2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
teşekkür ederim amin canm renklisini görsen öyle demezsin o benim çirkinim şimdi büyüdükçe güzelleşecek şimdi göz kapakları bile kapalı :)

idrar yolu enfeksiyonu genelde kasık ağrısı ile karıştırıylıyormuş sürekli ağrı ve batma varsa doktoruna gidip bunu paylaşmanı öneririm çünkü bendede vardı bende doktora gittiğimde baya bi kızdı doktorum hamile iken daha çok dikkat etmemiz gerekir umarım rahim genişlediğinden oluyordur... :)

Bende geldimm kasim sonu aralik basi beni de alin aranizaaa

erkek hissediyorum ama sağlıklı olsunda hiç farketmez :)4 yıldan sonra mucizem benim ..
Allah gönlüne göre versin Can'ım. Hepimizin önünde endişeli bir 40 hafta (30 kalmış:)) ve onlarla geçecek bir ömür olacak. Başta sağlıklı, akıllı ve hürmetli çocuklar olmalarını diliyorum. Allah'ın bize bir armağanı ve emaneti onlar. Bizim onlara onların da bize ihtiyacı olacak. Hep iyi günlerini görelim. Bir gülümsemesi için yapacağımız fedakarlıkların haddi hesabı yok. Duygusallaştım birden:)).

Beni de kabul edin araniza kasim sonu aralik basi dogum

Merhaba kızlar 2 gundur gogus agrım yok sanki Karnım şişide inmiş gibi gelıyo korkuyorum bebege bişeymi oldu dıye

Senin ve ailen için hakkında hayırlısı olsun canım, inşallah bundan sonraki sürecin çok kolay geçer..

Ayy aynen bakalim ablasi nasil karsilayacak kardesini en buyuk korkum o suan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…