2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Gozun aydın canımm hayırlı olsun hosgeldin aramızaaa :) HAbibte HAbibte
tofitaa tofitaa merhaba canımm hayırlı ugurlu olsun insallah saglıkla alırız bebiskoları kucagımıza bende 30 tem kalp atısını duymaya gidicem cok heyecanlıyım :)
Ben folidoce kullanıyorum folik asit+b12 vitamini bi arada baskada birsey kullanmıyorum bence sen her söylenene kulak asma doktorun zaten yönlendirecektir kasık agrısı icinde dr um bunlar normal belirtiler dedi sen yeterki agır kaldırma agır is yapma beslenmene cok cok dikkat et kavrulmamıs kuruyemisle yaz meyvelerini bol bol tüket araögün yap süt yogurt peynir tuket bunları dedi herseyde ilaca basvurmayalım dedi organik beslen tlf laptop hatta wifi olan oda da dahi olmicaksın dedi cig sebze et yeme vs vs bende cok ilac kullanmaya karsıyım cok sükür dr. Umda oyle
Canimm cook tesekkur ederim yediklerime cok dikkat ediyorum hatta gecici bir surede olsa sevdigim ama zararli olabilecek çok seyden bile vazgectim:))) icim rahatladı yazdiklarini okuyunca:KK66: kiyafetlerimden gobek tarafi çok dar olanlari giymiyorun yuz ustu yatmiyorum fln..:) sende cok dikkat et:)

Bende sürekli halsizim sürekli yatasım var. Midem berbat , ağzımda acı bi tat ve sürekli bi tükürük salgısı.. Hep yatmak istiom ama 3 yasında bi kızım var:/

Bende 2013 nisan annesiyim
Kısmetse 2016 mart annesi olacağım. Hepimize hayırlı olsun. Bebislerimizi sağlıkla kucağımiza alırız inşallah.
İlkinde hiç mide bulantısı olmamisti. Bu sefer bulantım ve baş dönmem var. 2 gündür biraz azaldı. İnşallah geçer gider.

J
Bende 2013 nisan annesiyim
Kısmetse 2016 mart annesi olacağım. Hepimize hayırlı olsun. Bebislerimizi sağlıkla kucağımiza alırız inşallah.
İlkinde hiç mide bulantısı olmamisti. Bu sefer bulantım ve baş dönmem var. 2 gündür biraz azaldı. İnşallah geçer gider.
Hayirli olsun canim bulanti zor bana beyaz leblebi cok iyi geliyor bide sen dene istersen ins artmaz da yoksa hicbirsey fayda etmiyor :KK43:

selam kizlarrr bendede halsizlik ve agiz kurulugu var uykum.var 2 yasinda kizim.var uyumadan uyumama ama uyuyacagi yok:mad::mad::mad::mad::mad:

selam kizlarrr bendede halsizlik ve agiz kurulugu var uykum.var 2 yasinda kizim.var uyumadan uyumama ama uyuyacagi yok:mad::mad::mad::mad::mad:
Uyumaz canim gozune bakiyorsun ya uyumaz benim 2 bucuk yasinda kizim var cocukla hamilelik iki kat zor oluyor bi yandanda cok uzuluyorum oda kucuk ve iyun istiyor allah yardimcimiz olsun coooook zor :KK43: ama cokkkkda guzel kardesim deyim karnimi optugumde hersey bitiyor :KK66:

merhaba hanımlar herkese ıyı bayramlar. sayfaların cogunu okuyamadım umarım herkes ıyıdır. mıdem yazı okurken bıle cok bulanıyor. bu hafta 3 kere ıstıfra ettım. bulantılar agır gelmeye basladı. ınsallah bır an once atlatırız. bebıslerımızı sagsalım kucagımıza alırız.

Kızlar ara ara adet sancısı gibi sancı çekiyorum genellikle kısa süreli oluyor sizde de oluyor mu

Bende bu aralar yediklerime dikkat ediyorum abartmamaya calısıyorum yoksa istahım acıldı yersem yerim epeyce pek kiloda almak istemiyorum bebekte beslensin istiyorum hedefim ilk 3 ay hic kilo almamak insallah basarırım 2. 3 ayda ayda 1er kilo 3. 3 ayda 5 kilo hedefliyorum

Merhaba kızlar
Ya bu hcg testini iki günde bir mi yaptırmak lazım ben bi kere yaptırdım başka yaptırmadım keseyi gördük haftayada kalp atışı için gidicem inşallah ama bu kadar çok test bana fazla geliyo bide kan vermekten hiç hoşlanmıyorum zaten :KK43:(

Arkadaslar Nasılsıniz aranızda bursada olan var mı doruk tıp merkezini düşünüyorum ama orayla ilgili bilginiz varmı :)

X