2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
benımde melegim 5 gün geri geliyor doktor çok takılma ona ilerde yakalar dedi problem değil dedi
Bi fakülteye bi ozele gdyrm farklı çıkıyor karıştı artık yani gününü hesaplamiyorum artik.nyse buna da şükür pazrtsi atıyordu kalbi yarın gidicem yine inşallah iyi haberler alirz yüreğim agzndan giriyorum her kontrole

Bugun devlette ki dr ye gittim dun baslayan mide bulantim icin ultrasona sokmadi beni 10 gun once bakmis sokamazmis ultrasona.biraz endiselrim var dedim ama yok sokmadi yine.ah ah gelde kendi drmi aramiyayim.

Bugun devlette ki dr ye gittim dun baslayan mide bulantim icin ultrasona sokmadi beni 10 gun once bakmis sokamazmis ultrasona.biraz endiselrim var dedim ama yok sokmadi yine.ah ah gelde kendi drmi aramiyayim.
devlet hastaneleri öyle canım bende sırf o yüzden özele gitmeye başladım

Aynen bi kardes olunca buyuge cok dikkatli davranmak gerekiyor tikandigim yerde bir pedegogdan yardim da alma dusuncem var cunku kizimin incinmesi en son istegim
kesinlikle süper bi annesin umarım bende senin gibi bilinçli bir anne olurum canım :)
Amin canım, ay maşallah kızın olck he, ilk sen ogrendn cinsiyeti ☺saglıkla dogsun insallah ☺
amin canım teşekkür ederim güzel duan için Rabbim gönünüze göre versin inşallah hayırlısını :)
Ayyy çok sevindim Can'ım darısı başıma ve tüm kız isteyenlerin başına... Sen ilk oldun hadi diğerlerinden de bekliyoruz.
amiinn ama dediğim gibi henüz net belli değil doktor öyle görüyorum ama çok erken henüz 16. haftada net belli olur dedi :)
Ayyy canım çok sevindim çok güzel haberler almışsın kız geliyormuş maşallah Rabbim kucağına aldırsın inşallah :)
inşallah canım bakalım 16. haftada netleşecek öyle gördüm dedi bizde ayrıca bi mutlu olduk :)

yaaa çok haklısın o konuda normalde bende özele gidiyorum başından beri iki test için bi gidip sorayım dedim perinatalog mu giriyor diye doktor baktı ultrasonda bi resim verdi elime gönderdi önümüzdeki ay tekrar gel dedi bizim doktorların gözünü seveyim çünkü dakikalarca bebeği gösterip bize açıklama yapıyorlar...

kesinlikle süper bi annesin umarım bende senin gibi bilinçli bir anne olurum canım :)

amin canım teşekkür ederim güzel duan için Rabbim gönünüze göre versin inşallah hayırlısını :)

amiinn ama dediğim gibi henüz net belli değil doktor öyle görüyorum ama çok erken henüz 16. haftada net belli olur dedi :)

inşallah canım bakalım 16. haftada netleşecek öyle gördüm dedi bizde ayrıca bi mutlu olduk :)
Sen bendende iyi anne olursun bitanem

saol canım evet 8 haftalık bende erkek hissediyorum rüyamda erkek gördüm 1 tane kızım var rabbim hayırlısını versin inşallah
Rabbim gonlundekini saglikla nasip etsin saglikla insallah biz tahmin ediyiruz canim takilma sen tahminlere saglikla gelsin cumlemizin bebekleri.. amin:nazar::KK200::KK36:

Canım o benimde aklıma geldi internette baktım biraz alakası yokmuş genelde her gebelikte olurmuş saçlar güçlenir kıllar fazlalaşırmış ama doğumdan sonra dökülür diyorlar malesef doğumdan sonra saç dökülmeside çok olcakmış olsun bebişler sağlıkla doğsunlarda önemli değil kıl saç tüy:-)
Benim doğumdan sonra saçlarım o kadar çok dökülmüştü ki resmen yanları açılmıştı saçlarımın. Ama düzeldi çok şükür :)

X