2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Yaa canim benim nasil rahatlattin beni cok tesekkur ederim sen arada bana yazsana

Ayy ne iyi oldu seni buldugum kac yasinda oglusun canim benim kizim 21 aylik
benim oğlum eylülde 4 yaşını dolduracak canım allahım acılarını yaşatmasın nasıl mutlu ultrason çıktısına bakıyor 2 tane biri ben biri kardeşim diyor kendisi zannediyor bende bozuntuya vermiyorum evet sensin diyorum

Tabi canim gogus agrim da bi sure sonra yok olmustu hos simdi cok kotu agriyo ama ben memeden kestim kuzumu hamile kalinca icerde sut kaldi o yuzden yani
Canım vallamıı yaa ne bileyim korkuyor insan sanki hep olmalı gıbı peki gogus agrısı da oylemi olmuştu sendede
rIsi

Ay kuzum kiyamam cok guzel yas araligi sana yardimci olur canim benim

Ayyy maşallah canım bunlar çok yakışıklı Rabbim size bağışlasın uzun ömürler versin

Ayyy maşallah canım bunlar çok yakışıklı Rabbim size bağışlasın uzun ömürler versin
Evet teyzesi cok yakisikli kucugede kiz gibi erkek diyorlar massalah benim pasalara insallah birde iki sultanimiz gelir pasalarimiza amin diyorum guzel duan icin omru uzun bahti guzel olur inssallah rabbim butun annelerin evlatlarina omru uzun bahti guzel olsun insallah.. amin

Normal tabi canim agrin sizin olmasin ne guzel iste valla bende cok iyiyim hic biseyim yok masallah hep guzel dusun gerilme gerilirsen bebegin huysuz olur ilk cocugumda bu hataya dustum 21 aylik halen cekiyorum rahat ol her zaman
Sagol canım haklısın annem de dıyor cok evham yapıyorsun rahat ol .. işte ne bileyim burda uzucu seyler okuyunca duyunca etkileniyor Insan. . Masallah bu arada bebişlerıne sen tecrubelısın senden ogrenecek cok sey var :) benım ilk

Hic korkma biseycik olmaz evham yapma kotu seyleri okuma hersey herkezin basina gelmez sen bebegine odaklan ve rahat ol sonra cocugun sakin bi bebek olunca bana tesekkur edersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…