2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Arkadaslar harfleri anlamadım bebeğim kaç haftalk oluyor

Eklentiler

• 20160421_183122.png
    20160421_183122.png
    415,5 KB · Görüntüleme: 47
canım peki senin yumurtalar da sorun varmıydı ya da eşinde hani günde ikimi bir mi kullanmak uygun benim için o yüzden sordum aç tok fark ediyor mu peki
Dedimya adetin 4 gunu basliyorsun sabah kahvalti yap 9 da ic aksam yemek ye 9 da ic yani 12 saatte bir ic aksatmasan hersey daha iyi sonuc verir bende sorun yoktu iki oglum vardi zaten klomen 5 mg olucak icinde 10 adet var adet bittimi iki gunde bir iliski olsun adetin 10 gunu basla 10-12-14-16-18-20 gunlerde olsun canim calismalar

ebyar ebyar bende idrar yolu enfeksiyonu çıktı ve 3 gündür antibiyotik kullanıyorum. Doktorum kasık ağrın var mı ağrı kesici de yazıyorum dedi, ağrım yok dedim ama dünden beri hafiften ağrım var sanki parol içince geçiyor. Sende bi görün doktoruna istersen canım.

Ya ben de tam benzerini yazacaktım.
Bugün uzun aradan sonra uzun süreli yürüdüm de
Sol kasığım ağrıyor yürürken ama sonradan oldu.
Belim de ağrıdı.
Sizlerde de oluyor mu?
Olmaz mi hic bi gun iyiysem bigun agrim oluyo normalmis ama dr uma sormustum

Arkadaslar harfleri anlamadım bebeğim kaç haftalk oluyor
ben yazayim diyodum ama Ikra meyra Ikra meyra benden once yazmis.aynen oyle canim.

Canım bizim topicte çok var ilk bebişi küçük olup hamile olan. Mesela ben :KK66: benim kızım da 20 aylık:KK200:

Ah ah bende oyleyim.6 bucuk yasinda oglum ve mayisin 6 sinda 18 ayini doldurcak kizim var.3.cu supriz canim.emiyordu kizim daha mecburen biraktirdim goguslerim cok aciyordu.

X