2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Korkma canim hic biseycik olmaz allahin izniyle. Bugunku degerlerin kac cikti senin? Bide ben saglik ocagina hic gitmedim ya cok da ilgisizler zaten gicik oluyorum onlara.
Bugun yaptrmadım cnm gecen carsamba 53 tü cuma 165 persembe yaptrcam bıdaha bende sevmıyorum saglık ocagnı ama mecburmus onlarda bebegı takıp edıyomus

[QUOE=, post: 42225798, member: 668223"]Kızlar bu değerlere bu kadar takmayin lütfen bnm doktorum daha hic betama baktırmadi bizim için suan önemli olan bebeğin düzenli büyümesi ve kalp atışıddeğerlerine bu kadar takma dedi bana hiç bakmadı bile canlarim sizde takmayin bebeğim iyi diye düşünün yeter bu meleklerinizi strese sokmayin anneleri :KK36:[/QUOTE]
Canim insallah inan ctesi keseyi gorsem derin bir oh diycem. Bebegimiz iyi olsun kucagimizda olsun hep dua ediyorum hepimiz icin.

Bugun yaptrmadım cnm gecen carsamba 53 tü cuma 165 persembe yaptrcam bıdaha bende sevmıyorum saglık ocagnı ama mecburmus onlarda bebegı takıp edıyomus
telefon aciyorlardi bana kilo icin sonra bebegi kaybettik bunlarda dogum oldu ya diyor biz sistemden takip ettik bebegin tcsini girmemiz lazim oysa ki ben 4 ay once kaybetmistim aradiklarinda olu dogum olmustu.

pardon canım pardon canım 3+4 yazmışım ilk kan testimi 3+6 da yaptım 301 di.
Aynı günlereyken yaptırmıştık hatırlıyorum senin değerlerin yüksek ama artış olarak ikimizinki de iyi. Doktor benim ilk değer için de 3+6 için iyi demişti. Baya baya içim rahatladı aslında.inşallah keseyi kalp atışını da görür seviniriz:)

[QUOE=, post: 42225798, member: 668223"]Kızlar bu değerlere bu kadar takmayin lütfen bnm doktorum daha hic betama baktırmadi bizim için suan önemli olan bebeğin düzenli büyümesi ve kalp atışıddeğerlerine bu kadar takma dedi bana hiç bakmadı bile canlarim sizde takmayin bebeğim iyi diye düşünün yeter bu meleklerinizi strese sokmayin anneleri :KK36:
Canim insallah inan ctesi keseyi gorsem derin bir oh diycem. Bebegimiz iyi olsun
kucagimizda olsun hep dua ediyorum hepimiz
icin.[/QUOTE]
canım beni de cumartesi çağırdı doktor kese için.inşallah keseyi görğrüz güsel güsel. :)

Kızlar bence de değerlere çok takılmayın. Ben 5+0 iken 829 çıktı. Ikinci kez yaptıracaktım doktorum gerek yok gel ultrasonda bakalım dedi ve sorun yok diye bir daha yaptırmadı. Önce Allah'a sonra doktorunuza güvenin üzmeyin çift canınızı :KK15:

[QUOTE="cerrodoksin, post: 42224860, memallah beklenenden biraz fazla artmis ama o gayet normal bir artış. Benim 3+2de 63.5 3+4 de 279.5 çıktı bi dahada baktirmadim esim surekli baktirilmaz falan dedi ortalikda karisik cikamadim.hic[/QUOTE]
4 kat artmış canım hay maaşallah ikiz mi acaba ya cumartesi doktor çıkışı haber ver mutlaka. Ben öğleden sonra gitçem ben de haber veririm

Kızlar eşimle tartıştık bitti tekrar tartıştık bitti tekrar tartıştık artık tekrar tartışmamak için konuşmuyom çok kötüyüm çok ağladım karnım ağrıyo korkuyorum :KK43:

matsiyahoje matsiyahoje tatlim ikimizde ctesi günü hayirli haberler aliriz insallah. Mutlaka haberleselim.Sen neden tartistin kino kadar cok keske bastan konusmasaydin simdi o kadar hassasiZ ki hormonlardan iyice buyur icinde. Sen git bi ilik sut ic yat uyu minisini de strese sokma yarin gecer siniriniZ uyumazsan daha da buyutursun.

