2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kızlar 4. Hafta ve 5. Haftalar da adet sancısı cekeniniz oldu mu. Olduysa ne zaman sancılar azaldı çok merak ediyorum. Ben daha çok yolun basindayim. Şancım var 2 gündür. 4. Hafta 2 Günlüğüm. Size de sormak istedim.

Ben de söyledim valla önüme kim geldiyse. Zaten ondan ona, ondan ona yayılmış :21:
Nazara inanırım ama böyle bileye de inanmam. Sonuçta ilk hamile biz değiliz, son da olmayacağız. Allah herkesin evladını bağışlasın.
Geçenlerde kuzenim doğum yaptı, mevlüt okutmak için 40 ı çıksın diye bekliyorlarmış nazar değmesin diye. Bu kadar buldumcuk olmayın dedim ya. Sanki nazar deyse 40 ından sonra deymeyecek. Sinirlendim bak yine şimdi :KK11:

Kızlar 4. Hafta ve 5. Haftalar da adet sancısı cekeniniz oldu mu. Olduysa ne zaman sancılar azaldı çok merak ediyorum. Ben daha çok yolun basindayim. Şancım var 2 gündür. 4. Hafta 2 Günlüğüm. Size de sormak istedim.
Canım ben 6.hafatya kadar çektim merak etme bende çok endişelendim ama geçti çok şükür

Canim benim 6 haftaya girince bitti, daimi bir sanci degildi ama ara ara gelip gidiyordu, kese yerleşiyor, rahim genişliyor gecer ins kisa bir sure sonra :)

Hoşbulduk :KK70:

cnm meraba öncelikle tebrik ederim hayrlı olsun hamileliğini öğrenmeden önce belirtilerin neler oldu cnm

Çok teşekkür ederim :)) benim sadece göğüs ucunda acı ve ucunun çevresindeki bölgenin büyümesi şeklinde belirtim oldu. Ağrı sızı kasığımda batma hiçbir şey yaşamadım. Ancak eşime göre kokum yoğunlaşmış, şekerli bir koku alıyormuş benden, bana sen hamilesin diye o söyledi (Burnu çok hassastır) üstelik beklenen adet tarihime daha 7 gün vardı. Onun dışında durup dururken mide yanmam oldu ama ben şüpheli ilişkiden dolayı acaba demesem ona yormazdım. Bu kadar sanırım :)

Canım bana elini iyice yıka sonra iyice derine gönder falan dedi ama ben sanırım bunu yapmam şimdi yanlış bi şey Yaparım falan ağızdan içermeye devam edecem sanırım yan etkileri çok olduğundan ağızdan içme Demişti sende vajinal yapınca yan etki olmuyor mu
Evet elini temizce yikayacaksin ki enfeksiyon falan kapmayasin. Igneyle 1 tane del icinden sivi cikiyor zaten iyice ileri it agizdan alinandan cok daha etkili ve yan etkisi oldukca az diyorlar. Bende uyku hali yapti biraz agiz tadi degisikligi ve mide.bulantisi hafif ama az yani yedim ictim sorun yok. Bence cekme bosa agizdan kullanip. Yatarken kullan ki iyice etki etsin sabahta 6.30da kullandim 12ye kadar uyumusum hic uyuyamam

canım bende 4+4 üm bende Sancı olmadı hatta hiç bir belirtim yok bu yüzden de hareket ederken unutuyorum hamile olduğumu. ama forumdan okuduklarıma göre kasık ağrısı sık görünen bir belirti kısa süre de geçecektir tahminen. kanaman olmadığı sürece endişelenme. sıkı sıkı tutmuş bebişin annesini.

Ya bisey sorabilir miyimmm... Yaşayan mutlaka vardır.. Umarım yanı..

5+1 haftalikken karın ağrısı normal mi?? o_Oo_O
Ayakta 5 dakika dursam karnim agriyo hemen:KK43:(
Gecicek mi bu... :KK43:

Tommbik bugün doktora gidecektin canım nasıl geçti. güzel haberlerini gelişmelerini bekliyorum.
Canımm merak edilmek sevilmek ne güzel:) Kan verdim sonucum çıksın yazıcam canım doktoru da yarın arıycam kan değerimi söylicem cumartesi gel demişti değere göre ileri geri atabilir randevuyu

Kocalardan bahsetmişsiniz ben de bi alışveriş sitesinde indirim varmış dedim bakıyım mı dedim bak da alalım hemen diyo:) normalde hiç sevmez para harcamayı :KK48:

X