2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Hidroid jel i bende oğlumda kullanıyorum.ani düşme çarpma vs de morarma ve şişmeyi kısmen önlüyor.Hamılelıkte sakıncası varmı yok mu o açıdan hiçbilgim yok.aslınds prospektüsü hiçte okumadım,içinde biraz antibiyotk etkı oldgnu bılıyorum,ama yanılıyor olabılırım
Canım benim face de takip ettiğim bir grup var kan pıhtılaşması olan hamileler orada hamilelerin doktoru önermiş bende aile hekimime sordum kullanabilirsin dedi.. Ama yok inan fayda etmiyor yeşil mor sarı her renk var maşallah Göbüşümde...

kesinlikle süper bi annesin umarım bende senin gibi bilinçli bir anne olurum canım :)

amin canım teşekkür ederim güzel duan için Rabbim gönünüze göre versin inşallah hayırlısını :)

amiinn ama dediğim gibi henüz net belli değil doktor öyle görüyorum ama çok erken henüz 16. haftada net belli olur dedi :)

inşallah canım bakalım 16. haftada netleşecek öyle gördüm dedi bizde ayrıca bi mutlu olduk :)
Hiç problem değil inan rabbim sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin daha ne isteriz değil mi... Az kaldı inşaallah bir daha ki muayenelerimize az çok öğreniriz

Selam kızlar, ben bugün idrar tahlili yaptırdım yarın doktoruma gidicem ama tahlil sonucu pek parlak diil enfeksiyon olduğu yazıyo lokositte yüksek korkuyorum :KK43:

Evet canım çok iyi anliyrm benm okulun ortamı da pek iyi değil benim tedavi olduğumu çocuğum olmadıgini bazı öğretmenler öğrenciler bile bana karşı kullanıp ben çok uzduler.artık iyce sogumustum.Rabbim çok güzel zamanda gönderdi evladimi.gerçekten zor ama bebeğine odaklan uzaksin zaten ortamdan dusunmemeye calis
Aynı durumdaymışız Can'ım geçen yıl bir aylık korunmasız ilişkiden hamile kaldım arkamdan yazık yıllardır çocuğu olmuyordu demişler sonra düşünce tabi ne zamandır istiyordu atlatması çok zor dediler çok şükür şimdi yeniden hamileyim ve çok şükür tedavisiz... Rabbim herşeyi biliyor gönlümde kini de... Çok kırgınım çok.. Özellikle Veli'lerime yazıklar olsun parayla satın alınmışlar... Yalan ifade verdiler... Çok şükür sevenlerim ve sadece doğruyu söyleyen kişiler var etrafımda... Rabbim insana zor durumda yardımcısı olacak sağlam dostlardan bir tane versin yeter gerisi teferruat...

Selam kızlar, ben bugün idrar tahlili yaptırdım yarın doktoruma gidicem ama tahlil sonucu pek parlak diil enfeksiyon olduğu yazıyo lokositte yüksek korkuyorum :KK43:

Bende idrar tahlili yaptirdim enfeksiyon yok ama idrarda keton ve protein fazla cikti.dahiliyey gonderdi ona gore normal ac karnina verdigim icin.kadin doguma gore eger haftaya kadar duzelmezse hastaneye yatririm seni dedi 3.4 gun.cocuklarim oldugu ici endiselendim ins haftaya bi sorun kalmaz

@ebyar bende idrar yolu enfeksiyonu çıktı ve 3 gündür antibiyotik kullanıyorum. Doktorum kasık ağrın var mı ağrı kesici de yazıyorum dedi, ağrım yok dedim ama dünden beri hafiften ağrım var sanki parol içince geçiyor. Sende bi görün doktoruna istersen canım.
Canim idrar yolu enfeksiyonundan bn de korkuyrm tuvalete sık gdyrm ama bi yanma fln olmuyo başka ne belirtisi oluyo.

