2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
günaydın kızlar dün bende gittim kontrole 8 hafta 2 günlükmüş pıt pıt atıodu kalbi fotografınıda aldım b,razdan yüklemeye çalışcam çok küçük ama belli olmaz heralde cinsiyeti
maşallah bazı arkdaşlar fikir yürütüyor ama bu haftalarda en güzel tahmin anne tahmini :)
Merhaba kızlar 2 gundur gogus agrım yok sanki Karnım şişide inmiş gibi gelıyo korkuyorum bebege bişeymi oldu dıye
öyle düşünme iyi düşün iyi olsun benimde bazen göbeğim iniyor bazen çıkyıor o gaza göre değişir çok şüphe içinde kalma bence doktora git derim ihmal etme en azından için rahatlar....

Ayy aynen bakalim ablasi nasil karsilayacak kardesini en buyuk korkum o suan
önceden alıştıracaksın bak kardeş burda sana nasılsın dedi iyi mi diye soruyor diye onunla ablasını konuşturacaksın :) oda zamanla alışır inşallah kardeşi olması güzel bende ilk gebeliğim bakalım 1. doğurayım 2. yi öyle düşünürüm. :)

Randevulara goturuyoruz esim gosteriyo ekranda bak kizim kardesin filan diye ama ufak daha anlayamiyo cok kucuk olmasi bazen iyi tabi alismasi daha kolay olur diye dusunuyorum

Burda olmaktan sizinle tanismaktan cok mutlu oldum insallah her birimiz kuzularimizi teker teker kucagimiza aliriz burda cinsiyetlerini dogum tarihlerini mutlu haberleri birlikte paylasiriz
Amin insallah canim hosgeldin guzel duana amin diyorum rabbim cumlemize saglikli bebekler saglikli hamilelikler nasip etsin insallah ...amin

Randevulara goturuyoruz esim gosteriyo ekranda bak kizim kardesin filan diye ama ufak daha anlayamiyo cok kucuk olmasi bazen iyi tabi alismasi daha kolay olur diye dusunuyorum
kesinlikle ama şunu yapmayın kardeşin doğacak senin papucun dama atılcak falan diye çocuk için ters tepebilir.. Etrafındakiler der genelde :)
Burda olmaktan sizinle tanismaktan cok mutlu oldum insallah her birimiz kuzularimizi teker teker kucagimiza aliriz burda cinsiyetlerini dogum tarihlerini mutlu haberleri birlikte paylasiriz
inşallah ağzın bal yesin... hadi inşallah bakalım 9 aylık uzun bir süreçte güzel dostluklar kurmak ümidi ile :)

Aynen bi kardes olunca buyuge cok dikkatli davranmak gerekiyor tikandigim yerde bir pedegogdan yardim da alma dusuncem var cunku kizimin incinmesi en son istegim

canım çok teşekkür ederim Rabbim herkese nasip etsin böyle güzel haberler almayı inşallah :) bu arada cinsiyetide benim zorumla %30 yanılma payınıda koyarak söyledi kızım olacak Allah nasip ederse :)
Amin canım, ay maşallah kızın olck he, ilk sen ogrendn cinsiyeti ☺saglıkla dogsun insallah ☺

Aynen bi kardes olunca buyuge cok dikkatli davranmak gerekiyor tikandigim yerde bir pedegogdan yardim da alma dusuncem var cunku kizimin incinmesi en son istegim
merhaba canım benimde 2. gebeliğim oğlum var onu kardeşe hazırlamaya çalışıyorum şimdilik iyi ama bakalım gelince neler olacak cevremdeki izlenimlerime göre kolay kabullenen yok tenhada kardeşini sıkıştırıp tokatı atıp gideni bile gördüm :)

Ayy ne iyi oldu seni buldugum kac yasinda oglusun canim benim kizim 21 aylik

Aynen illaki kimse yokken ufak bi surtusme yasarlarlar bizim gorevimiz gozumuzun onunden ayirmamak onlari

Ayyy çok sevindim Can'ım darısı başıma ve tüm kız isteyenlerin başına... Sen ilk oldun hadi diğerlerinden de bekliyoruz
Can'ım çok sağol desteğin için bakalım gelince yazarım size... Migren çok bela bişey gerçekten ne yapsan fayda etmiyor uyuyamadım bile hiç tüm gün uykum en fazla üç saattir... Şenim kontrol ne Zaman belki öğrenirsin cinsiyetlerini miniklerin
Anladım canım en iyisini yapmışsın. Küçüklerle uğraşması zor.. benimkilerde bir teog sınavına gireydi. Onların stresi bizleri mahvetti Ergenlik sorunlarıyla beraber.
Haklısın sizin işiniz de çok zor o sınavlardan öğretmeni sorumlu tutarlar hep.. Bilmezmiyim en iyisi evde olmak şuan için
Canım haklısın inşaallah bir şey yoktur.. Kasık ağrısına dikkat ettim de hani her ay adet döngüsü Zaman'ı oluyor ve adet olacak gibi bacaklarım da ağrıyor belki ondandır seninde..

Ayy ne iyi oldu seni buldugum kac yasinda oglusun canim benim kizim 21 aylik
Benim oglum 22 aylikti hic birseyin farkinda degildi anlamaz daha kucuk annesi dogdunda ise 31 haftalikti yine farkinda olmadi bebek diyordum yuzunu oksuyordum oda oksadi bebek diye sevdi gun gectikce ona alisti oyunlar yapmaya basladi oyle boyle zaman gecti sevdi kardesini

Eklentiler

• SDC12078.JPG
    103,8 KB · Görüntüleme: 48
Haftaya sali gunu canim randevum o gun haftasi 12+3 digeri 12+0 olucak insallah darisi kiz isteyene dua etmisin insallah amin diyorum rabbim saglikla gonlumuzdekini nasip etsin inssallah.. amin

Bu bebiş bana kız gibi geldi Rabbim gönlündekini nasip etsin inş canım :)

Ayyy canım çok sevindim çok güzel haberler almışsın kız geliyormuş maşallah Rabbim kucağına aldırsın inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…