2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
kızlar 15 aydır bebek istiyoruz rahim filmim felan her şey çekildi eşimin testler bana testler yapıldı ve her şey normal dediler ama olmuyor şimdi aşılama yaptırmayı düşünüyorum nasıl bir yol izlemem gerekli bugün regl oldum ne zaman doktora gitmeliyim beni biraz süreç ile alakalı bilgilendirir misiniz

Göbekte tüylenmeden bahsetmişsiniz benim gibi pıhtılaşması olup her gün göbekten iğne olanları bir görseniz daha şimdiden göbeğimde iğne yapacak yer kalmadı dünya haritası gibi yeşil mor insanın canı sıkılıyor ama elden başka da bişey gelmiyor
Bir arkadas gobegınde tüylenme cok oldgnu almayı dusundugunu söyleyınce bende boyle bir post attım.Eltimde 32.haftada. hergün gobekten iğne oluyor insülün için,yakınımda yasayan var.gecmıs olsun cokcok

Ben netten araştırıp hidiroid jel kullanıyorum ama hiç iyileşmiyor yenisini yapıncada başka bir renk oluşuyor çok nadir morarmadan iğne yaptığımız
Hidroid jel i bende oğlumda kullanıyorum.ani düşme çarpma vs de morarma ve şişmeyi kısmen önlüyor.Hamılelıkte sakıncası varmı yok mu o açıdan hiçbilgim yok.aslınds prospektüsü hiçte okumadım,içinde biraz antibiyotk etkı oldgnu bılıyorum,ama yanılıyor olabılırım

Eki Görüntüle 1817842 Günaydın arkadaşlar bugün doktora gittim 9+3 gözüküyor sesi 3 gün fark vardı kapanmış 9 haftada kolları belirgin olmuyor mu ultrasyona bakabilirmisiniz.Cinsiyet olarak da tahminlerini bekliyorum
Kızlar nasıl anlıyorsunuz ben daha kolu kafası neresı bu haftalarda zor çözüyorum.
Bnmde son ultrasonum bu goruntude.yarın muaynem var insallah hersey yolundadır.

kızlar 15 aydır bebek istiyoruz rahim filmim felan her şey çekildi eşimin testler bana testler yapıldı ve her şey normal dediler ama olmuyor şimdi aşılama yaptırmayı düşünüyorum nasıl bir yol izlemem gerekli bugün regl oldum ne zaman doktora gitmeliyim beni biraz süreç ile alakalı bilgilendirir misiniz
Raglin 2 ci gunu gidiyorsun yumurta gelistirici igne veya klomen veriyor doktorun sonra yumlarin 18-20mm oldugunda catlatma veriyor esinde 2-3 gun iliskiye girmicek doktor cat igneni yaptiktan sonra 24-36 saat lerde gelin asilama yapalim diyecek tabi siz tedavi hic olmadiysaniz bunlari en son asamada yapiyorlar tatlim rabbim gonlunuze gore nasip etsin inssallah vakti zamani geldimi rabbim bekletmez insallah inciiitanesi inciiitanesi

Raglin 2 ci gunu gidiyorsun yumurta gelistirici igne veya klomen veriyor doktorun sonra yumlarin 18-20mm oldugunda catlatma veriyor esinde 2-3 gun iliskiye girmicek doktor cat igneni yaptiktan sonra 24-36 saat lerde gelin asilama yapalim diyecek tabi siz tedavi hic olmadiysaniz bunlari en son asamada yapiyorlar tatlim rabbim gonlunuze gore nasip etsin inssallah vakti zamani geldimi rabbim bekletmez insallah

yani tedavi derken canım kaç doktora gittiysem her şey güzel yumurtan çatlaması felan filan derken hiç tedavi uygulamadan 1 sene geçti ve bende sinirlendim 5 aydır doktora gitmedim

yani tedavi derken canım kaç doktora gittiysem her şey güzel yumurtan çatlaması felan filan derken hiç tedavi uygulamadan 1 sene geçti ve bende sinirlendim 5 aydır doktora gitmedim
Canim doktora git ben klomen tedavisi baslamak istiyorum dersin 2-3 yumurtan olusur ve pregniyl igne ile yumlarin catlatilir reglin 10-12-14 gunlerinde yum takibi yapiliyor yumlarin buyuklugu 18-20 mm buyuklugune gelince catlatma yaptiriyor canim istersen bir doktora git derim konu basligi vereyim orda takip edebilirsin cogu hamile cnm klomen ile catlatmadan sonra kacinci gun gebelik testi yapilir googleden arat cnm

ovülasyon testi kullansana belki o zaman işe yarar yumurtlamanı takip ediyorsun ovülasyon testi kullanan arkadaşlar var bak istersen sayfaya

Hee birde sorun yoksa yanlizca klomen kullanirsin yumurta sayin cogalir ve sansin daha cok artar canim catlatma ignesine gerek yok o zaman ben gizli klomen kullandim doktordan ve su an ikiz gebesiyim :KK49::KK200::nazar::anneadayı::emir_bebek::nazar::KK200::emir_bebek:

Canim doktora git ben klomen tedavisi baslamak istiyorum dersin 2-3 yumurtan olusur ve pregniyl igne ile yumlarin catlatilir reglin 10-12-14 gunlerinde yum takibi yapiliyor yumlarin buyuklugu 18-20 mm buyuklugune gelince catlatma yaptiriyor canim istersen bir doktora git derim konu basligi vereyim orda takip edebilirsin cogu hamile cnm klomen ile catlatmadan sonra kacinci gun gebelik testi yapilir googleden arat cnm

yarın hormon testi tekrar yaptıracağım yaptıralı 6 ayı geçti çünkü

Kızlar bana cinsiyet tahmini yapar mısınız :)) Ikra meyra Ikra meyra ve anlayan diğer arkadaşlar :KK66:
IMG_20160421_170409.JPG

nasıl kullandın bana da söyler misin alayım bende çünkü doktora gitmekten sıkıldım resmen
Klomen 10 adet var reglin 4 gunu basliyorsun sabah 1 aksam 1 canim reglin 10-12-14-16-18-20- gunlerinde iliski rabbim nasip etsin cnm

Ikra meyra Ikra meyra Listeye eklermisin benide? Hergün yazıyorum ama şimdi online kn belki gözünden kaçmaz:)
Canim ben surekli uzanarak tldn giriyorum pc basina gecmiyorum Sihirlidegnek Sihirlidegnek ricaettim listeye eklermisin diye oda sag olsun ekliyor ismini etiketleyerek bilgilerinizi verin canim

X