Canim idrar yolu enfeksiyonundan bn de korkuyrm tuvalete sık gdyrm ama bi yanma fln olmuyo başka ne belirtisi oluyo.
Can'ım bende hiç bi belirti yokki ne yanma ne akıntı nede lekelenme vs. Doktor a daha gösteremem sonucu ama altında enfeksiyon yazıp lokositte 20-25 aralgnda çıkmış yüksek geldi bana nette araştırdım çünkü bakalım yarın doktorum ne dicek endişelendim :KK43:

Bende idrar tahlili yaptirdim enfeksiyon yok ama idrarda keton ve protein fazla cikti.dahiliyey gonderdi ona gore normal ac karnina verdigim icin.kadin doguma gore eger haftaya kadar duzelmezse hastaneye yatririm seni dedi 3.4 gun.cocuklarim oldugu ici endiselendim ins haftaya bi sorun kalmaz
Protein bende çıkmadı negatif yazıo ama enfeksiyon oldgnu açıkça belirtmiş sonuçta ilaç verilir muhakkak ama düşük olur die korku sardı içimi bi belirti falanda yok Ağrı acı vs

Can'ım bende hiç bi belirti yokki ne yanma ne akıntı nede lekelenme vs. Doktor a daha gösteremem sonucu ama altında enfeksiyon yazıp lokositte 20-25 aralgnda çıkmış yüksek geldi bana nette araştırdım çünkü bakalım yarın doktorum ne dicek endişelendim :KK43:
Bn sadece ilk hamile kaldigmda yaptrmistim 10.haftalarda mi yapılıyor bir de

Canim ilaç kullanırsin geçer hemen inşallah telaş yapma.bn fakülteye gtcem yarın. bakalım ikili test yapcaz fln bile demediler yarın nolcak blmyrm yani
Allah yardımcımız olsun Can'ım her seye işkillenir olduk sürekli bi telaş :KK43: benim ikili teste daha 2 hafta var ama onda da çok kararsızım eşim ne gerekiosa yapıcaz diyo ama ben istemiyorum kötü bişi duymaktan korkuyorum detaylı usg düşünüyorum ama daha var zamanı bakalım. İnşallah sende yarın güzel haberlerle gelirsin buraya canım

Aynı durumdaymışız Can'ım geçen yıl bir aylık korunmasız ilişkiden hamile kaldım arkamdan yazık yıllardır çocuğu olmuyordu demişler sonra düşünce tabi ne zamandır istiyordu atlatması çok zor dediler çok şükür şimdi yeniden hamileyim ve çok şükür tedavisiz... Rabbim herşeyi biliyor gönlümde kini de... Çok kırgınım çok.. Özellikle Veli'lerime yazıklar olsun parayla satın alınmışlar... Yalan ifade verdiler... Çok şükür sevenlerim ve sadece doğruyu söyleyen kişiler var etrafımda... Rabbim insana zor durumda yardımcısı olacak sağlam dostlardan bir tane versin yeter gerisi teferruat...
Canim böyle yalancı şahitlik bzm de bi Arkadsn başına geldi ama çok şükür en sonunda doğrular ortaya çıkıyor sen gönlünü ferah tut.bn de edebiyatçıyim lise de zor hepsi de zor Allah sabır versin.çok güzel ilişkileri olan okullar da var ama bn 2 okulda çalıştım maalesef pek umduğum gbi olmadi ama eşim asker zaten tayinciyiz doğuya. Bakalım inşallah hayrli bi okul olur.sen de tayin işte canım il içinden degsklik iyi olur

Protein bende çıkmadı negatif yazıo ama enfeksiyon oldgnu açıkça belirtmiş sonuçta ilaç verilir muhakkak ama düşük olur die korku sardı içimi bi belirti falanda yok Ağrı acı vs
İlacını kullanırsın bişey olmaz.
Enfeksiyon erken doğumu tetikliyor doğru ama illa olacak diye bir şey yok sonuçta. Rahat ol.
Bol bol su iç ve idrarını tutma.

Allah yardımcımız olsun Can'ım her seye işkillenir olduk sürekli bi telaş :KK43: benim ikili teste daha 2 hafta var ama onda da çok kararsızım eşim ne gerekiosa yapıcaz diyo ama ben istemiyorum kötü bişi duymaktan korkuyorum detaylı usg düşünüyorum ama daha var zamanı bakalım. İnşallah sende yarın güzel haberlerle gelirsin buraya canım
Canim bn yaptırım ikili test ama sonucunu çok takmicam diyorm ama kotu cikrsa nolur bilemem kesin bi sonuç değilmiş zaten ama yaptrmk da istyrm bi taraftan iyi çıkarsa içim rahatlar en azndan.kocama diyorm senin kafan da ensen de kalın kötü çıkarsa takmicam sana benziyodur diyrm:KK48::cool::KK48:

X