matsiyahoje matsiyahoje tatlim ikimizde ctesi günü hayirli haberler aliriz insallah. Mutlaka haberleselim.Sen neden tartistin kino kadar cok keske bastan konusmasaydin simdi o kadar hassasiZ ki hormonlardan iyice buyur icinde. Sen git bi ilik sut ic yat uyu minisini de strese sokma yarin gecer siniriniZ uyumazsan daha da buyutursun.
Of canım bebek de çok gerildi karnım ağrıyo bi sağdan bi soldan vuruyo. Haklısın canım yatıp uyumak lazım en mantıklısı. Aslında bişey de konuşmadım eşim başlattı sonra devamı geldi ikimizi de hayta kendini de perişan etti :KK43:

Merhaba kızlar bende 4+6 yım bugun hamılelımı ılk ogrendım zamanlarda cok karnım agrıyodu kasıklarım ama artık pek agrı yok ınsan agrı olmayıncada korkarmı ya agrımayınca sankı gelısmıyomus gıbı gelıyo cuma gıdıcem doktora ama korkuyorum cok sizlerde agrısı olmayan varmı
Cnm ,ben henuz keseyi gormedim bendede hic agri sizi bisey olmadi ,bende korkuyorum ,midem bulansa sevinicem ki bulanmamasi avantaj aslinda

Kızlarrrr evde yaptığım 3 tane silik çıkan teste dayanarak kendimi hamile ilan ediyorum :KK48: gecikmenin 2. Günü ve 3. İkinci çizgi baya baya silikti, bugün gün içinde tekrarladım testi (sabah ilk idrar ile değil yani) daha koyu çıktı. Bu arada bugün gecikmenin 5. Günüydü herhalde 3 testte yanılıyor olamaz değil mi? (Bu msjı buraya yazacağıma başka başlığa yazmışım yanlışlıkla neyseki hamilelikle alakalı yine :KK53: )
Dogrudur buyuk olasılıkla testten cikan sonuclar kandan baktirsan kesin sonuc verir
Kizlar sizce benim degerlerim cok mu anormal ya kafayi yiyeceğim gercekten mol gebelik midir sizce oof of bir yıkım daha kaldirabilir miyim bilmiyorum
Canim takilma degerlere dollenme ile alakalidir gonlunu ferah tut cok arastirmamaya calis moralin bozulur
slm kızlar...bende dün gittim doktora..çok şükür hersey yolunda..kese büyümüş ...kandeğerim yükselmiş ....5+1...6900 beta hcg......kesin olarak dış gebelik falan yok ...bu sefer güzel haberler aldım nihayet biraz içim rahatladı...merak ettimde sanki tanıdık birilerini gördüm aranızda 2012 şubat annesi olan var mı
Gozun aydin canim demiştim bazi dr.lari anlamak imkansiz ben 2011 mart annesiyim
Kızlar eşimle tartıştık bitti tekrar tartıştık bitti tekrar tartıştık artık tekrar tartışmamak için konuşmuyom çok kötüyüm çok ağladım karnım ağrıyo korkuyorum :KK43:
Canim bu donemde erkeklerdede olabiliyor cunku seni anlamiyorlar hormon nedir pek bilmiyorlar eski seni istiyorlar ama 3 aylik donemde sikintilar olabiliyor bizde eskisi gibi olamiyoruz tatli canini sikmamaya calis en guzel zamanlarini aglayarak gecirme çok zor biliyorum ama stres hem sana hem bebege zararli hisseder annesi uzuldugunu

Kızlar şu an mahvolmuş durumdayım. Mide bulantısı ve ardından uzun süren bir kusma
.yatamıyorum da. Ama o vitaminden sonra oldu
Bendeee hem agriyo hem bulaniyo dr.un verdigi folik asittenmi anlamadimki gecmis olsun sanada tatlim

X