayı bırak bence. Psikolojik olarak kendine ve bebeğe zarar verirsin. Hareketlerine dikkat et, atlama-zıplama-koşma yapma. Gebeliğinde kanama gibi sorunun yoksa ( inşallah olmaz) normal hayatına devam et.

Inşallah canım. Biraz abartıyorum farkındayım ama engel olamıyorum. Inşallah dikkate alacam tavsiyelerini :)

Ben soyledim 2 katina cikinca kan degerim cogu kisiye allah korusun olcagi varsa soylesemde olur soylemesemde ben boyle dusunuyorum

Haklısın aslında. Ben de kalp atışını duyunca söyleyeceğim inşallah.

Bebegine gunluk tutan varmi?ben oglumdada tutmustum simdide tutuyorum ogrendigim ilk andan itibaren buyuyunce vericem okusunlar diye
bende yazmaya başladım her gün yazmıyorum ama iki üç günde bir yazıyorum ben günlük gibi değilde mektup şeklinde yazıyorum çok duygulandığımda etkilendiğimde falan inş büyüyünce hoşlarına gider

Merhaba kızlar 5+6 hamileyim ara ara kasık ve bel agrım var gaz snacısına benzeyen normal mi? Biraz tedirgin biriyim ilk hamileliğim gecen hafta keseyi gördük çok şür kanama lekelenme yasamadım ama tedirginim

zeseda zeseda canım moralim çok bozuk kocamla kavga ettik. sırf senin için girdim haber bekliyoraun diye.değerim 850 gibi bişey çıktı. Senin kaç çıkmıştı ikinci ölçtürdüğünde?

zeseda zeseda canım moralim çok bozuk kocamla kavga ettik. sırf senin için girdim haber bekliyoraun diye.değerim 850 gibi bişey çıktı. Senin kaç çıkmıştı ikinci ölçtürdüğünde?[/QUOTE]
Canim benimde günüm size yakın. Merak ettim. Diğer değerlerin kaçtı. Şu an için Bulunduğu zamana göre çok ii geldi bana değerin. Sat in neydi

Evet elini temizce yikayacaksin ki enfeksiyon falan kapmayasin. Igneyle 1 tane del icinden sivi cikiyor zaten iyice ileri it agizdan alinandan cok daha etkili ve yan etkisi oldukca az diyorlar. Bende uyku hali yapti biraz agiz tadi degisikligi ve mide.bulantisi hafif ama az yani yedim ictim sorun yok. Bence cekme bosa agizdan kullanip. Yatarken kullan ki iyice etki etsin sabahta 6.30da kullandim 12ye kadar uyumusum hic uyuyamam
Canım bana iğneyle del falan demedi direk içeri gönder o erir dedi hatta emin olmak için whatsupdan sordum tekrar iğneyle herhangi bir yerinden bir delik açıp içeri yolluyorum o zaman bir iğne bulup ucunu yakıp kolonya ile silip deleyim ozaman bana hiç del falan demedi de teşekkür ederim canım

Ya bisey sorabilir miyimmm... Yaşayan mutlaka vardır.. Umarım yanı..

5+1 haftalikken karın ağrısı normal mi?? o_Oo_O
Ayakta 5 dakika dursam karnim agriyo hemen:KK43:(
Gecicek mi bu... :KK43:
Normal canım benim yazılmalarıma bakarsan sürekli bunu sordum Karnı ağrıyan var mı die merak etme ben şu an 6.hadtanın içindeyim yeni geçti

Kızlarrrr evde yaptığım 3 tane silik çıkan teste dayanarak kendimi hamile ilan ediyorum :KK48: gecikmenin 2. Günü ve 3. İkinci çizgi baya baya silikti, bugün gün içinde tekrarladım testi (sabah ilk idrar ile değil yani) daha koyu çıktı. Bu arada bugün gecikmenin 5. Günüydü herhalde 3 testte yanılıyor olamaz değil mi? (Bu msjı buraya yazacağıma başka başlığa yazmışım yanlışlıkla neyseki hamilelikle alakalı yine :KK53: )

zeseda zeseda canım moralim çok bozuk kocamla kavga ettik. sırf senin için girdim haber bekliyoraun diye.değerim 850 gibi bişey çıktı. Senin kaç çıkmıştı ikinci ölçtürdüğünde?
Canim benimde günüm size yakın. Merak ettim. Diğer değerlerin kaçtı. Şu an için Bulunduğu zamana göre çok ii geldi bana değerin. Sat in neydi[/QUOTE]
Canım sat 18 temmuz. 3+6 da değerim 185di bugün 4+3 de değerim 850 çıktı. Sende değerler sat nasıl?

Artık onu göze aldım canım Şubata kalacak eş durumu bizim aman sağlıkla gelsin bebiş atanayım da varsın Şubat'ta bitsin 1,5 yıl sürsün adaylık :)
Bu yıl adaylığı kalkmayanlarda eş durumundan yararlana biliyor, seneyede öyle olur muhtemelen ama okulda 1 yıl fiili olarak çalışmamış olman tayin isteyio istememeni etkiker mi onu bende bilmiyorum.

Canım bana iğneyle del falan demedi direk içeri gönder o erir dedi hatta emin olmak için whatsupdan sordum tekrar iğneyle herhangi bir yerinden bir delik açıp içeri yolluyorum o zaman bir iğne bulup ucunu yakıp kolonya ile silip deleyim ozaman bana hiç del falan demedi de teşekkür ederim canım

Tatlim gec eriyor ya bir an evvel etki etsin diye. Zaten eliptik sekilde ya o sivri kismindan delip hemen yolla içeri. Enjektor ignesi varsa iyi olur yoksada yaksanda olur sanirim yak igneyi sonra yıka bi genede tatlim. Sifa olsun hepimize

X