2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Tşk ederım bir an kimse kullanmıyor sanmıştım. Mide bulantısı yapabilir o yüzden yatmadan al demişti Dr.Um sen nasıl kullandın bulantı yaptı mı sende?
Bende sabah yedikten sonra alıyorum. Dr aç al diyo emilimi daha ii olur ama cesaret edemedim pek aç almaya. Bulantım var ama bence ilactan değil tam tersi bulantıyi bastırir demislerdi. 1 gün decavit 1 gün folbiol alıyorum. Inan decavit aldığım gün daha ii hissediyorum kendimi.

kızlar çok hızlısınız cumartesi öğlenden sonra 1.5 gün giremedim, mesajları yeni okuyup bitirebildim. herkesin güzel telaşları soruları... Allah herkese huzur versin, rahatlık en önemlisi.
daha çok uykusuzları gördüm forumda, emin olun terside çok fena... 12 olmadan uyuyorum, o saate kadar da zor oturuyorum zaten. 10 olmadan yataktan kalkamıyorum. evde her iş birikti, kolumu kaldırıp birini tamamlayamıyorum. çarşıda bi işimi halledip gelene kadar aşırı yoruluyorum. göğüslerimden hiç bi gömleğim, düğmeli hiç bişey olmuyo ne giyeceğimi şaştım... ama sizinkiler yanında şükür hiç bi farklılık yok sayılır.
1.67 boyum 73 kilo ile hamile kaldım, Allahtan iştahım açılmadı ama onu da yiyim bu da bebişe yarar diye yiyorum sürekli bi de tatlı çok seviyorum.... şmdiye kadar kilo almadan idare ediyorum, inşallah almamda.
dr.umuzun hesabına göre 7+0 ız bugün,yarın kalp atışı için randevumuz var. heycanla bekliyoruz teyzoşlar :)

kızlar ben henüz ailem dahil hiç kimseye söylemedim, yarın kalp atışı duyarsak söylemeyi düşünüyoruz eşimle. 2 aileninde büyük çocuğu bizleriz ve 4 yıllık evliyiz. onlarda ne zamandır bekliyo bu haberi... kocamada süpriz yapamadım, birden çığlık attım sonucu görünce :)
sizler fikir verebilir misiniz, nasıl söylediniz ailelerinize?

kızlar ben henüz ailem dahil hiç kimseye söylemedim, yarın kalp atışı duyarsak söylemeyi düşünüyoruz eşimle. 2 aileninde büyük çocuğu bizleriz ve 4 yıllık evliyiz. onlarda ne zamandır bekliyo bu haberi... kocamada süpriz yapamadım, birden çığlık attım sonucu görünce :)
Benimki planliydi istediklerimi biliyorlardi kimseye supriz olmadi aradim soyledim sadece

ben daha söylemedım canım ,kalp atısları duyulunca artık yavas yavas soylerım

nasıl tutuyorsun canım ? deftere ne hissettiklerini mi yazıyorsun , doğduktan sonra belki onun yaptıklarını yazarsında hamilelikte ?
Evet canim neler hissettiklerimi ogun neler yaptigimi deftere yaziyorum e-bebekten bir annenin gunlugu diye bir defter almistim ona yaziyorum
merhaba kizlar
sabah dra gttim alttan kalp atisini bebegimi gorduk.agladim. kanamam kesede degilmis dr dinlen dedi birde hap verdi.
haftaya kontrolum var
Maşallah gozun aydin canim

Kızlar merhaba bende az önce bebeğimi ve kalp atışlarını duydum sizlere bir şey danışacağım ben bu pregestrenu ağızdan alıyordum ve inanılmaz mide bulantısı baş Dönmesi yapıyordu Dr bugün aynı kapsülü vajinadan fitil gibi kullanabilirsin dedi şimdi eve geldim içini okudum ağız yoluyla Kullanım içindir diyor acaba ben mi yanlış anladım aynı yuttuğum hapı mı fitil gibi kullanıcam kafam karıştı biraz kullanan varsa yardımcı olabilir mi

Kızlar merhaba bende az önce bebeğimi ve kalp atışlarını duydum sizlere bir şey danışacağım ben bu pregestrenu ağızdan alıyordum ve inanılmaz mide bulantısı baş Dönmesi yapıyordu Dr bugün aynı kapsülü vajinadan fitil gibi kullanabilirsin dedi şimdi eve geldim içini okudum ağız yoluyla Kullanım içindir diyor acaba ben mi yanlış anladım aynı yuttuğum hapı mı fitil gibi kullanıcam kafam karıştı biraz kullanan varsa yardımcı olabilir mi

Canim bende vajinal kullaniyorum ama bunu steril bir igneyle 1 kez delerek vajinaya yerlestirmek gerekiyormus doktor oyle tarifledi. Yanlis anlamamissin yani.

Canim bende vajinal kullaniyorum ama bunu steril bir igneyle 1 kez delerek vajinaya yerlestirmek gerekiyormus doktor oyle tarifledi. Yanlis anlamamissin yani.
Canım bana elini iyice yıka sonra iyice derine gönder falan dedi ama ben sanırım bunu yapmam şimdi yanlış bir şey Yaparım falan ağızdan içermeye devam edecem sanırım yan etkileri çok olduğundan ağızdan içme Demişti sende vajinal yapınca yan etki olmuyor mu

X