2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326

Aminnnnnnn canım.. İnşallah ikizlerin de kızdır ikide prensesin olur Rabbim gönlüne göre versin

Evet canım çok zor bi an once biter ve kurtulursun hayirlisiyla insallah.bebişin de güzel zamanda gelms evde huzurla geçir insallah

Merhaba sevgili anneler bende araniza yeni katiliyorum 1tane kizim.var suan 12 haftalik hamileyim bugun 2li test yaptirdik minigimi gördüm elleri ayaklari kipir kipir ultrason ölcümleri normal cikti ins kan sonuclarida normal cikar benim gecen sene ekimde 1 dusugum oldu zor gunlerdi troitim var ilac kullaniyorum aranizda troiti olan var mi

Evet canım çok iyi anliyrm benm okulun ortamı da pek iyi değil benim tedavi olduğumu çocuğum olmadıgini bazı öğretmenler öğrenciler bile bana karşı kullanıp ben çok uzduler.artık iyce sogumustum.Rabbim çok güzel zamanda gönderdi evladimi.gerçekten zor ama bebeğine odaklan uzaksin zaten ortamdan dusunmemeye calis

Canim ne güzel ileri atsin benim bi ileri bi geri tedirgin oluyrm.ileri derken hc satıma uygun olmadı bnce ileri olmasi iyi sanki

Hoşgeldin canım kayıp için geçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın... Bende de var troit 7.50 henüz düşmedi ilaç kullanıyorum

ilacın ismi ne cnm? Bende tiroid yok ama doktor dengede tutmak için ilaç verdi

Hosgeldin tatlim

Hoşgeldin canım kayıp için geçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın... Bende de var troit 7.50 henüz düşmedi ilaç kullanıyorum
Canim ben dusukte 15in ustundeydi simdi de 4.30 civarinda kaclik ilac kullaniuosun

ilacın ismi ne cnm? Bende tiroid yok ama doktor dengede tutmak için ilaç verdi
Kac cikti sonucun ben 125ml euthyrox kullaniyorum

Benimde pazartesi kontrolum ve ikili testim...zaman nasıl gecicek bakalım...
hersey yolundami?
cinsiyet tahmini yaparmi?
kafamda deli sorular

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…