2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
O zaman muhtemelen benimde görünmeyecektir ama yine de en azından içim rahat olsun istiyorum
Hayırlı olsun sizin de :) Süreçlerimizi paylaşalım aynı tarih madem
Keseyi göremeyince sadece kan testi istedi. Sonra arayıp değerini ve gelmem gereken günü söyledi. Folik asit ve imom die 2 vitamin yazdı. Bilgilendirme yaptı yemeklerle ilgili.

Eğer müsaitsen hemen kan testine git derim. Yerleşme kanaması da olabilir. Kan testinde çıkan rakam daha belirleyici. 2 gün sonra tekrarlarsın. Yükselirse emin olursun. Kan testinde korkulacak bir şey yok. 1 saatte alabilirsin sonucu.

Canım bence hemen doktora git. Gecikirsen eşin söylemedin diye daha çok üzülür. İnşallah herşey normaldir stres yapma. Doktorunu ara en azından belki bi ilaç progestan falan ihtiyaç vardır. Hayırlı olsun mutlu ol eskiyi düşünme allah her zorluğun ardından bi güzellik verir pozitif ol.

kullanmayinca cok rahatsiz oluyorum canim ya sanki koku oluyormus gibi geliyor. Sanirim vazgecemeyecegim seylerden biri günlük ped :)

Artışın güzel kuzum kadana takma iki katı olmak zorunda değil, alt sınırı 1,66 kat artması gerekiyor. Şimdi üzülmeyi bırak annesi bebişi huzursuz etme sakın

Teşekkür ederm cnm,,, cvplarınnz beni çok mutlu etti..: eksik olmayın kızlar..

HEMEN HCG YAPTIR SONUCA GÖRE HAREKET ET BENİMDE EN SON DIŞ GEBELİK OLDU BİZİM 1 İÇİN 1 GÜN BİLE ÇOK ÖNEMLİ

Canim benim de adet gunu coook az kahverengi leke geldi sonra hic gelmedi. Cizgi ciktiysa hamilesin leke de yerlesme lekesidir insaallah. Bence esine dogum gunu hediyesi olarak mujdeni ver

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…