2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar midemde karışıklık mı desem bir şeyler oluyor tam bulantı gibi de değil ama kötü işte midem herşeyi karıştırarak yemişim gibi sanki ..böyle hisseden var mı akşam yemekten sonra başladı

Herkese merhaba. İyi akşamlar :) Ben de hamile olup olmadığımı 23'ünde öğreneceğim ama doktor "bu ay çok umutluyum,olur" deyince dayanmadım aranıza katılmak istedim.

Daha önce miyom ameliyatı olduğum için mecbur sezaryen olmam lazım. Hamileysem sezaryen tarihi de kasıma denk geliyor :)

İyi akşamlar kızlar folbiol Nasıl içiyorsunuz... Eczane gece aç karna yazmış..

Kağıdında yazar canım ama bildiğim kadarıyla tok içiliyor. Yemek saatlerine bağlı alınması gereken bir vitamin değil. Sadece demir hapı yeme ve içmeye göre düzenlenir diye biliyorum.

ben de tok biliyrdm ama gece aç yazınca soruyum dedim . Teşkr edrm cnm.

Ben henüz folikasite baslamadim..doktora gidince yazar sanırım. .şu an evde gynofenol vardı onu içiyorum aç karnına sanırım o aciktiriyo..

Merhaba kızlar hepinize hayırlı sağlıklı hamilelik geçirmenizi diliyorum bende Allahım izniyle kasım annesi olacağım inşallah. İlk testte 321.6 çıktı salı tekrar gideceğim kadın doğumcu izinde olduğu için elimde sadece şuan test sonucum var :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…